FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2009 o 20:37, mikim napisał:

Opłaca się kupić Far Cry 2? Chodzi mi o edycję kolekcjonerską. Lubię sobie postrzelać,
jednak słyszałem, że gra jest nudna.


I to jeszcze jak nuuudna :( Chłopie nie kupuj tego, dobrze Ci mówię. Grafika jest dobra i do dźwięków nie mam większych zastrzeżeń, ale tu tylko jeździsz, zabijasz i tak w kółko. Bardzo nie polecam, nawet jeśli to edycja kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższą metę gra z całą pewnością jest nudna, mam tu na myśli ciągłe respawny wrogich patroli, które naprawdę są bardzo frustrujące i tylko sztucznie wydłużają czas gry. Na domiar złego na owe patrole natykamy się co chwile, bo gdyby to było raz na jakiś czas to jeszcze można by to było przełknąć. Osobiście gry nie polecam chyba że za jakieś naprawdę niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:37, mikim napisał:

Opłaca się kupić Far Cry 2? Chodzi mi o edycję kolekcjonerską. Lubię sobie postrzelać,
jednak słyszałem, że gra jest nudna.


sorry ze może Ci namieszam, ale ja osobiście grę polecam, to o czym pisali poprzednicy jest prawdą, natomiast nie dyskwalifikuje to gry. Moim zdaniem, jest ciekawa, wyjątkowo klimatyczna, graficznie jest bardzo w porządku, są naprawdę prześliczne widoki, obszar gry jest stosunkowo spory, całkiem zróżnicowany (na ile to oczywiście możliwe), do tego dodałbym jak dla mnie świetne akcje z ogniem, który rozprzestrzenia się stając się albo Twoim największym sprzymierzeńcem albo wrogiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 17:30, MaccCry napisał:


Ja Ci polecam Mini Ninjas. W sam raz na twój wiek.

Ludzie, chłopak ma 11 lat, a wy mu Painkillera czy DM&MM polecacie...


To że mam 11 lat to nie znazcy że muszę się ograniczać do Pegów.
Tak się składa że przeszedłem 2x God of War II.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 07:03, Sebuuu98 napisał:

>
> Ja Ci polecam Mini Ninjas. W sam raz na twój wiek.
>
> Ludzie, chłopak ma 11 lat, a wy mu Painkillera czy DM&MM polecacie...
>

To że mam 11 lat to nie znazcy że muszę się ograniczać do Pegów.
Tak się składa że przeszedłem 2x God of War II.!

Podaj gatunek,może coś polecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 20:37, mikim napisał:

Opłaca się kupić Far Cry 2? Chodzi mi o edycję kolekcjonerską. Lubię sobie postrzelać,
jednak słyszałem, że gra jest nudna.

Można powiedzieć że jest to lekko zręcznościowy symulator najemnika. Tak wiec zależy co lubisz bo jeśli oczekujesz tu akcji i histori na miarę Modern Warfare to jej nie znajdziesz. Bo tu mamy po prostu kawałek życia najmnika, nie ma tu porywającej historii tylko normalne zlecienia dla różnych frakcji. Ale w końcu powiedz czy życie jest ciekawe jak film akcji? Całość jedynie psują wspomniane już respawnujące się patrole ale mimo to osobiście ją bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 07:03, Sebuuu98 napisał:

To że mam 11 lat to nie znazcy że muszę się ograniczać do Pegów.
Tak się składa że przeszedłem 2x God of War II.!


Wow, niesamowite, nie wierzę! Jak to możliwe ?! Jesteś wyjątkowy!

A tak na serio, to że przeszedłeś God of War II (i to aż dwa razy, oh!) nie znaczy ani o Twojej dojrzałości ani o umiejętnościach. Nawet przedszkolak da radę.

Nie bronię Ci grać, broń Boże,PEGI sugerują wiek, nie ograniczają (choć sprzedawca powiem Ci inaczej). A jak chcesz jaką"siekankę" to może DM&MM, choć ja szczerze polecałbym "Mini Ninjas", przy tym też można dobrze się bawić, a nie świadczy to wcale o dziecinności.

Pozdrawiam i kończę ten off-top ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No i? Dla mnie tacy gówniarze w ogóle nie powinni miec dostępu do takich gier, a to wina nie ich samych (bo zawsze ciągnie do takich rzeczy), nie gier (w końcu są one, te brutalne, robione dla dorosłych) tylko, uwaga, rodziców, którzy są kompletnymi ignorantami. Czasami też sprzedawcy źle robią, ale głównie rodzice są winni. Pozdrowienia dla twoich opiekunów...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEGI jest wyznacznikiem "fajności" u 11 latków, np. grają w GTA4 a potem w szkole na przerwie mogą się chwalić co widzieli i jacy są dorośli :). Również brzydzą się gier takich jak "Peggle" są to przecież gry dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:03, Net_com napisał:

Mam zamiar kupić UT3 tylko nie wiem czy wato... Grałem we wszystkie części , a najbardziej
podobał mi się UT 2004. I czy gra duzo ludzi ?


