FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie


Dead or Alive 4 nówka w Avansie za 25,90 zł na X360. Warto? Nie przepadam za bijatykami, jedyne jakie mi się podobały to Tekken i DB Budakai. Jest szansa, że DOA4 mi się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:50, MaccCry napisał:


Dead or Alive 4 nówka w Avansie za 25,90 zł na X360. Warto? Nie przepadam za bijatykami,
jedyne jakie mi się podobały to Tekken i DB Budakai. Jest szansa, że DOA4 mi się spodoba?


Taak.
Chociaż niczego nie obiecuję. Ale myślę że skoro lubisz Tekkena to DOA4 też Ci się powinien spodobać. ;DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra nie spodziewałem że spotka mnie taki czas, ale poszukuję gry rozgrywającej się w kosmosie ..... strategii, RPG? najlepiej aby była podobna do Star Wolves 1 czy 2, zastanawiałem się nad X3, ale boję się tej gry bo słyszałem jak uzależnia, więc co moglibyście polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:49, Ecko09 napisał:

>

Hmm...może Star Wars: Empire at War z dodatkiem Forces of Corruption?


w sumie to dobry pomysł, ale może ktoś jeszcze na coś wpadnie.. a jak nie to kupie tych SW , chyba nawet ostatnio w empiku jakaś promocja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:37, kindziukxxx napisał:

dobra nie spodziewałem że spotka mnie taki czas, ale poszukuję gry rozgrywającej się
w kosmosie ..... strategii, RPG?


A co powiesz na oba KOTORy? Ostatnio pojawiła się reedycja po 40 złotych za część. Ja od razu zamówiłem obie części, aktualnie katuję jedynkę :P. Co prawda, faktyczna akcja rozgrywa się bardziej na planetach, jednak całość utrzymana jest w kosmicznej scenerii :P. Osobiście to fanem gwiezdnych wojen nie jestem, jednak nie przeszkadza mi to w czerpaniu radości z gry. Na prawdę porządny RPG, w którego warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że uzależnia, po tym się dobre gry poznaje :-). Z dobrych kosmicznych gier polecam:

z symulatorów

Freespace 1&2
Starlancer, Freelancer
I-War 2 Edge of Chaos
seria X-Universe
X-Wing Alliance

RTS i inne gatunki:

Nexus Jupiter Incident
Sins of Solar Empire
Haegemonia Żelazne Legiony
Imperium Galactica 1&2
Galactic Civilizations 1&2
Space Ranger 1&2
Homeworld, Homeworld Cataclysm, Homeworld 2 (imo najlepsza seria kosmicznych RTS-ów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zrobiłem sobie listę gier na PS3, które chciałbym mieć/zagrać/przejść. Chciałbym, abyście wywalili gry, które nie opłaca się kupować, jeżeli już to pożyczyć (lub wymienić się z kimś na jakiś czas) oraz abyście wskazali gry, których waszym zdaniem zabrakło. Proszę nie wymieniać gier, które wychodzą dopiero w 2010.

Little Big Planet
Metal Gear Solid 4
Grand Theft Auto 4
Killzone 2
Resistance: Fall of Man
Resistance 2
Mirror''s Edge
Uncharted: Drake''s Fortune
Uncharted 2: Among Thieves
Ratchet & Clank: Tools of Destruction
Ratchet & Clank: Quest for Booty
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
Call of Juarez: Więzy Krwi
Fifa 10
NFS: Shift
Gran Turismo 5
Red Faction: Guerilla
Soul Calibur IV
Tekken 6
Tekken 5:Dark Ressurection
Far Cry 2
InFamous
Prototype
Bioshock
Fallout 3
Assassin''s Creed
WET
Star Wars: The Force Unleashed
Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Resident Evil 5
Army of Two
Demon''s Souls
Dead Space

