FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 21:24, Net_com napisał:

Chce sieciowego fpsa , który da mi dużo frajdy z gry. Zastanawiałem się nad CoD 4 MW
, UT3 i Borderlands ;)


Może jakiś Battlefield? 2, albo 2142?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin DIRT, Toca Race driver 3, wszystkie Need for Speed poza Shift
Kotor 1,2, Jade Empire, Neverwinter Nights 2, Wiedźmin, Dark Messiah of Might and Magic
Prey, Far Cry, FEAR z dodatkami, Stalker Cień Czarnobyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc czy kupić Risena i czy wogóle mi pójdzie*, czy Wowa?

*oto mój komp. AMD Atchlon 64x2 5000+, GIGABYTE GeForce 8500 GT - 256mb, 2 GB ram... to chyba wszystlko:D

Wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:41, kuki288 napisał:

Ok, więc czy kupić Risena i czy wogóle mi pójdzie*, czy Wowa?


a co wolisz cukierka czy cukiernie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:51, AldaeR napisał:

> Ok, więc czy kupić Risena i czy wogóle mi pójdzie*, czy Wowa?

a co wolisz cukierka czy cukiernie ?


Hmm... dosyć dziwne pytanie... na Wowa nie zawsze miałbym kase by wykupić abonament także by w gre wchodziło tylko private server... a za to Gothica bardzo lubiłem i jestem jego wielkim fanem ( nadal ) więc także mnie kusi... Także twoje pytanie jest dosyć ciężkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no stary nie ma sensu sie ladowac w priv servry.. Wow to inwestycja na lata, to szansa na poznanie masy ciekawych i nie ciekawcyh ludzi, to takie drugie zycie ;]
a Raisen to zabawa na gora 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:57, AldaeR napisał:

nie no stary nie ma sensu sie ladowac w priv servry.. Wow to inwestycja na lata, to szansa
na poznanie masy ciekawych i nie ciekawcyh ludzi, to takie drugie zycie ;]
a Raisen to zabawa na gora 2 tygodnie.


No to mi pomogłeś.... jak by można było odpowiedzieć na moje pytanie? Co ty byś zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:02, kuki288 napisał:

> nie no stary nie ma sensu sie ladowac w priv servry.. Wow to inwestycja na lata,
to szansa
> na poznanie masy ciekawych i nie ciekawcyh ludzi, to takie drugie zycie ;]
> a Raisen to zabawa na gora 2 tygodnie.
>

No to mi pomogłeś.... jak by można było odpowiedzieć na moje pytanie? Co ty byś zrobił?


A może mamy wybrać czy na śniadanie zjesz jajecznicę czy chleb z dżemem? Chłopie sam decyduj, Aldaer napisał ci różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 16:02, kuki288 napisał:

> nie no stary nie ma sensu sie ladowac w priv servry.. Wow to inwestycja na lata,
to szansa
> na poznanie masy ciekawych i nie ciekawcyh ludzi, to takie drugie zycie ;]
> a Raisen to zabawa na gora 2 tygodnie.
>

No to mi pomogłeś.... jak by można było odpowiedzieć na moje pytanie? Co ty byś zrobił?

Ja na twoim miejscu brałbym ... wowa ponieważ gra starczy na długo. Jak masz kase to grasz na legalu a jek nie to inną postacią na privach. Nie żebym propagował piractwo ale ile ludzi tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam wowa. Gra starczy na masę godzin i zapewniam że ci się nie znudzi kiedy nie masz kasy to nie musisz dalej grać tylko doładowujesz kiedy masz ochotę i pre-paida na 60 dni można się nagrać zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co robić... było tak przez chwile że byłem zdecydowany na Risena... ale teraz to wszystko się rozwiało. Nie mam kasy na WoWa... ponadto często ni emam komputera albo internetu jeszcze częsciej więc mimo że bym zapłacił abonament to i tak nie grałbym w kazdym miesiącu... a Risen jak najbardziej.
Tylko Risen jest grą która wymaga konta games forwindows +16 lat... jako że nie mam jeszcze tylu to będę mógł w niego grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co robić... było tak przez chwile że byłem zdecydowany na Risena... ale teraz to wszystko się rozwiało. Nie mam kasy na WoWa... ponadto często ni emam komputera albo internetu jeszcze częsciej więc mimo że bym zapłacił abonament to i tak nie grałbym w kazdym miesiącu... a Risen jak najbardziej.
Tylko Risen jest grą która wymaga konta games forwindows +16 lat... jako że nie mam jeszcze tylu to będę mógł w niego grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już co robić... było tak przez chwile że byłem zdecydowany na Risena... ale teraz to wszystko się rozwiało. Nie mam kasy na WoWa... ponadto często ni emam komputera albo internetu jeszcze częsciej więc mimo że bym zapłacił abonament to i tak nie grałbym w kazdym miesiącu... a Risen jak najbardziej.
Tylko Risen jest grą która wymaga konta games forwindows +16 lat... jako że nie mam jeszcze tylu to będę mógł w niego grać?

PS: Chol*** bardzo przepraszam... 3 razy się kliknęło... wybaczcie, ten słaby internet... Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:44, kuki288 napisał:

Nie wiem już co robić... było tak przez chwile że byłem zdecydowany na Risena... ale
teraz to wszystko się rozwiało. Nie mam kasy na WoWa... ponadto często ni emam komputera
albo internetu jeszcze częsciej więc mimo że bym zapłacił abonament to i tak nie grałbym
w kazdym miesiącu... a Risen jak najbardziej.
Tylko Risen jest grą która wymaga konta games forwindows +16 lat... jako że nie mam jeszcze
tylu to będę mógł w niego grać?

PS: Chol*** bardzo przepraszam... 3 razy się kliknęło... wybaczcie, ten słaby internet...
Przepraszam.


Dziwny jesteś...skoro nie masz kasy na granie w necie to nad czym Ty myślisz? Na WoW''a poczekaj...gra jest tak popularna, że spokojnie jeszcze klika lat ludzie będą w niego zagrywali...Co z tego, że kupisz grę skoro bez kasy i tak będziesz miał namiastkę tego "prawdziwego" WoW''a...Ja kupiłem i teraz pudełko się kurzy na półce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 19:44, kuki288 napisał:

Tylko Risen jest grą która wymaga konta games forwindows +16 lat... jako że nie mam jeszcze
tylu to będę mógł w niego grać?

A pomyśl ile młodziaków w podstawówce grało w gta 4? Nie bój żaby możesz zrobić konto offline z resztą i tak nie podajesz daty urodzenia albo podasz fałszywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sytuacja taka: mam PS3 i średni komputer (P4, 2GB ram, radeon 9250)
Orange Box lepiej na PS3 czy komputer? (mam już orange box na komputer chodzi spoko, więc sprawy techniczne schodzą na dalszy plan)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:38, kotfilon napisał:

Witam.
Sytuacja taka: mam PS3 i średni komputer (P4, 2GB ram, radeon 9250)
Orange Box lepiej na PS3 czy komputer? (mam już orange box na komputer chodzi spoko,
więc sprawy techniczne schodzą na dalszy plan)


Skoro masz już Orange Box''a na kompa to po co się pytasz, czy na ps3 lub komputer kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się