FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 19:34, Gromo napisał:

BURNOUT PARADISE THE ULTIMATE BOX (PC CD) – 49 PLN

Niesamowita gra, tak w multi i w single wymiata.

Dnia 25.10.2009 o 19:34, Gromo napisał:

CRYSIS WARHEAD (PC CD) – 49 PLN

Singla przejdziesz szybko, za to w multi gra wymiata. Na prawdę, miło spędziłem chwile z Crysis Wars.

Dnia 25.10.2009 o 19:34, Gromo napisał:

WŁADCA PIERŚCIENI: PODBÓJ (PC CD) – 49 PLN

Jak nie lubisz władka pierdzieli, raczej nie bierz. W singlu jest słabo a w multi chyba nie gra zbyt wiele osób.(Jeśli się mylę - poprawcie mnie.)

Dnia 25.10.2009 o 19:34, Gromo napisał:

MIRROR´S EDGE (PC CD) – 49 PLN

Naprawdę śmiało polecam. Singla przejdziesz w 6-7 godzin, za to ja zaraz po przejściu zacząłem grać od nowa. Ta gra nie może się nie podobać, jest szybka, efektowna, doskonała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2009 o 19:55, Kirabaxior napisał:

Naprawdę śmiało polecam. Singla przejdziesz w 6-7 godzin, za to ja zaraz po przejściu
zacząłem grać od nowa. Ta gra nie może się nie podobać, jest szybka, efektowna, doskonała....


...i cholernie nudna. Po kilku misjach mi się znudziło, cały czas to samo, no i w ogóle taka niezbyt ciekawa ta gra. Więc jednak pomyliłeś się mówiąc, ze gra nie może się nie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:12, Markush napisał:

...i cholernie nudna. Po kilku misjach mi się znudziło, cały czas to samo, no i w ogóle
taka niezbyt ciekawa ta gra. Więc jednak pomyliłeś się mówiąc, ze gra nie może się nie
podobać.

No wiesz, jak nie przepadasz za zręcznościówkami to na pewno - mnie akurat skakanie po dachach nie nudziło się ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, kupiłem ME i myślałem, że gra będzie super a okazało się, że jest bardzo nudna.. nawet nie chciało mi się już tego włączać i nie przeszedłem tej gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:10, Nerr012 napisał:

Mam trudne pytanie Assassins Cread 2 czy Call of Duty Modern the Warfare 2 ?



Ewidentnie i bezapelacyjnie Modern Warfare. Przynajmniej ja tak wybralem przy podobnym dylemacie ;)

Po przejsciu singla bedziesz latami pocinal w multi, wiec to inwestycja na dlugi czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak po namowie z bratem ograniczam się do kupna Assassin''s Creed i Mirror''s Edge. Mój brat uwielbia le parkour, sam trochę podstaw zna i skacze, ja tam nic nie umiem. Zależy mi, aby właśnie parkour był w tych grach na wysokim poziomie. Mój kolega zachwalał też AC pod względem fabularnym. Warto kupi te gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:32, Gromo napisał:

Jednak po namowie z bratem ograniczam się do kupna Assassin''s Creed i Mirror''s Edge.
Mój brat uwielbia le parkour, sam trochę podstaw zna i skacze, ja tam nic nie umiem.
Zależy mi, aby właśnie parkour był w tych grach na wysokim poziomie. Mój kolega zachwalał
też AC pod względem fabularnym. Warto kupi te gry?

Ja mam ME od kilku godzin, ale wiem, że to fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:32, Gromo napisał:

Jednak po namowie z bratem ograniczam się do kupna Assassin''s Creed i Mirror''s Edge.
Mój brat uwielbia le parkour, sam trochę podstaw zna i skacze, ja tam nic nie umiem.
Zależy mi, aby właśnie parkour był w tych grach na wysokim poziomie. Mój kolega zachwalał
też AC pod względem fabularnym. Warto kupi te gry?


