FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 22:48, Jan3d napisał:

co lepsze ARMA 2 czy OFP:DR


Szczerze to zależy jak mocny sprzęt posiadasz ale jeżeli bym już musiał ci doradzić którąś z tych nie zaciekawych gier to lepiej jednak OFPDR chyba że za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 22:48, Jan3d napisał:

co lepsze ARMA 2 czy OFP:DR


Obie gry są świetne jak i bardzo trudne. Lecz OFP: DR jest dostępniejsze dla zwykłego gracza. W ArmA 2 jest od cholery różnych opcji ustawień drużyny, wyposażenia itp. Trzeba poświęcić dużo więcej czasu na ogarnięcie gry. Ja wybrałbym bardziej OFP: DR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2009 o 22:57, Kraju napisał:

Obie gry są świetne jak i bardzo trudne. Lecz OFP: DR jest dostępniejsze dla zwykłego
gracza. W ArmA 2 jest od cholery różnych opcji ustawień drużyny, wyposażenia itp. Trzeba
poświęcić dużo więcej czasu na ogarnięcie gry. Ja wybrałbym bardziej OFP: DR.


A jak w OFP wypada multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś gry związane z mitologią grecką albo ostatecznie egipską lub jakąkolwiek inną? Znam Titan Quest, Age of Mythology, spróbuję Rise of the Argonauts, nie chcę jakichś ekonomicznych Faraonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 23:25, Galadin napisał:

Czy są jakieś gry związane z mitologią grecką albo ostatecznie egipską lub jakąkolwiek
inną? Znam Titan Quest, Age of Mythology, spróbuję Rise of the Argonauts, nie chcę jakichś
ekonomicznych Faraonów.


Jest jeszcze Loki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 23:16, Markush napisał:


> Obie gry są świetne jak i bardzo trudne. Lecz OFP: DR jest dostępniejsze dla zwykłego

> gracza. W ArmA 2 jest od cholery różnych opcji ustawień drużyny, wyposażenia itp.
Trzeba
> poświęcić dużo więcej czasu na ogarnięcie gry. Ja wybrałbym bardziej OFP: DR.

A jak w OFP wypada multi?

Multi na 32 graczy (przeciwko sobie), co-op dla 4 którzy muszą wykonać zadanie i coś tam jeszcze, ale już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 13:26, Pawlo09 napisał:

Loki jest bardzo dobre.


Napisałbyś dlaczego Loki jest dobre.. a nie piszesz, że gra jest dobra i nie dajesz żadnych argumentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 13:53, Pawlo09 napisał:

tak jak każdy w tym wątku.
A w ogóle Galadin nie napisał żeby podać argumenty więc nie masz tu nic do gadania.


No widzisz każdy widzi, że ty tylko spamujesz.. I dla Galadina bardzo przyda się info, że Loki jest bardzo dobre.. pewnie od razu poleci do sklepu i kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argumenty podaj. I tak 80% forumowiczów, którzy odwiedzają ten wątek wie, że nie grałeś w daną grę, tylko oblukałeś recenzję czy opis gdzieś na Necie (Lokiego mogę wykluczyć, był w CDA). A jeśli druga osoba napisze, że Loki to kaszanka (bez podania argumentów) to co? Ja akurat podam, bo IMO Loki jest:
- nudny,
- przewidywalny,
- miejscami zbyt trudny,
- powtarzające się questy (prawie to samo co drugi podpunkt, ale wolałem wymienić),
- do starej grafiki nic nie mam, nawet takową lubię, ale ta z Loki kłuje w oczy. Fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 16:12, Pawlo09 napisał:

oj w loki akurat grałem i moim zdaniem gra jest warta uwagi.

Skoro grałeś, to mógłbyś podać jakieś argumenty +/-. A nie wyjeżdżać z prostymi tekścikami typu: "loki dobra gra". Zauważ że takie stwierdzenia są nie godne XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś poleci mi jakieś 5-10 gier z serii ''must have'' na xboxa 360 bo przymierzam się do tej konsolki? :)

no i oczywiście najlepiej żeby gry miały multiplayer, choćby i na dwóch graczy na jednym ekranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 17:17, struksik napisał:

ktoś poleci mi jakieś 5-10 gier z serii ''must have'' na xboxa 360 bo przymierzam się
do tej konsolki? :)

no i oczywiście najlepiej żeby gry miały multiplayer, choćby i na dwóch graczy na jednym
ekranie

hmm może Burnout paradise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się