FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2009 o 09:48, noobie napisał:

mam takie pytanie, chyba retoryczne, lepiej kupić fife10 na konsole czy na PC? Lub, czy
może zamiast fify jakąś inną grę sportową. Mysle na przykład o Maden NFL?


Jeżeli na konsolę to tylko najnowsza odsłona Fify.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 14:56, POZDRO-Grizzly napisał:

Szukam jakiejś niedługiej, przyjemnej gry. Coś w stylu world of goo. Znacie jakieś podobne
? Tak żeby było można włączyć, pograć 10 min i wyłączyć :D


Polecam Aquadelic GT fajna symulacja jazdy motorówką, kosztuje tylko 15zł w $uperCena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź starsze gry (nie chodzi o używane). Po pierwsze zamiast jednej nowej kupisz 2-3 starsze tytuły. Po drugie jeśli wyjdą sequele nie będziesz musiał się śpieszyć z nadgonieniem. Zresztą grafika coraz lepsza, więc kiedyś te starsze tytuły mgoą Ci razić, jeśli przeszkadza Tobie grafa. Popatrz na ceny i weź to co uda Ci się kupić najtaniej, do czasu aż przejdziesz stanieją inne. Oprócz tego polecam Fife10 bo za rok będzie nowa, a poza tym to gra uniwersalna, solo, internet imprezy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 16:10, Qbasmok napisał:

Dobra, co wybrać?
Uncharted 2
FIFA 10
Brutal Legend
Każda z gier przemawia do mnie ogromną ilością funu i stąd mam dylemat, którą wybrać
; ]


ja bym wybrał Uncharted 2 ponieważ jedynka była ekstra i zapowiada się świetnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 16:10, Qbasmok napisał:

Dobra, co wybrać?
Uncharted 2
FIFA 10
Brutal Legend
Każda z gier przemawia do mnie ogromną ilością funu i stąd mam dylemat, którą wybrać
; ]


Zależy jakie gatunki wolisz.
Ja proponuje FIFĘ 10 bo w nią można długo pograć. ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 16:10, Qbasmok napisał:

Dobra, co wybrać?
Uncharted 2
FIFA 10
Brutal Legend
Każda z gier przemawia do mnie ogromną ilością funu i stąd mam dylemat, którą wybrać
; ]


Bierz FIFE. Wszyscy PC''towcy Ci jej będą zazdrościli ;)) Na konsolach ta gra to ideał^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie MMO radzilibyście mi kupić? Mam z tym duży problem. W WoWa grałem 2 lata i przestałem z powodu ciągłej pogoni za przedmiotami. AoC też było przeze mnie wypróbowywane, lecz brak czegokolwiek do roboty na 80 lvlu odrzucił mnie od tej gry. Kiedyś grałem w GW ale sprzedałem konto i też myślę czy nie wrócić, chociaż premiera GW2 powoli,powoli się zbliża. Dlatego o pomoc zwracam się do was:). Czekam na odpowiedź.

PS. Gry a la Metin 2, Last Chaos mnie nie interesuja:). Tak samo jak inne boto-grinderskie onlinówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam WAR''a po tych pozycjach które przedstawiłeś wydaje się być rozsądną opcją. Poprawiona populacja na serwerach i całkiem niezły gameplay. Jak coś to możesz wybrubować triala. Gra daje dużo satysfakcji i nie nudzi się tak prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:41, barsum napisał:

Jakie MMO radzilibyście mi kupić? Mam z tym duży problem. W WoWa grałem 2 lata i przestałem
z powodu ciągłej pogoni za przedmiotami. AoC też było przeze mnie wypróbowywane, lecz
brak czegokolwiek do roboty na 80 lvlu odrzucił mnie od tej gry. Kiedyś grałem w GW ale
sprzedałem konto i też myślę czy nie wrócić, chociaż premiera GW2 powoli,powoli się zbliża.
Dlatego o pomoc zwracam się do was:). Czekam na odpowiedź.

PS. Gry a la Metin 2, Last Chaos mnie nie interesuja:). Tak samo jak inne boto-grinderskie
onlinówki.


Aion, Lineage II i polecam GW mam wszystkie części i dodatek, bardzo przyjemnie się gra. (Oczywiście trzeba być w gildii..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:53, Wintesun napisał:

Polecam WAR''a po tych pozycjach które przedstawiłeś wydaje się być rozsądną opcją. Poprawiona
populacja na serwerach i całkiem niezły gameplay. Jak coś to możesz wybrubować triala.
Gra daje dużo satysfakcji i nie nudzi się tak prędko.


Ok, dzięki, wypróboję:).

B1SHOP

Aiona widziałem i nie przypadł mi do gustu:(. Ale jeżeli WAR mi nie podejdzie to chyba wróce do starego GW:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:22, Vantor_Zorin napisał:

Witam, opłaca się kupić Batman: Arkham Asylum?

Opłaca, opłaca! Gra megasuperhiperwypaśna! I przede wszystkim - klimat przez najwieksze K jakie istnieje ;)
>Jak z długością?
Jakieś 8 godzin samej gry (+ wyzwania)
>Jest jakiś free roaming?
... i + free roaming

Dnia 17.10.2009 o 11:22, Vantor_Zorin napisał:

A może lepiej Risen ,lub Pre-Paid do WoW-a?

Nie. Bierz Gacka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:40, Harrolfo napisał:

> Witam, opłaca się kupić Batman: Arkham Asylum?
Opłaca, opłaca! Gra megasuperhiperwypaśna! I przede wszystkim - klimat przez najwieksze
K jakie istnieje ;)
>Jak z długością?
Jakieś 8 godzin samej gry (+ wyzwania)
>Jest jakiś free roaming?
... i + free roaming
> A może lepiej Risen ,lub Pre-Paid do WoW-a?
Nie. Bierz Gacka ;)


Podobno w pl wersji nie ma physx , prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 21:41, barsum napisał:

Jakie MMO radzilibyście mi kupić? Mam z tym duży problem. W WoWa grałem 2 lata i przestałem
z powodu ciągłej pogoni za przedmiotami. AoC też było przeze mnie wypróbowywane, lecz
brak czegokolwiek do roboty na 80 lvlu odrzucił mnie od tej gry. Kiedyś grałem w GW ale
sprzedałem konto i też myślę czy nie wrócić, chociaż premiera GW2 powoli,powoli się zbliża.
Dlatego o pomoc zwracam się do was:). Czekam na odpowiedź.

PS. Gry a la Metin 2, Last Chaos mnie nie interesuja:). Tak samo jak inne boto-grinderskie
onlinówki.

Lineage II? Grę gorąco polecam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się