FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2010 o 18:24, kuki288 napisał:

Jaśniej? Kupiłem grę mass effect 2 miesiąc temu i nie wiedzialem o tej promocji i nie
dobralem zadnej gry;p Czy teraz moge się o nią ubiegac z paragonem??:P


Jeżeli promocja była w twoim sklepie kiedy kupowałeś ME2 to możesz spróbować, ale szczerze wątpię żeby poszli Ci na rękę. Spróbować w każdym razie nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 18:57, barsum napisał:

> Jaśniej? Kupiłem grę mass effect 2 miesiąc temu i nie wiedzialem o tej promocji
i nie
> dobralem zadnej gry;p Czy teraz moge się o nią ubiegac z paragonem??:P
>

Jeżeli promocja była w twoim sklepie kiedy kupowałeś ME2 to możesz spróbować, ale szczerze
wątpię żeby poszli Ci na rękę. Spróbować w każdym razie nie zaszkodzi.


Hmm nie wiem:D Kupowałem w Empiku w Rzeszowie chyba 08.07 ale nie jestem pewien;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik to pazerny sklep jest, może Ci się nie udać.;) Tak btw jeżeli masz dostęp do karty to na keye.pl Diablo 2 z dodatkiem jest za 38zł. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 19:23, barsum napisał:

Empik to pazerny sklep jest, może Ci się nie udać.;) Tak btw jeżeli masz dostęp do karty
to na keye.pl Diablo 2 z dodatkiem jest za 38zł. Miłej gry.


Dzięki a czy mógłbys mi jeszcze powiedzieć czy ósmy akurat ta promocja obejmowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako,że ciężko mi sprzedać DJ HERO postanowiłem się zamienić.Dostałem dwie oferty.
Którą wybrać?

God of War III ENG i Darksiders

czy:
God of War III PL i Skate 3

Jak myślice co szybciej się sprzeda?
I przy okazji w co bardziej warto zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy wpierw od GoW3. Osobiście uważam że Polski dubbing wypada naprawdę b.dobrze i Bogowie brzmią jak na Bogów przypadło aczkolwiek ENG wersja jest wiadomo, mega klimatyczna. Idąc dalej, Darksiders > Skate 3. Osobiście wybrałbym GoW3pl i Skate3, chociażby ze względu na ten świetny dubbing aczkolwiek, jeśli znasz b.dobrze ENG i wszystko dobrze se przetłumaczysz to bierz pierwszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 12:37, Infes napisał:

Zacznijmy wpierw od GoW3. Osobiście uważam że Polski dubbing wypada naprawdę b.dobrze
i Bogowie brzmią jak na Bogów przypadło aczkolwiek ENG wersja jest wiadomo, mega klimatyczna.
Idąc dalej, Darksiders > Skate 3. Osobiście wybrałbym GoW3pl i Skate3, chociażby ze
względu na ten świetny dubbing aczkolwiek, jeśli znasz b.dobrze ENG i wszystko dobrze
se przetłumaczysz to bierz pierwszą ofertę.

OK,juz po sprawie.
Wybrałem...God of War:Collection+Burnout:Paradise Ultimate Box i 70zł dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 16:40, kuki288 napisał:

Torchlight czy Diablo 2?


Torchlight. "Fabularnie" niczym się nie różnią, bo fabuły nie ma w żadnej z tych gier. Za to Torchlight jest przyjemniejsze dla oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 16:40, kuki288 napisał:

Torchlight czy Diablo 2?


Diablo 2, ponieważ ma ciągle żywe multi i jest moim zdaniem lepsze od Torchlight. Grafika stara ale mnie w oczy nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:17, barsum napisał:

> Torchlight czy Diablo 2?

Diablo 2, ponieważ ma ciągle żywe multi i jest moim zdaniem lepsze od Torchlight. Grafika
stara ale mnie w oczy nie gryzie.


