FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2010 o 11:35, Vantor_Zorin napisał:

Co radzicie na X360 lub PS3 byle nie FPS, Fable 3?Mafia 2 +DLC czy coś innego?
Proszę o szybką odpowiedź :)


Fable 3, Castlevania: Lords of Shadow, Assassin''s Creed Brotherhood(to szczególnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Two Worlds 2? Tak sięzastanawiam nad kupnem. Z gier RPG (cRPG - jak kto woli) trawię tylko Wiedźmina, Gothica i Risena. TW2 przypadnie mi do gustu? Warte jest swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 15:26, barth89 napisał:

Co myślicie o Two Worlds 2? Tak sięzastanawiam nad kupnem. Z gier RPG (cRPG - jak kto
woli) trawię tylko Wiedźmina, Gothica i Risena. TW2 przypadnie mi do gustu? Warte jest
swojej ceny?


mam 30 godzin gry przeszedłem główna fabułę , powiem tak Fabuła główna jest jak dla mnie beznadziejna , duży minus.Zadania poboczne mnie bardziej wciągnęły , są lepsze o wiele .
Tych zadań jest naprawdę dużo , sadze ze połowy nie przeszedłem wiec po głównym watko grę będę kontynuować. Z zadań pobocznych mnie tylko denerwowały zadania grobowcami , gdzie nie ma mapy wejsca trzeba naszukać a potem wyjścia . Nawet w jednym szukałem 20 minut gdzie jest wyjście .
Ogólnie grafika bardzo ładna , muzyka swietna , lokacje super , walka bardzo mi przypadła do gustu.
Fajny pomysł ze bron , ubranie można rozkładać , z wszystkiego co sie zbiera można zrobić miksturę.
Gra mnie na długo wciągnęła , chociaż mapa nie jest duza , fajni przeciwnicy.Sterowanie na początku nie takie dobre ale mozna sie przyzwyczaić.

Ja mogę spokojnie Tobie powiedzieć ze warto zagrać , 100 spokojnie można wydać i grac w naprawdę dobra grę . W Polsce wystawiali jak dla mnie bardzo niskie oceny , gra zasługuje na 8+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o GTA Episodes ... na PC ? Słyszałem i czytałem, że są jakieś poważne problemy z optymalizacją. Jutro wybieram się do MM po ów grę i Vietnam dodatek do BC 2 ( na drugą grę - 40% na Vietnam w moim przypadku ^^). Mimo to warto kupić te GTA ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świątecznej promocji Steama > Clive Barker''s Jericho™ 3,34€ - grzech nie mieć fakt faktem gra na 5-6h ale imo jest niedoceniona i przebija wiele wydawanych ostatnio (s)hitów którym tez poswiecimy blisko 6h czasu ale zaplacimy okolo 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:08, Alehor napisał:

Na świątecznej promocji Steama > Clive Barker''s Jericho™ 3,34€ -
grzech nie mieć
fakt faktem gra na 5-6h ale imo jest niedoceniona i przebija wiele
wydawanych ostatnio (s)hitów którym tez poswiecimy blisko 6h czasu ale zaplacimy okolo
100zł


Zdecydowanie milusiejszym i bardziej ''oldschoolowym'' prezentem od Steama jest przecena na - wydanego bodajże dzisiaj - Oddboxa. Wszystkie gry z serii Oddworld, w tym dwie świeżutkie konwersje, w jednym packu. Aktualna cena to 12.49€. Po promocji cena wzrasta o drugie tyle, także wiadomo.. ;d

Ja natomiast chciałem podziękować tym, którzy polecali mi kupić Złotą Edycję Unreala. Pudełeczko już jest u mnie w domu, aczkolwiek stwierdziłem że wstrzymam się do gwiazdki z otwarciem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 21:39, JohnSnake napisał:

Zdecydowanie milusiejszym i bardziej ''oldschoolowym'' prezentem od Steama jest przecena
na - wydanego bodajże dzisiaj - Oddboxa. Wszystkie gry z serii Oddworld, w tym dwie świeżutkie
konwersje, w jednym packu. Aktualna cena to 12.49€. Po promocji cena wzrasta o
drugie tyle, także wiadomo.. ;d


Fakt :D Ja obie części przygód Abe''a mam na koncie, teraz pozostaje dokupić 2 pozostałe tytuły z tego uniwersum, tak długo czekałem na te rimejki że nie wiem :D ( Munch is soooooooooooo sweet :3 )

Tak czy inaczej te kilkanaście złotych na Jericho jest warte wydania - imo jedna z najlepszych i najbardziej niedocenionych gier w histrii, nienaganna fabuła, zróżnicowane lokacje, no i ten KLIMAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi coś o Mirror''s Edge, bo nie wiem czy kupować na Steamie. Zdecydowałem się też na Assassin''s Creed 2 i co do tego nie mam wątpliwości - dzisiaj grałem u kuzyna i ta gra jest świetna :D Ale co do Mirror''s Edge mam pewne wątpliwości - niby na gameplay-ach mi się podoba, ale powiedzcie mi - ciekawa ta gra jest? Nie nudzi się?