Mogę powiedzieć z tego co słyszałem że ludzi właśnie mało gra, większość dalej grywa w 2004, ale sama gra jest bardzo dobra, jeśli podobał Ci się 2004 to UT3 też cię zauroczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:03, Net_com napisał:

Mam zamiar kupić UT3 tylko nie wiem czy wato... Grałem we wszystkie części , a najbardziej
podobał mi się UT 2004. I czy gra duzo ludzi ?


Zdanie które tutaj przytoczę, będzie chyba najbardziej pasującym zdaniem do tej gry: Ta gra to jedna z najlepszych gier w swoim gatunku w którą... nikt nie gra. A dlatego nikt w to nie gra, bo twórcy ni potrafili jej dobrze zareklamować i kupili ja tylko fani serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 18:50, Markush napisał:

twórcy nie potrafili jej dobrze zareklamować i kupili ja tylko fani serii.


Potrafili potrafili, ale całą swoją potrafioność wchłonął Gears of War - też nie byle co, ale szkoda, że aż tak UT3 ucierpiał. Sam grałem w demo dotychczas i grało mi się wyśmienicie. Teraz, skoro spatchowany i wyTitanowany kosztuje 30zł, tylko czekam na zastrzyk gotówki i lecę do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 16:28, MaccCry napisał:


No i? Dla mnie tacy gówniarze w ogóle nie powinni miec dostępu do takich gier, a to wina
nie ich samych (bo zawsze ciągnie do takich rzeczy), nie gier (w końcu są one, te brutalne,
robione dla dorosłych) tylko, uwaga, rodziców, którzy są kompletnymi ignorantami. Czasami
też sprzedawcy źle robią, ale głównie rodzice są winni. Pozdrowienia dla twoich opiekunów...

Święty się znalazł. ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 07:02, Sebuuu98 napisał:

>
> No i? Dla mnie tacy gówniarze w ogóle nie powinni miec dostępu do takich gier, a
to wina
> nie ich samych (bo zawsze ciągnie do takich rzeczy), nie gier (w końcu są one, te
brutalne,
> robione dla dorosłych) tylko, uwaga, rodziców, którzy są kompletnymi ignorantami.
Czasami
> też sprzedawcy źle robią, ale głównie rodzice są winni. Pozdrowienia dla twoich
opiekunów...
Święty się znalazł. ;/.

Wiesz w tym przypadku mówi on prawdę i takimi tekstami sam udowadniasz że do choćby zbliżenia się do dorsołości brakuje ci dużo. Tak samo
To że mam 11 lat to nie znazcy że muszę się ograniczać do Pegów.
Tak się składa że przeszedłem 2x God of War II.!

To że masz 11 lat wbrew temu co myślisz, nie oznacza że wiesz już wszystko na świecie. A szpanowanie że ukończyło się takie gry które mają wyższe oznaczenia wiekowe wątpie czy komukolwiek zaimponuje. Macc jest od ciebie dużo starszy i siłą rzeczy zna życie lepiej od ciebie. W końcu owszem często przeginają z tymi ograniczeniami wiekowymi dla gier i dziwnie je wystawiają ale nadal w końcu po coś takie rzeczy powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2009 o 07:02, Sebuuu98 napisał:

Święty się znalazł. ;/.

Nie jestem święty, ale 8 lat starszy od Ciebie. W twoim wieku jeszcze kompa nie miałem, dopiero w wieku 13 lat dostałem jakiegoś złoma. Fakt, grałem tam w jakieś GTA czy Kłejki, ale mnie także nikt nie pilnował. Teraz mam brata w tym wieku i go kontroluję, bo rodzice, wiadomo, raczej mają gdzieś gry. Więc o ile dam mu zagrać w jakiegoś CoDa, to od GTA trzymam go z dala. Po prostu po trochę dostaje dojrzalsze gry, a nie tak jak ty od razy sieka w God of War. Więc nie strzelaj mi to focha, bo złośliwie Ci tego nie piszę.

I przepraszam za off''a, choć często to się zdarza ludziom w tym temacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w tym wszystkim co wcześniej napisałeś była sama prawda.
Po prostu nie spodobało mi się jak się wyraziłeś o moich opiekunach a szczególnie jak mnie nazwałeś "gówniarzem"
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się