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Lol, jak mamy coś z tej listy wywalać, jak wymieniłeś prawie same hity. Najsłabsza gra, patrząc z grubsza, zasługuje na 7. Wg mnie powinieneś zagrać w każdy tytuł, a który jako pierwszy, czy który lepszy, to już sprawa dyskusyjna. Nie lubię takiego czegoś, że robi się nie wiadomo jaką listę i mamy wybierać co masz kupić. I tak najwyżej parę tytułów kupisz w najbliższym czasie. Weź ją ogranicz do góra pięciu gier i wtedy może Ci ktoś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiuu, żeby było krócej: czego nie trzeba kupować:
Demon''s Souls
Red Faction: Guerilla
Mirror''s Edge
Jakiegoś Ratchet & Clancka mozesz jeszcze wywalić

Reszta tytułów z tego co słyszałem jest bardzo dobra, więc zastosuj się do rady MacCry''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:08, kotfilon napisał:

Witam. Zrobiłem sobie listę gier na PS3, które chciałbym mieć/zagrać/przejść. Chciałbym,
abyście wywalili gry, które nie opłaca się kupować, jeżeli już to pożyczyć (lub wymienić
się z kimś na jakiś czas) oraz abyście wskazali gry, których waszym zdaniem zabrakło.
Proszę nie wymieniać gier, które wychodzą dopiero w 2010.

Little Big Planet
Metal Gear Solid 4
Grand Theft Auto 4
Killzone 2
Resistance: Fall of Man
Resistance 2
Mirror''s Edge
Uncharted: Drake''s Fortune
Uncharted 2: Among Thieves
Ratchet & Clank: Tools of Destruction
Ratchet & Clank: Quest for Booty
Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
Call of Juarez: Więzy Krwi
Fifa 10
NFS: Shift
Gran Turismo 5
Red Faction: Guerilla
Soul Calibur IV
Tekken 6
Tekken 5:Dark Ressurection
Far Cry 2
InFamous
Prototype
Bioshock
Fallout 3
Assassin''s Creed
WET
Star Wars: The Force Unleashed
Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
Resident Evil 5
Army of Two
Demon''s Souls
Dead Space

Z góry dziękuję.

Jak masz kamerkę to możesz pobawić się eyepet''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:14, MaccCry napisał:


Lol, jak mamy coś z tej listy wywalać, jak wymieniłeś prawie same hity. Najsłabsza gra,
patrząc z grubsza, zasługuje na 7. Wg mnie powinieneś zagrać w każdy tytuł, a który jako
pierwszy, czy który lepszy, to już sprawa dyskusyjna. Nie lubię takiego czegoś, że robi
się nie wiadomo jaką listę i mamy wybierać co masz kupić. I tak najwyżej parę tytułów
kupisz w najbliższym czasie. Weź ją ogranicz do góra pięciu gier i wtedy może Ci ktoś
pomoże...



To polega na tym, że robię sobie priorytety, dziele gry na te must have i te, które chce sobie raz przejść poprostu, albo platynke wbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle nad jakimś mmo tak rozważam AoC da rade grać na polskich servach bo podobno cdp olewa nas i trudno dostać pre paida na pl server i jak mógłbym grać na EU serverach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 23:20, Jan3d napisał:

myśle nad jakimś mmo tak rozważam AoC da rade grać na polskich servach bo podobno cdp
olewa nas i trudno dostać pre paida na pl server i jak mógłbym grać na EU serverach?


Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w MM w Częstochowie są pre-paidy spokojnie do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, chyba retoryczne, lepiej kupić fife10 na konsole czy na PC? Lub, czy może zamiast fify jakąś inną grę sportową. Mysle na przykład o Maden NFL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 09:48, noobie napisał:

mam takie pytanie, chyba retoryczne, lepiej kupić fife10 na konsole czy na PC? Lub, czy
może zamiast fify jakąś inną grę sportową. Mysle na przykład o Maden NFL?


Tak to pierwsze pytanie to retoryczne jest na prawdę peryfrazie. A co do NFLów to fajne są, nawet chyba fajneijsze od fify, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 09:48, noobie napisał:

mam takie pytanie, chyba retoryczne, lepiej kupić fife10 na konsole czy na PC? Lub, czy
może zamiast fify jakąś inną grę sportową. Mysle na przykład o Maden NFL?


Ja polecam PES''a nowego.. moim zdaniem PES miażdży Fifę.. ale co kto lubi (oczywiście na konsolę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się