FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 13:19, Wintesun napisał:

Chyba łatwiej byłoby wymienic gry w których nie walczy się mieczem, ale walka takowa
na przykład jest w Morrowindzie czy też w Thiefie.

To co jest w Morrowindzie ciężko nazwać ''walką''. To chaotyczna wymiana ciosów. W Thiefa nie grałem, ale... toż to jest skradanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:22, cmurder napisał:

> Mam pytanie. Czy znacie może jakąś grę, w której wlaczy się mieczem? Tylko żeby
walka
> była realistyczna i bardzo dopracowana. Gothica mam, ale tam walka mieczem jest
cienka.
> No może jedynie w trójce jest na dobrym poziomie.

Polecam Ci grę http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=33 .Jeśli chodzi o walkę mieczem
i ogólnie samą walkę to jest to świetna pozycja , nie wiem tylko gdzie można ją dostać
chyba już tylko aukcje



Hmmm ciekawa, tylko trzeba będzie ją gdzieś znaleźć do kupienia na necie.

PS Wolałabym coś z widoku trzeciej osoby... Dark Messiah of Might and Magic i tego typu gry mi nie podchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shade: Gniew Aniołów.

To jest ŚWIETNA GRA. Ja ja mam z Clicka to naprawdę super przygodówka i walka mieczem. A też czasami nie zaszkodzi użyć czasem umysłu w tej grze. Bo jest genialne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 15:36, 332 napisał:

Hmmm ciekawa, tylko trzeba będzie ją gdzieś znaleźć do kupienia na necie.


Ciężko będzie ją znalezć w jakimś sklepie, ale może Ci się uda

Dnia 21.09.2008 o 15:36, 332 napisał:

PS Wolałabym coś z widoku trzeciej osoby... Dark Messiah of Might and Magic i tego typu
gry mi nie podchodzą...



sprawdz jeszcze tą pozycję http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1981


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:51, ProHacker napisał:

Siemka ludzie ;)
Szukam czegoś nowego i fajnego. Bez różnicy czy to strategia/fps/rpg byle by było dobre
i najlepiej z min 2006r..


Z RPG to polecam - Obliviona ( co prawda jest z 2005, ale jest to naprawdę genialna gra), Neverwinter Nights 2, Wiedźmina...

Z FPSów: Battlefield 2142, STALKER, FEAR

Reszty nie chce mi się wymieniać. Spróbuj sprecyzować jakoś swoją wypowiedź, bo dobrych gier z minimum 2006 roku jest naprawdę chmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:51, ProHacker napisał:

Siemka ludzie ;)
Szukam czegoś nowego i fajnego. Bez różnicy czy to strategia/fps/rpg byle by było dobre
i najlepiej z min 2006r..

Crysis, CoD 4, Gears of War, Wiedźmin, Assasins Creed. Te gry są świetne i każdą warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem 1 z 3 wymienionych gier. Wiedzmin, Gears of War lub unreal tournament 3. Ktora polecacie? ktora ma najlepsza grafike na najwyzszych ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:35, żyrafa napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem 1 z 3 wymienionych gier. Wiedzmin, Gears of War lub unreal
tournament 3. Ktora polecacie? ktora ma najlepsza grafike na najwyzszych ustawieniach?


Najlepszą grafikę bez dwóch zdań z tych trzech gier ma Unreal Tournament 3 i jeśli lubisz rozgrywki sieciowe to na pewno byłby to dla Ciebie najlepszy wybór. Gra jest warta swojej ceny podobnie jak zresztą Gears of War z tym że tutaj liczy sie bardziej tryb single player, a ten tutaj jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:35, żyrafa napisał:

Zastanawiam sie nad kupnem 1 z 3 wymienionych gier. Wiedzmin, Gears of War lub unreal
tournament 3. Ktora polecacie? ktora ma najlepsza grafike na najwyzszych ustawieniach?

Spośród tych trzech gier zdecydowanie polecam GoW. Single tak jak powiedział dave03 jest naprawdę dobry. Jeśli chodzi o grafikę to GoW i UT3 pracują na tym samym silniku(dokładnie nie pamiętam), tak więc grafika w tych dwóch grach jest zbliżona, pozostaje więc kwestia co lubisz: multi(w UT3 też jest single, ale nie jest tak dobry jak w GoW - to po prostu zapoznanie się z mapami jeśli można to tak nazwać) czy singla?. Co do Wiedźmina to graficznie nie zachwyca, ale i nie zostaje w tyle za innymi tytułami, zresztą to jest cRPG a reszta to shootery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii GTA, a niedługo zamawiam sobie PSP. Jako pierwszą grę kupiłbym GTA: VCS (uwielbiam miasto Vice City! ^^) , ale mógłby mi ktoś powiedzieć trochę o tej grze, tj. o długości itp.? Bo np. wiem kto jest bohaterem, kiedy akcja gry jest, tj. ile lat wcześniej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 19:07, Sheloi napisał:

> Zastanawiam sie nad kupnem 1 z 3 wymienionych gier. Wiedzmin, Gears of War lub unreal

> tournament 3. Ktora polecacie? ktora ma najlepsza grafike na najwyzszych ustawieniach?

Spośród tych trzech gier zdecydowanie polecam GoW. Single tak jak powiedział dave03 jest
naprawdę dobry. Jeśli chodzi o grafikę to GoW i UT3 pracują na tym samym silniku(dokładnie
nie pamiętam), tak więc grafika w tych dwóch grach jest zbliżona, pozostaje więc kwestia
co lubisz: multi(w UT3 też jest single, ale nie jest tak dobry jak w GoW - to po prostu
zapoznanie się z mapami jeśli można to tak nazwać) czy singla?. Co do Wiedźmina to graficznie
nie zachwyca, ale i nie zostaje w tyle za innymi tytułami, zresztą to jest cRPG a reszta
to shootery.


Jeżeli chodzi o silnik, na którym opierają się "Gears of War" i "Unreal Tournament 3" to Unreal Engine 3, jednakże pomimo zachwycającej grafiki tych dwóch gier, ja poleciłbym z całą odpowiedzialnością "Wiedźmina".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:58, Modok napisał:

W kolejności

GOW.
UT3.
Wiedźmin.

Gears of War to piękny taktyczny shooter z doskonałą fabułą, grafiką i w ogóle wszystkim. Dreszczyk emocji też można poczuć, gdyż jest to survival horror. (grałem i polecam)

Unreal Tournament 3 to głównie jeśli chcesz na multi iść, ale słyszałem, że mało ludzi na serwerach (grałem tylko w demo na starym kompie, ładnie się grało mimo że stara karta graficzna dawała brzydki obraz) .

GoW i UT3 są na tym samym silniku graficznym, więc mają piękną grafę.

Wiedźmin to cRPG z doskonałym systemem walki. Nie grałem, ale słyszałem i sporo czytałem, a z pewnością zamówię Edycję Rozszerzoną! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:12, DanekZiom napisał:

> Siemka ludzie ;)
> Szukam czegoś nowego i fajnego. Bez różnicy czy to strategia/fps/rpg byle by było
dobre
> i najlepiej z min 2006r..
>
Crysis, CoD 4, Gears of War, Wiedźmin, Assasins Creed. Te gry są świetne i każdą warto
kupić.


A jakieś nowe strategie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się