FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2009 o 16:12, Lord-Tyrranoos napisał:

- Twierdza: Krzyżowiec (najlepsza część z serii Stronghold),


To i ja się wepchnę z buciorami ;) . Najlepsza część Twierdzy to oryginał i już ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grałeś i jesteś pewny? Bo tak się składa że RE 5 czy Batman Live i acziki obsługują.

PS: Nie mówcie ze Cenega znowu dała d*upy i wycięła GfWL z polskich edycji, to już na głupotę zakrawa, CDP jakoś z wydawaniem gier bez wyciętego Live nie ma problemu.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_for_Windows_titles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 20:59, Pawlo09 napisał:

no to moja pomyłka.

Nie "twoja pomyłka" bo takich "pomyłek" to ty już popełniłeś wiele w tym temacie. Przepraszam za dosadność, ale uważam, że jesteś zwykłym spammerem.
Przepraszam za offtop, ale naprawdę krew mnie zalewa, jak widzę kolejny post tego forumowicza, który wygląda tak samo, jak wszystkie poprzednie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem w nadziei znalezienia fajnego RTS''a i znalazłem Empire Earth III czy ta gra jest warta zakupu? Przeczytałem 2 recenzje w jednej jest napisane, że gra jest beznadziejna, nudna i bardzo prosta.. a w drugiej jest napisane, że gra jest ciekawa i miło się w nią gra. Dodam, że styczności z Empire Earth nie miałem nigdy... Opłaca się kupić ten tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:44, Gumisiek2 napisał:

Nie grałem w "trójkę", ale gdybyś zaczął od "dwójki", to raczej byś na tym źle nie wyszedł
;-)


No ale ja szukam gry z dobrą grafiką bo kupiłem sobie laptopa i chciałem pograć w nowsze gry :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 22:48, Gumisiek2 napisał:

Supreme Commander, Company of Heroes, Command & Conquer 3 sprawdzone? Je polecam jak
najbardziej, chyba że futurystyczne klimaty (SC oraz C&C3) Cię nie kręcą.


Powiem tak. Większość RTS''ów z lat 2006-2008 mam zaliczonych te najbardziej popularne mam.. I chciałem się dowiedzieć tylko czy Empire Earth III jest warte wydania pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie grałeś w pierwsza część zainteresowac się grą można. Może nie jest to jakies objawienie ale niezła solidna gra. Z innych rTS-ów, mnie popularnych polecam bardzo Act of War Złota Edycja, Rise of Nations Rise of Legends, niezłe Joint Task Force, Universe at War Earth Assault, Codename Panzers Cold War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam do wyboru parę tytułów i nie wiem na który się zdecydować:

CoD:WaW 2(PC)
L4D:2(PC)
Dead space(PC)
Assasin''s Creed(PC)(Xbox360): jedynkę miałem na kompie ale tak się zastanawiam czy na xboxie sterowanie nie było by lepsze, doradźcie ;p
Halo3:ODST

A, jeżeli znacie jakieś inne dobre gry które tez sa warte polecenia to podawajcie swoje propozycje.

I może nie do danego tematu ale nie będę spamował na innym forum jest może szacowana data wydania half-life2:EP3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asasyn na konsoli daje mase frajdy, spróbuj koniecznie :) chyba, że bardzo tęsknisz za strzelaniem... (bo widzę, że reszta Twoich propozycji to strzelanki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

CoD:WaW 2(PC)

Dobra cześc coda, lecz nie aż tak jak czwarta. Raczej nie warto, no chyba że bardzo lubisz gry bez fabuły.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

L4D:2(PC)

Tu bardzo warto, świetna gra, ale radziłbym ci kupić na X360. Na PC to nie to samo co na 360.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

Dead space(PC)

Świetna gra, żałuje że sprzedałem. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. (ale też lepiej kupić na konsole, bo sterowanie padem sprawdza się idealnie)

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

Assasin''s Creed(PC)(Xbox360): jedynkę miałem na kompie ale tak się zastanawiam czy na
xboxie sterowanie nie było by lepsze, doradźcie ;p

Miałem na PC i PS3. Obu się pozbyłem. Dobra gra, ale po ukończeniu już nie chcesz do niej wracać. A sterowanie oczywiście lepsze na padzie.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

Halo3:ODST

No i Hejlo. Magia serii działa, jest to must have, jedna z lepszych gier na X360 (zaraz po Halo 3 i Fable 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

A ja wam do wyboru parę tytułów i nie wiem na który się zdecydować:

CoD:WaW 2(PC)

O ile wiem to CoD WaW 2 jeszcze nie wyszło. Natomiast jeśli chcesz kupić jakiegoś CoD''a, to poczekaj na Modern Warfare 2.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

L4D:2(PC)

Jedynka była genialna - jeden z najlepszych FPS''ów do multi. A wszystko wskazuje na to, że dwójka będzie jeszcze lepsza. I koniecznie kup wersję pc. Lepsza grafika, bardziej dynamiczny gameplay, darmowe DLC (w wersji na x-a będą płatne) i mnóstwo modów i kampanii stworzonych przez graczy (a niedostępnych na konsoli).

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

Dead space(PC)

Nie grałem w DS, więc tutaj Ci nie pomogę.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

Assasin''s Creed(PC)(Xbox360): jedynkę miałem na kompie ale tak się zastanawiam czy na
xboxie sterowanie nie było by lepsze, doradźcie ;p

Tu odradzam niezależnie czy to wersja pc czy xbox360. O ile na początku gra może wydawać się fajna (genialnie zrealizowany parkour), to przez beznadziejną fabułę, drętwe dialogi i monotonny gameplay (strasznie mało zróżnicowane misje) gra zwyczajnie zaczyna się nudzić. A jak już się ją raz przejdzie, to z reguły raczej nie chce się już do niej wracać. Wersja na pc ma lepszą grafikę i więcej misji pobocznych, ale i tak jest tak samo monotonna jak wersje konsolowe.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:

A, jeżeli znacie jakieś inne dobre gry które tez sa warte polecenia to podawajcie swoje
propozycje.

Polecam zdecydowanie Batman: Arkham Asylum. Jedna z najlepszych gier akcji ostatnich lat.

Dnia 11.10.2009 o 12:37, Gallbaroquo napisał:


I może nie do danego tematu ale nie będę spamował na innym forum jest może szacowana
data wydania half-life2:EP3?

Daty nie ma, nawet przybliżonej. Ale nie należy się tej gry spodziewać wcześniej niż w drugiej połowie 2010 roku (albo nawet na początku 2011).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 13:13, Gallbaroquo napisał:

a w której z tych gier jest najlepszy multiplayer CoD:WaW2,halo3:ODST czyL4D:2? ;p

>
Oczywiście Halo ODST, ta gra jest do tego stworzona. A potem L4D który w co-opie kopie zadki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się