FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 12:44, fighting_falcon napisał:

...


Dzięki wielkie, może do empiku jeszcze dziś pojadę ;). Jeszcze jedna sprawa - multi w Gears of War, dużo osób gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 09:26, Baluk25 napisał:

Zależy o który pakiet Ci chodzi...Bo jeśli ten mniejszy (Shogun + Medieval), to od strony
graficznej jest trochę przestarzały. Jeśli o nowy, to jest świetny, bo Rome TW wciąga
na długo, a Medieval II na jeszcze dłużej. Wystarczy później do tego dokupić Empire TW,
i minimum pół roku spędzisz na tych wszystkich grach, z uśmiechem na ustach oczywiście.

Witam
Bardzo lubie klimaty średniowieczne często cram np w Twierdzę krzyżowiec,więs którą część gry Total War powinam kupić 2 czy Królestwa?
Pociąga mnie w strategjach nie tyle walka co np rozbudowa wsi lub zamku.
Czy w Total War można sobie pobudować,czy też na dzień dobry ktoś na mnie napadnie i będę musiałą się tłuc?
Dzięki za wskazówki i czekam na więcej.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medieval II TW ja bym wziął...Pobudować to nie bardzo, bo to turówka, więc klikasz i elo, tu chodzi ogółem o mądrą politykę z innymi krajami, ekspansje na inne kraje, i dobre stosunki z papieżem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 11:57, Kur0 napisał:

> Ja jeszcze raz... co z tym Assassinem, bo mam do wyboru tą edycje w metal boxie
za 70
> zl i zwyklą rezyserską pl za 80 zl

Zaraz zaraz, ja posiadam tego metal box''a lecz w srodku byly :
-Plyta z materialami dodatkowymi
-Klucz do rejestracji na stronie AC
-Komiks strasznie krotki no ale coz i to po angielsku
-No i kartka dzieki ktorej dostalem AC za 1gr w sklepie

Dla tego lepiej sie upewnij co jest w tym metal box''ie
I dalej polecam ci AC

Jest w nim takie cuś :
1. Gruby, limitowany (numerowany) metalowy box -
2. DVD - ze specjalnym programem pozwalającym wejść w ukrytą część strony internetowej o grze Assassin''s Creed
3. Certyfikat autentyczności z kodem do płyty DVD
4. Komiks zawierający krótką opowieść ze świata gry Assassin''s Creed
5. Grę Assassin’s Creed na telefon komórkowy
6. Pełna polska wersję gry Assassin''s Creed (nieujęta w wizualizacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 14:43, Baluk25 napisał:

Medieval II TW ja bym wziął...Pobudować to nie bardzo, bo to turówka, więc klikasz i
elo, tu chodzi ogółem o mądrą politykę z innymi krajami, ekspansje na inne kraje, i dobre
stosunki z papieżem :).

Witaj
Pewnie pomyślisz że jestem zielona ale wytłumacz mi proszę co to znaczy gra turowa bo nigdy sie nie spotkalam z tym zwrotem?
Pozdrawiam idziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, jakiś nowy gracz :). Gra turowa, to taka gdzie każdy z graczy ma określoną ilość ruchów, i kieruje po mapie bohaterem, który ,,nosi" przy sobie armie. Chodzisz nim, (oczywiście określoną ilość ruchów, później jest następna tura), i gdy zobaczysz jakieś miasto, bądź wrogo nastawionego gracza, to możesz go zaatakować.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak to w praktyce wygląda, to wpisz sobie na Youtube.

Btw: Nie używaj tak często słowa ,,Witaj" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat: od "króliczka wielkanocnego" dostałem sporo gotówki i zastanawiam się na jaką grę ją sporzytkować. Przede wszystkim myśle o zakupie Mirrorr''s Edge lub Battle Forge. Którą z tych gier moglibyście polecić? Wszelkie sugestie dotyczące kupna innych gier również mile widziane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:21, Roki26 napisał:

Mam pytanko. Lepiej kupić GTA4, Call Of Duty 4 czy poczekać na Fuel?


Call of Duty 4 jest grą wprost genialną. Na Twoim miejscu kupiłbym wpierw ją, potem GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:21, Roki26 napisał:

Mam pytanko. Lepiej kupić GTA4, Call Of Duty 4 czy poczekać na Fuel?

Jeżeli lubisz fpsy to Call Of Duty 4 to pozycja obowiązkowa. Gra jest po prostu świetna pod każdym względem, świetny singiel player, muzyka, fabuła i ogólnie natomiast multi niszczy wszystko według mnie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:21, Roki26 napisał:

Lepiej kupić GTA4, Call Of Duty 4 czy poczekać na Fuel?


GTA IV bym na Twoim miejscu w ogóle nie brał od uwagę bo to jest niedopracowany bubel, zresztą jak nie masz bardzo dobrego kompa to nie masz co startować do tej gry. A Call of Duty 4 kupić na pewno warto, zwłaszcza jeśli interesuje Cie gra w trybie mulitplayer. Co zaś tyczy się gry Fuel to zanim ona będzie miała swoją premierę to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie i zbieranie już w tej chwili na nią pieniędzy nie ma chyba większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:41, dave03 napisał:

GTA IV bym na Twoim miejscu w ogóle nie brał od uwagę bo to jest niedopracowany bubel,
zresztą jak nie masz bardzo dobrego kompa to nie masz co startować do tej gry.

Jeśli chodzi o wersje konsolową to sprawa jest zupełnie inna. Gra śmiga bardzo ładnie. Nic tylko kupować i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem Call of Duty World at War a Call of Duty 4 wersję GOTY. Co byście poradzili? Z tego co wiem to 5 ma tryb kooperacji a czy 4 to w sumie nie wiem. Którą część byś cie ogółem radzili? Nie chodzi tutaj o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:49, Fucio napisał:

Jeśli chodzi o wersje konsolową to sprawa jest zupełnie inna. Gra śmiga bardzo ładnie.
Nic tylko kupować i grać.


No edycja konsolowa to trochę inna para kaloszy, ale kolega chyba miał na myśli wersje na PC.

crash807 --->

Call of Duty 4 jest zdecydowanie lepsze i chyba też cieszy się większym uznaniem graczy, no i przy okazji zaoszczędzisz parę groszy, bo ona jest nice tańsza. Z tego co pamiętam to trybu kooperacji w Modern Warfare niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:31, raven91 napisał:

Tutaj jest wszystko w miarę przystępnie wyjaśnione: http://pl.wikipedia.org/wiki/Strategiczna_gra_turowa

[EDIT] Widzę że trochę się spóźniłem z odpowiedzią.Mimo wszystko mam nadzieje,że link
się przyda.

Pewnie że tak Macie racje jestem nowa w te klocki dlatego sukam rad wytrawnych graczy i
za wszystkie dziękuje
Tak zupełnie zielona nie jestem po prostu do tej pory grałam w takie gry jak np Port Royale a tam gra turowa nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:50, crash807 napisał:

/.../


Zdecydowanie CoD4, tyle że nie GotY.

@Roki26 - bezsprzecznie CoD4, chociaż GTA też jest ciekawe. Musisz się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Cod4!

ale mam problem w sklepie cenega 2009-04-08 zamówiłem w piątek 10 wysłałem przelew i jak dotąd Przyjęte do realizacji coś boje się że nie wysłali :/ było kurierem GSL i nie mam tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się