Hmm nie wiem kogo posłuchać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:31, kuki288 napisał:

Hmm nie wiem kogo posłuchać:D

Posłuchaj większości.
Torchlight! Jeszcze żadna gra z tego gatunku nie bawiła mnie tak jak właśnie Torchight, ogólnie nie lubię monotonii i robienia tego samego, ale mordowanie dziesiątek tysięcy potworów dawało (ba, daje) mi taką frajdę jak nigdy. Razić moze tylko to, ze jest jedno miasto (o ile tą wioskę z 10 ludźmi na krzyż można nazwać miastem) i , że wątek główny można przejść w 11-12 godzin (co i tak jest kosmiczną liczbą w porównaniu do innych gier w dzisiejszych czasach) przy bardzo szybkim graniu (ale ja grałem to straszni szybko, bo niestety wybrałem łatwy poziom i miniony robiły za mnie wszystko). Ale i tak jak przejdzie się wątek główny mamy inne jaskinie do oczyszczenia i dungeony z mapek kupowanych u kupców. No i zawsze możemy wysłać swojego bohatera na emeryturę i zacząć grać od nowa.
Diablo mnie znudziło bardzo szybko, a to nie, coś w tym musi być.
No i jeszcze ta grafika w Torchlighcie, miodzio, chociaż i tak nie ma kiedy jej podziwiać.

A i fabuła w Torchlighcie jest! Jesteś sobie człoweczkiem który musi pokonać złego człowieczka, który chce zniszczyć Torchlight... Czy jakoś tak... W Saperze lepsza fabuła jest.

Ja bym brał Torchlight, ale większości ludzi bardziej podoba się Diablo, tylko, ze nie musisz należeć do większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 17:47, barsum napisał:

Podejmij męską decyzję. Wysyłam Ci gameplaye z polską narracją.

http://www.youtube.com/watch?v=DNOpQH45dhY Torchlight
http://www.youtube.com/watch?v=Ou0GqfHI-uk Diablo II

Pierwsze lepsze, ale wyglądają na porządne.:)


Hmm powiem tak. W obie gry grałem;) Chciałbym poprostu usłyszeć zdanie innych graczy;p
Mi podobają się obie gry... gdyby nie brak multi to brał bym Torchlight... ale skoro go nie ma to musze się zastanowić nad Diablo;)
Musi być multi lub epicki singiel:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Na początku wspomnę, że nie przepadam za h&s. Głównie dlatego, że są nudne. D2 po paru godzinach mnie znudziło, choć jak na razie to najlepszy h&s w jaki grałem. A nie, jest jeszcze Torchlight, w który mnie zauroczył. Też pograłem kilka godzin, ale gry nie ukończyłem z przyczyn technicznych (reset kompa co pół godziny, tylko w tej grze), ale, kurde, mogę z czystym sumieniem napisać, że ta gra jest magiczna. I fajna. Tak, fajna to najlepsze określenie. Oczywiście ten tytuł nie nawrócił mnie na ten gatunek, ale z całą pewnością będę wyczekiwał drugiej części. I gdy sprzęt mi na to pozwoli, na pewno grę kupię. A co do multi, ma wyjść Torchlight dodatek czy coś w tym stylu, dodający ten tryb. Za darmo oczywiście. Mam nadzieję, że pomogłem. Aha, i na D3 też czekam, bo wygląda trochę jak Torchlight, tylko mroczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 18:28, kuki288 napisał:

Musi być multi lub epicki singiel:D


Diablo ma moim zdaniem oba te czynniki. Grając w Torchlight czułem jakiś niedosyt, ale nie wiem czym spowodowany. Może ta charakterystyczna grafika albo trudność gry była tego powodem? Według mnie ta gra jest ok, ale tylko wtedy kiedy jest na nią promocja na Steamie.^^ D2 to klasyk, do tego od Blizzarda, który robi gry bardzo dobrej jakości. Torchlight co prawda został stworzony przez ludzi mających wiele wspólnego z Diablo, ale mnie osobiście ich gra nie przypadła za bardzo do gustu. Na twoim miejscu brałbym D2. To taki Baldur''s Gate wśród h&s. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi coś polecicie. Szukam jakiejś gry typu Stalker, Metro 2033, Fallout tylko by nie była to gra turowa i najlepiej widok z pierwszej bądź z trzeciej osoby. Właściwie akcji dużo być nie musi po prostu szukam przygody w świecie postapokaliptycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się