FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 21:45, Budo napisał:

/.../


Cóż... tak myślałem właśnie, że Bard''s Tale to może być niewypał. Co do Jade Empire to już mam z XK Hit i jakoś mnie nie zachwyciła bardzo ;] A Thiefa 3 mam z CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

lol, nie mam pojęcia. Na forum zajmowałem się pilnowaniem regulaminu... mam nadzieję, że nie straciłem za dużo pkt charyzmy w tym momencie xD

Deviance---> łap linki z thiefa, może pomogę
trailer
http://pl.youtube.com/watch?v=pixrAM6kA7U

przykładowa cutscenka (mają niezły klimat)
http://pl.youtube.com/watch?v=LdP-X0OL4-M

gameplay
http://pl.youtube.co m/watch?v=LohgOy96gQ0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 21:52, Budo napisał:

/.../

lol, nie mam pojęcia. Na forum zajmowałem się pilnowaniem regulaminu... mam nadzieję,
że nie straciłem za dużo pkt charyzmy w tym momencie xD

Nieee, tylko się pytałem. :)
A na serio nie wiesz, albo jakoś mnie naprowadzić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką samochodówkę polecacie na X360?
Chodzi mi raczej o gry, których nie uraczę na PC - ewentualnie, które miały w ostatnim czasie premierę i mają spore wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:00, balduran2 napisał:

Jaką samochodówkę polecacie na X360?
Chodzi mi raczej o gry, których nie uraczę na PC - ewentualnie, które miały w ostatnim
czasie premierę i mają spore wymagania.


Project Gotham Racing 4 albo Forza Motorsport chyba tak ta druga się nazywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:00, balduran2 napisał:

Jaką samochodówkę polecacie na X360?
Chodzi mi raczej o gry, których nie uraczę na PC - ewentualnie, które miały w ostatnim
czasie premierę i mają spore wymagania.



Zależy na jaki typ gry Ciebie interesuje jeżeli bardziej coś w stylu symulatora to tylko Forza a jeżeli chcesz się pobawić to ja bym polecił Burnouta jest świetny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić jakąś samochodówkę (niekoniecznie), ale zastanawiam sie jaką, zastanawiam się na Flatoutem Ultimate Carnage, i nad Pure, obydwie gry mi się spodobały na gameplayach i nie mogę się zdecydować.

BTW wiem, ze nie do tego tematu, ale jak już tu jestem to... Kiedy będzie premiera LOTR Conquest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:49, trutututu napisał:

Chciałbym sobie kupić jakąś samochodówkę (niekoniecznie), ale zastanawiam sie jaką, zastanawiam
się na Flatoutem Ultimate Carnage, i nad Pure, obydwie gry mi się spodobały na gameplayach
i nie mogę się zdecydować.

Poczekaj do wydania gier na Polski rynek, bo z czego wiem, to ich jeszcze nie ma xD. A w gameplaye nie można wierzyć, no chyba, że Blizzarda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:04, Rga napisał:

> Chciałbym sobie kupić jakąś samochodówkę (niekoniecznie), ale zastanawiam sie jaką,
zastanawiam
> się na Flatoutem Ultimate Carnage, i nad Pure, obydwie gry mi się spodobały na gameplayach

> i nie mogę się zdecydować.
Poczekaj do wydania gier na Polski rynek, bo z czego wiem, to ich jeszcze nie ma xD.
A w gameplaye nie można wierzyć, no chyba, że Blizzarda :).


Tyle, ze przecież Flatout już wyszedł, Pure będzie dopiero 25 września.

E tam nie można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Chcę sobie kupć tę gry i nie wiem czy się opłaca

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo

crysis warhead

Race 07:The WTTC game (albo need for speed most wandet)

Spore

proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Mam pytanie
Chcę sobie kupć tę gry i nie wiem czy się opłaca

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo

crysis warhead

Race 07:The WTTC game (albo need for speed most wandet)

Spore

proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Mam pytanie
Chcę sobie kupć tę gry i nie wiem czy się opłaca

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo


W tym ci nie pomogę...

