FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

tomasz23 ja osobiście polecił bym Ci S.T.A.L.K.E.R.A. Czyste Niebo (fajna strzelanka, trudna i trochę straszna), Mass Effect (RPG, ale strzelaniny wyglądają bardzo efektownie i trzyma w napięci), Far Cry 2 (shooter jakich mało, z odległości 100 metrów rozwalasz pół bazy, a potem wchodzisz z maszynówą i jeszcze ten ogień coś pięknego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 20:59, BigHunter napisał:

tomasz23 ja osobiście polecił bym Ci S.T.A.L.K.E.R.A. Czyste Niebo (fajna strzelanka,
trudna i trochę straszna), Mass Effect (RPG, ale strzelaniny wyglądają bardzo efektownie
i trzyma w napięci), Far Cry 2 (shooter jakich mało, z odległości 100 metrów rozwalasz
pół bazy, a potem wchodzisz z maszynówą i jeszcze ten ogień coś pięknego).


W STALKERA RAczej się zaopatrzę, ale chyba nie w tej turze :) Mass Efect, cóż RPG niezbyt mi podchodzi, w dodatku cena jeszcze nie spadła do poziomu kupowalności (ok 50zł), podobnie jak Far Cry 2. Ale dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:13, BigHunter napisał:

A ty co byś polecił dla fana strzelanek :D jak już trochę ich przeszedłem, a na nowe
mnie nie stać:/ cena do 80 zl?

CoD 4
Far CRY 2
STALKER Czyste Niebo
Left 4 Dead
CoD : WaW
W szczególności polecam kupno The Orange Box za 50 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:13, BigHunter napisał:

A ty co byś polecił dla fana strzelanek :D jak już trochę ich przeszedłem, a na nowe
mnie nie stać:/ cena do 80 zl?

Na nowe cie nie stać a do 80zł? ;]
COD:4
Bioshock
Strangelhold
Timeshift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:13, BigHunter napisał:

A ty co byś polecił dla fana strzelanek :D jak już trochę ich przeszedłem, a na nowe
mnie nie stać:/ cena do 80 zl?


CoD 4 - szczególnie polecam
CoD WaW
L4D
Far Cry 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:13, BigHunter napisał:

A ty co byś polecił dla fana strzelanek :D jak już trochę ich przeszedłem, a na nowe
mnie nie stać:/ cena do 80 zl?

FEAR z dodatkami i może jeszcze Gears Of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 21:13, BigHunter napisał:

A ty co byś polecił dla fana strzelanek :D jak już trochę ich przeszedłem, a na nowe
mnie nie stać:/ cena do 80 zl?


- S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla
- Lost Planet: Extreme Condition
- Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
- Stranglehold
- Call of Duty 4
- Call of Duty 2
- Bioshock
- Prey
- Left 4 Dead
- The Orange Box
- Timeshift
- Gears of War
- Brother''s in Arms: Hell''s Highway
- Doom 3 + Resurrection of Evil
- F.E.A.R. 2: Project Origin
- The Club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali? Legendary(30zł), The Wheelman(40zł), czy Stalker CN(30zł)? Myślę nad pierwszą grą, ale chcę poznać Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Wheelman możesz sobie od razu śmiało odpuścić, bo jest to przeciętna gierka i nie warto za bardzo sobie nią zawracać głowy. Najlepszym wyjściem jest tutaj kupno dodatku do Stalkera, choć niestety i on nie jest bez wad bowiem gra jest trochę zabugowana jednak ma znakomity klimat który pozwala przymknąć oko na błędy. W Legenda niestety nie miałem okazji zagrać, ale wątpię żeby to było coś lepszego od Czystego Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 23:44, GarosS napisał:

Co byście wybrali? Legendary(30zł), The Wheelman(40zł), czy Stalker CN(30zł)? Myślę nad
pierwszą grą, ale chcę poznać Wasze zdanie.