Też się przymierzam do kupna kilku gier z nowego wysypu EA Classic, ale póki co się wstrzymam licząc na świąteczną promocję 2 w cenie 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś z XK lub XK Gold gdzie mógłbym z satysfakcją i krwawo rozbijać tłumy przeciwników. ;DD
PS.: W żadnym razie Slasher ("gdzie rozwalam setki identycznych przeciwników";P).
PS2.:Myślałem o X-Blades ale szkoda mi tych dodatkowych 10zł bo zbieram na PSP x].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 08:22, Sebuuu98 napisał:

Szukam czegoś z XK lub XK Gold gdzie mógłbym z satysfakcją i krwawo rozbijać tłumy przeciwników.
;DD
PS.: W żadnym razie Slasher ("gdzie rozwalam setki identycznych przeciwników";P).
PS2.:Myślałem o X-Blades ale szkoda mi tych dodatkowych 10zł bo zbieram na PSP x].

X-blades jest głupie. Grałem u kolegi, i było durnowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 08:22, Sebuuu98 napisał:

Szukam czegoś z XK lub XK Gold gdzie mógłbym z satysfakcją i krwawo rozbijać tłumy przeciwników.


Two Worlds, Morrowind, Fable,ze strzelanin Painkiller, F.E.A.R. fajna jest też staregia Rise of Nations: Rise of Legends, a tak w ogóle polecam stronę www.serie.cdprojekt.pl są tam wszystkie serie wraz z grami CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:10, Nerr012 napisał:

Mam trudne pytanie Assassins Cread 2 czy Call of Duty Modern the Warfare 2 ?


AC2, IW i Acti spieprzyło sprawę uniemożliwiając stawianie dedykowanych serwów. Czyli multi nie będzie już tak dobre jak to było w jedynce, a 120zł wg. mnie to nie jest dobra cena za 6-godzinny multi, nieważne jaki byłby dobry. No i poza tym gra będzie na steamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 18:41, barth89 napisał:

> > Z kasą raczej ok ;) A jeśli wybrać jedną z poniższych gier?
> >
> > - PES 2010
> > - Risen
> > - Left 4 Dead 2
> > - Borderlands
> > - Assassin''s Creed II
> >
> > Co najlepiej się kalkuluje ? :)
> AC II,L4D na twoim miejscu bym wziął ; - )

Szkada tylko, że trzeba czekać do lutego na ACII...

A mi szkoda,że dopiero pod koniec lutego -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 08:22, Sebuuu98 napisał:

Szukam czegoś z XK lub XK Gold gdzie mógłbym z satysfakcją i krwawo rozbijać tłumy przeciwników.
;DD
PS.: W żadnym razie Slasher ("gdzie rozwalam setki identycznych przeciwników";P).
PS2.:Myślałem o X-Blades ale szkoda mi tych dodatkowych 10zł bo zbieram na PSP x].


krew + tłumy = Painkiller ;)
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 17:30, MaccCry napisał:


Ja Ci polecam Mini Ninjas. W sam raz na twój wiek.

Ludzie, chłopak ma 11 lat, a wy mu Painkillera czy DM&MM polecacie...


Wiesz są ludzie dojrzali. Niektórzy mają po 16 lat i nie można im dawać do ręki takich gier. Twój wiek nie świadczy o tobie :-p

Sorki za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 22:10, Nerr012 napisał:

Mam trudne pytanie Assassins Cread 2 czy Call of Duty Modern the Warfare 2 ?


Bierz MW 2 (ja też biorę;), bo szykuje się jako najlepszy FPS 2009 roku. Chyba o żadnej grze jak ta nie było tak głośno. Jeśli multi będzie tak dobre jak w pierwszej części (nie licząc braku możliwości stworzenia własnego serwa) to jest to murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ta, ale jedenastolatku nie można powiedzieć, że jest dojrzały, bo to kurde dzieciak jest. Więc nie wciskaj mi kitu, że może w takiego Painkillera grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się