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

crysis warhead


Chyba jeszcze nie wyszedł...

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Race 07:The WTTC game (albo need for speed most wandet)


Most wanted jest o wiele lepsze. Jeżeli oczywiście lubisz zabawy w kotka i myszkę z policją.

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Spore


Nie zastanawiaj się nawet tylko biegnij do sklepu. Jaka inna gra pozwoli ci zrobić od podstaw własną rasę która następnie podbije wszechświat?

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Mam pytanie
Chcę sobie kupć tę gry i nie wiem czy się opłaca

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo

crysis warhead

Race 07:The WTTC game (albo need for speed most wandet)

Spore

proszę o szybką odpowiedź


Kupuj Stalkera, o ile ukończyłeś już Shadow of Chernobyl''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Mam pytanie
Chcę sobie kupć tę gry i nie wiem czy się opłaca

S.T.A.L.K.E.R. Czyste niebo


Jak lubisz ciemne klimaty to kupuj :P

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

crysis warhead


Hmm.. dopiero jutro wychodzi, ale ja bym się skusił :) Bo się zapowiada ciekawie :P Wziąłbym zamiast STALKERA ^^

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Race 07:The WTTC game (albo need for speed most wandet)


NFS:MW lepsze, ale raczej bym wybrał coś innego :p

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

Spore


Broń boże nie kupuj tego! To jest gra na 20 minut -.- Może i na początku sobie myślisz "Łaa.. ale ta gra jest zajebista, ale mam fajne ''potforki''" Ale jak dojdziesz do fazy cywilizacji to już sama frustracja. "Moje 120 zł !! Szlag by to" Może i gra innowacyjna, ale straasznie monotonna. Naprawdę O D R A D Z A M

Dnia 18.09.2008 o 12:08, Kacper Karcz napisał:

proszę o szubką odpowiedź


Ziuuu!... była taka szybka że jej nie dostrzegłeś więc powiem to w zwolnionym tempie ;)

Z tego co wymieniłeś wybrałbym Crysisa :) Za wyścigami nie przepadam :P Spore - największy nie wypał roku 2008 .. IMO a zresztą w temacie o Spore nie tylko ja na to narzekam :P. A STALKER? Fajny klimacik ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Stalkera. Gra jest naprawdę wciągająca i klimatyczna z dobrą fabułą i ma ładną grafikę. Może być jednak trochę trudna o ile nie grałeś w Cień Czarnobyla, ale powinieneś sobie poradzić. A i jeśli zdecydujesz się na tę grę to pierwszą rzeczą jaką należy zrobić po instalacji to aplikacja patcha, bo bez niego prawdopodobnie miałbyś sporo problemów. Polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 14:33, Adeq napisał:

> Spore
>

Broń boże nie kupuj tego! To jest gra na 20 minut -.- Może i na początku sobie myślisz
"Łaa.. ale ta gra jest zajebista, ale mam fajne ''potforki''" Ale jak dojdziesz do fazy
cywilizacji to już sama frustracja. "Moje 120 zł !! Szlag by to" Może i gra innowacyjna,
ale straasznie monotonna. Naprawdę O D R A D Z A M


Przyznam, że faza cywilizacji jest trochę monotonna (chociaż wciąż to moja ulubiona), ale czy grałeś w fazę kosmiczną? Jeżeli grałeś we wszystkie oprócz tej to zaliczyłeś ok. 20-30% gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:


Przyznam, że faza cywilizacji jest trochę monotonna (chociaż wciąż to moja ulubiona),
ale czy grałeś w fazę kosmiczną? Jeżeli grałeś we wszystkie oprócz tej to zaliczyłeś
ok. 20-30% gry.