Zdecydowanie Stalker Czyste Niebo. O Wheelmanie napisał Ci dave03, a co do Legendary... cóż, sam nie grałem, ale oceny i recenzje ma nieciekawe. Średnia w internecie to ok. 5/10 więc gra jest raczej słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 23:44, GarosS napisał:

Co byście wybrali? Legendary(30zł), The Wheelman(40zł), czy Stalker CN(30zł)? Myślę nad
pierwszą grą, ale chcę poznać Wasze zdanie.


Bierz Czyste Niebo, ta gra dostarczy ci wrażeń jak mało która. Do tej pory, mało jest gier tak klimatucznych jak stalker. No i wypadałoby znać fabułę "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 04:58, kaczek93 napisał:

> Co byście wybrali? Legendary(30zł), The Wheelman(40zł), czy Stalker CN(30zł)? Myślę
nad
> pierwszą grą, ale chcę poznać Wasze zdanie.

Bierz Czyste Niebo, ta gra dostarczy ci wrażeń jak mało która. Do tej pory, mało jest
gier tak klimatucznych jak stalker. No i wypadałoby znać fabułę "jedynki".


Ja tam grałem bez grania w jedynkę... I terazdopiero przechodzę podstawę. Tak samo w Call of Juarez: Więzy Krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.07.2009 o 06:11, Muradin_07 napisał:


Ja tam grałem bez grania w jedynkę... I terazdopiero przechodzę podstawę. Tak samo w
Call of Juarez: Więzy Krwi...


No w sumie Czyste niebo i Więzy krwi to prequele czyli można by było rzec że można w nie najpierw zagrać. Ale jednak myślę że przejście Cienia Czarnobyla daje nieco większe pojęcie o wydarzeniach dziejących się w Clear Sky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:34, kaczek93 napisał:

/ciach/
>
> Ja tam grałem bez grania w jedynkę... I terazdopiero przechodzę podstawę. Tak samo
w
> Call of Juarez: Więzy Krwi...

No w sumie Czyste niebo i Więzy krwi to prequele czyli można by było rzec że można w
nie najpierw zagrać. Ale jednak myślę że przejście Cienia Czarnobyla daje nieco większe
pojęcie o wydarzeniach dziejących się w Clear Sky.


Co racja to racja... Ale grałem w Call of Juarez i mi się nie spodobała. Przeszedłem Więzy Krwi i teraz mnie ciągnie do niej... tak samo ze Stalkerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.07.2009 o 09:36, Muradin_07 napisał:


Co racja to racja... Ale grałem w Call of Juarez i mi się nie spodobała. Przeszedłem
Więzy Krwi i teraz mnie ciągnie do niej... tak samo ze Stalkerem.


Ale coś nie widze CoJ na twoim zdjęciu w KOLEKCJACH GIER :)
Przeszedłem obie części Stalkera - obie zaje****, obie bardzo klimatyczne, bardzo ładna grafika, duża grywalność, tajemniczy świat. Ogólnie Cud i miód.
A do Więzów krwi mnie ciągnie jak cholera. Przeszedłem z zapartym tchem pierwszą część. No ale poczekam może wygram więzy w konkursie GoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:43, kaczek93 napisał:

/ciach/
>
> Co racja to racja... Ale grałem w Call of Juarez i mi się nie spodobała. Przeszedłem

> Więzy Krwi i teraz mnie ciągnie do niej... tak samo ze Stalkerem.

Ale coś nie widze CoJ na twoim zdjęciu w KOLEKCJACH GIER :)
Przeszedłem obie części Stalkera - obie zaje****, obie bardzo klimatyczne, bardzo ładna
grafika, duża grywalność, tajemniczy świat. Ogólnie Cud i miód.
A do Więzów krwi mnie ciągnie jak cholera. Przeszedłem z zapartym tchem pierwszą część.
No ale poczekam może wygram więzy w konkursie GoL.


Bo CoJ''a mam z CD-A (tam na kupce koło gazet jest płyta). A co do Stalkera to dla mnie najlepsze jest to, że nie wiadomo co z której strony wyskoczy ( czy potwór, czy ludzie, czy radiacja lub inna anomalia...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się