Jeśli odstawiłbym ME to wziąłbym chyba Civilization IV Complete, Prince of Persia( też mile widziane opinie nt. tego księcia) albo dodatek "Kingdoms" do Medievala 2, żeby w końcu móc zainstalować sobie stainless steel moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mirror''s Edge
Nie warto, gra jest bardzo łatwa, krótka i nudna.
>Assassin''s Creed II
Bardzo ciekawa gra, masa side questów, świetnie odwzorowane lokacje, wspaniały gameplay - szczerze POLECAM
>Prince of Persia
Nie warto, krótka, nudna, łatwa i co najgorsze - NIE DA SIĘ ZGINĄĆ
Mnie ta gra jakoś odrzuciła, od razu piszę, że grałem we wszystkie gry z serii PoP i ten cell-shadingowy jest zdecydowanie najgorszą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:26, Benqiu napisał:

Powiedzcie mi coś o Mirror''s Edge, bo nie wiem czy kupować na Steamie. Zdecydowałem

Na Steam? Jeśli mają taniej niż 44 PLN to czemu nie. Jeśli nie to po ci więcej problemów?

Dnia 20.12.2010 o 22:26, Benqiu napisał:

się też na Assassin''s Creed 2 i co do tego nie mam wątpliwości - dzisiaj grałem u kuzyna
i ta gra jest świetna :D Ale co do Mirror''s Edge mam pewne wątpliwości - niby na gameplay-ach
mi się podoba, ale powiedzcie mi - ciekawa ta gra jest? Nie nudzi się?

Moje zdanie o ME: poza tym, że krótka, piekielnie emocjonująca. I to w obie strony: potrafi nieludzko wnerwiać ale i daje dużo frajdy. Niewątpliwie mi dała dużo więcej tego drugiego (może to zasługa poradnika który pisałem:)
Co do nudy: jeśli ciągłe strzelanie i bieganie w FPS''ach ci się nie nudzi, to ciągłe bieganie i unikanie strzelanin też nie powinno- gra nie dłuższa niż ...dowolny CoD i nie mniej wypełniona akcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:26, Benqiu napisał:

Powiedzcie mi coś o Mirror''s Edge, bo nie wiem czy kupować na Steamie.

Typowy średniak- gra dość krótka, mało zaskakująca i dla niektórych nudna, ale mnie osobiście bardzo się podobała. Jeśli jeszcze cena jest niska to śmiało bierz. Ja tam się nie zawiodłem.

Dnia 20.12.2010 o 22:26, Benqiu napisał:

Zdecydowałem
się też na Assassin''s Creed 2 i co do tego nie mam wątpliwości - dzisiaj grałem u kuzyna
i ta gra jest świetna :D

I bardzo słusznie. Gra jest świetna, tak jak Harrolfo polecam.

Dnia 20.12.2010 o 22:26, Benqiu napisał:

Jeśli odstawiłbym ME to wziąłbym chyba Civilization IV Complete, Prince of Persia( też
mile widziane opinie nt. tego księcia) albo dodatek "Kingdoms" do Medievala 2, żeby w
końcu móc zainstalować sobie stainless steel moda.

Jeśli chodzi o księcia Persji to dla mnie też jest to całkiem dobra produkcja. Bez większych zaskoczeń, ale jeśli lubisz takie bajkowe klimaty, to ta gra jest idealna. Ja nie narzekałem, a nawet mam w tej grze platynowe trofeum (wycisnąłem z niej 100% ze wszystkimi znajdźkami włącznie). Do tego piękna grafika (znowu- jeżeli lubisz taki styl) i czasem zabawne dialogi. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak pytam o to TW2, bo lubię mieć zawsze kompletne kolekcje, a że w biedronce będzie także TW, to za 10zł mógłbym mieć już 1 część, a potem skupić się na 2... A jest zabugowana ? I jak będzie chodzić na moim komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 23:21, barth89 napisał:

Ja tak pytam o to TW2, bo lubię mieć zawsze kompletne kolekcje, a że w biedronce będzie
także TW, to za 10zł mógłbym mieć już 1 część, a potem skupić się na 2... A jest zabugowana
? I jak będzie chodzić na moim komputerze?

Pierwsza część za 10 zł jak najbardziej. Co do dwójki to mój brat już ją skończył i zajęło mu to sporo czasu (grał prawie przez miesiąc, codziennie po mniej lub więcej godzin) i w ogóle nie narzekał na jakieś błędy itp. Questów jest dużo i nierzadko te poboczne są naprawdę ciekawe, więc gra wciąga na maxa. Grafika bardzo przyjemna dla oka, system walki też niezły.
Patrząc na Twój sprzęt, to nie powinieneś mieć problemu z grą na maksymalnych ustawieniach. Ja mam troszkę słabszego kompa i tylko 2 GB RAM, a gra chodzi na maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 22:30, Harrolfo napisał:

Nie warto, krótka, nudna, łatwa i co najgorsze - NIE DA SIĘ ZGINĄĆ

Akurat to raczej nie jest wadą, "ratunek" przed śmiercią działa jak wczytanie autosave''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale to bardzo spłyca grę, bo jakbyś miał autosave''a, to byś chociaż nie chciał czekać, aż się wczyta, a tu automatycznie Elika Cię ratuje ;)
Chociaż z takimi dyskusjami, to lepiej iść do tematu o PoP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 14:23, Kraju napisał:

Orientuje się ktoś ile w Media Markt kosztuje Dragon Age: Przebudzenie?

Dragon Age: Przebudzenie widziałem w Media Markt za około 65 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się