FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Zależy co Ci lepiej pasuje ;p Twardy futurystyczny świat ogarnięty globalną wojną, czy II wojna światowa. Oba tytuły bazują na podobnych schematach i są równie świetne, wybór należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 17:58, gamemaster napisał:

Tylko podobno Warhammer 40k ma niedobór graczy po sieć czy to prawda ?


Co prawda multi nie ugina się pod ciężarem ilości graczy, ale jest z kim popykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 18:01, gamemaster napisał:

A tak zazwyczaj możesz określić ile jest rozgrywanych gier ?


Ostatnio było 30-50 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 14:02, Kirabaxior napisał:

Zgaduję, grałeś z Rosjanami?
Edit. Mnie sie nic takiego nie zdarzyło - raz w CSie, kieeedyś kiedyś grając z Polakami.


...i dlatego nie cierpię gry w sieci. Za dużo "parapetów" i innych ciuli. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiesz, akurat jeśli chodzi o L4D(i Borderlands) to na steam mam takich znajomych "wybranych" przeze mnie. I tylko z nimi gram, wiem że na nich mogę w leftku polegać i to z nimi się dogadam, a nie z jakimś tępym Ruskiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:06, Chlorofil napisał:

Jakie gierki warto kupić z:
Pomarańczowej Kolekcji Klasyki
Extra Klasyki Hit, dodatek i gold


Może podpowiesz jakie rodzaje gier Cie interesują? Parametry PC itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek planuję sobie kupić grę za ok. 50 zł.

Zastanawiam się nad Assassin''s Creed, albo Order of War - co lepsze? Jeśli Assassin''s Creed to polecacie zagrać przed premierą 2 na PC, czy po? Bo grając w 2 nie chcę psuć sobie zabawy tym, że już wiem jak to wszystko wygląda etc i że już się nagrałem w 1 i nie będę miał takiej ochoty grać w 2 ;) Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:28, barth89 napisał:

W piątek planuję sobie kupić grę za ok. 50 zł.

Zastanawiam się nad Assassin''s Creed, albo Order of War - co lepsze? Jeśli Assassin''s
Creed to polecacie zagrać przed premierą 2 na PC, czy po? Bo grając w 2 nie chcę psuć
sobie zabawy tym, że już wiem jak to wszystko wygląda etc i że już się nagrałem w 1 i
nie będę miał takiej ochoty grać w 2 ;) Co myślicie? :)


Akurat jak zagrasz w AC 1 to właśnie będziesz miał ochotę grać w 2 :-P Ja z całego serca polecam AC a na DX10 wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:11, B1SH0P napisał:

> Jakie gierki warto kupić z:
> Pomarańczowej Kolekcji Klasyki
> Extra Klasyki Hit, dodatek i gold

Może podpowiesz jakie rodzaje gier Cie interesują? Parametry PC itp.


Wszystko prócz strategii. Komp nie ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:36, B1SH0P napisał:

> W piątek planuję sobie kupić grę za ok. 50 zł.
>
> Zastanawiam się nad Assassin''s Creed, albo Order of War - co lepsze? Jeśli Assassin''s

> Creed to polecacie zagrać przed premierą 2 na PC, czy po? Bo grając w 2 nie chcę
psuć
> sobie zabawy tym, że już wiem jak to wszystko wygląda etc i że już się nagrałem
w 1 i
> nie będę miał takiej ochoty grać w 2 ;) Co myślicie? :)

Akurat jak zagrasz w AC 1 to właśnie będziesz miał ochotę grać w 2 :-P Ja z całego serca
polecam AC a na DX10 wygląda super.


Ale nawet jeśli zagram w 1 na miesiąc przed premierą 2? :P Bo jeśli ktoś grał wcześniej to może i ma ochote, ale jeśli gra jedna po drugiej grze to czy to nie zacznie nudzić już w 2? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo w AC II można mieć inne bronie inne miasto. Tak jak z Half Lifem 2, kupujesz OB i przechodzisz wszystkie HF2 jeden po drugim :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie Day of Defeat: Source, TYLKO DoD: Source ;) Z tym, że nie wiem gdzie dokonać zakupu. Najchętniej zapłaciłbym za sam cd-key ;) Platforma STEAM odpada, widziałem również ofertę na gry-online ale tam sporo rządają $$ ... na keye.pl nie widzę takowej oferty :( może Wy wiecie gdzie w szybki i niedrogi sposób można zaopatrzyć się w tą grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z EK Gold mogę polecić UT3 za taką cenę aż grzech nie kupić.. Grafika miodna kilka trybów gry, jedynym minusem jest to, że nie ma ogromu ludzi na multi, dlatego, że gra miała słabą reklamę =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Chciałbym zakupić jakąś tanią strategie. Problem w tym że oprócz Herosów, Disciples i King''s Bounty nic mi się nie podobało. Może dlatego że było więcej rozwoju budowli i mozolnego rekrutowania jednostek niż samej walki. Na gameplayach podobała mi się seria Warhammer i Total War. Tylko czy w tych seriach jest sama walka i ustalenie strategii dla jednostek, czy znienawidzone prze zemnie budowa. Jeżeli chodzi o realia gry... Chciałbym coś osadzonego w starożytności/średniowieczu/dalekiej przyszłości(coś w stylu sci-fi). Polecacie coś lepszego oprócz wyżej wymienionych serii? Którą byście mi bardziej polecili? Wydać chce max. 30-40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 21:13, B1SH0P napisał:

Raczej nie, bo w AC II można mieć inne bronie inne miasto. Tak jak z Half Lifem 2, kupujesz
OB i przechodzisz wszystkie HF2 jeden po drugim :-P


Zgadza się, ale po przejściu HL2 już jest mniejsza frajda z przechodzenia np. Episode One, niż gdybyśmy od niego zaczęli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba która strategie zna na wylot to polecam Ci

World In Conflict - zero budowana budynków, ciekawa strategia drużynowa z ładnymi efektami.
C&C 4 Tiberium Twilight - jeszcze nie wyszło ale wyjdzie, zero budowy bazy.
Seria Total War - Budowa miast sprowadza się do kliknięcia na budynek z listy, a walka to główny gwóźdź programu.

A co do ustalania strategii dla jednostek.. nie wiem co masz na myśli mówiąc strategia dla jednostki, że chodzi Ci o to, że jednostka ma iść tutaj zrobić to i walczyć tak? Czy coś innego bo już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się