Grałem we wszystkie fazy (raczej ciężko było nie grać, bo gra jest zaj.. prosta ;P) No i co jest takiego ciekawego w tej fazie kosmicznej? :P Że możesz wygląd swojej planetki zrobić? Hehe.. nie dla mnie takie zabawy, szczególnie, że za bardzo monotonne. Pozwolę sobie przytoczyć rozmowę. Mam nadzieję że ona pomorze w wyborze gry :)

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez moonman

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:

piszę o tym, bo taka dowolność w ogóle mi się nie podoba - wolałbym, żeby stwór ewoluował
ze względu na podjęte decyzje i wydarzenia, żeby była zachowana jakaś "ciągłość" gatunku
- obecnie świniopodobny stwór może znieść jajko z którego wykluje się np. owadopodobny
stworek



I to jest jak dla mnie największa bolączka Spore ;/ Powinno być że kształty potworka można po wyjściu z ''zupy'' modyfikować tak że wiadomo będzie że nasz towarzysz będzie mniej więcej tak w przyszłości wygląda.

A potem tylko lekko móc i to za kase! Modyfikować jego wygląd, kształty przez co gra byłaby trudniejsza , ale za to ciekawsza imo.

No ale zawsze zostaje samowola (wtf? :P ) i to że sami będziemy się starali zachowywać jakiś ciąg naszego potworka. Ja sam na początku definiuje sobie jak potworek ma wyglądać i staram się go do takiego stanu przeprowadzić.

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:

no i brak jakichkolwiek konsekwencji związanych ze śmiercią stwora...

>


Tutaj ciężko mi się wypowiedzieć bo sam nie wiem jak to miałoby wyglądać. Odebranie kasy może?

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:

starszym graczom radzę omijać spore szerokim łukiem...
młodsi na pewno będą się dobrze bawić

>


Racja, racja :P

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:

w sumie grze należy się tytuł "niewypał roku" - czy coś w tym stylu...



Może nie niewypał, ale największe "zawiedzenie roku".. czy jakoś tak :P

Dnia 18.09.2008 o 16:07, Von Bolt napisał:

jak się obejrzy te filmiki dołączone do edycji kosmicznej - to można spodziewać się rewolucji...
a wyszło jak wyszło.



Wyszło całkiem nieźle.. tylko chyba pomysłów zabrakło na przedłużenie rozgrywki.. (mnie nie kręci latanie po kosmosie i przerabianie napotkanej planety na idealną planetę)

Jak dla mnie to pomieszali (wyszło b.dobrze) za dużo trybów gry FPP, RPG, RTS.. i taki kociokwik wyszedł trochę (a ta faza cywilizacji to jakiś obłęd jest o0 Nuuudy że hej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj był taki sam post jak wyżej.. coś musiało mi się skopać sorry ;/

A co do fazy kosmicznej, to jeżeli kręci cię takie podboje galaktyczne to kup sobie Star Wars: Empire at War. O wiele lepsze wg. mnie.. Bo w Spore jak masz wojnę z kimś, to co chwilę Cię atakuję i nie ma czasu na zwiedzanie galaktyki.. Także nie jest to zbyt przyjemne, szczególnie kiedy jesteś rasą wojowniczą.. -.-' Taka prawda, że Spore swoją popularność zawdzięcza tylko programowi do robienia stworków, a tak to już wszystko było, jest i będzie ;) No także odradzam (szczególnie ze względu na cenę) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gram obecnie w Guild Wars, ale potrzebuję jakiegoś dobrego cRPG Single Player
Grałem już w wiele gier cRPG, większość przeszedłem po 2 lub więcej razy.
Szukam gry, która spełniała by poniższe wytyczne:
*widok TPP
*coś w stylu Hack''n''Slash, żadne point''n''click.
*Grafika na dobrym poziomie
*w miare rozbudowana
*jakaś fabuła, koniecznie fantasy (żadne strzelaniny, kosmosy, galaktyki czy alieny), lub średniowiecze.

Grałem w poniższe gry:
Gothic 1, Gothic 2, Morrowind, Fable, Wiedźmin, Mount&Blade, Dawn of Magic, Knights of the Temple 1, Spellforce 1+dodatki, Kotor 1, Kotor 2 i inne, których nie pamiętam.

Zawsze jak przeglądam an serwisach o grach różne RPG coś mnie odpycha, a to nie podoba mi się interface, albo grafika czt fabuła.

Proszę polećcie mi coś bardzo dobrego, co wciągnie mnie na długie godziny. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się