FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 17:37, sylwasss napisał:

> Nieudana próba kopii gta

W którym miejscu SD kopiuje coś z GTA? Wymień.

Sama rozgrywka.
Kajoo
Dokładnie. Jeśli ktoś lubi filmy Pana Woo, katanę, wiśnie i karate powinien się skusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:11, Bithda napisał:

Sama rozgrywka.


Co znaczy sama rozgrywka? Równie dobrze mogę mówić że każda gra sandboxowa tego typu jest klonem GTA.

-System walki inny
-Miasto inne
-Klimat inny
-Questy inne
-System rozwoju postaci (GTA czegoś takiego nie miało)
i wiele innych innowacyjnych rzeczy, tak że pisanie że SD jest klonem GTA jest niesprawiedliwe i krzywdzące.

Dead Space też jest klonem Lost Planet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:55, sylwasss napisał:

> Sama rozgrywka.

Co znaczy sama rozgrywka? Równie dobrze mogę mówić że każda gra sandboxowa tego typu
jest klonem GTA.

-System walki inny
-Miasto inne
-Klimat inny
-Questy inne
-System rozwoju postaci (GTA czegoś takiego nie miało)
i wiele innych innowacyjnych rzeczy, tak że pisanie że SD jest klonem GTA jest niesprawiedliwe
i krzywdzące.

Dead Space też jest klonem Lost Planet?

zgadzam sie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 18:55, sylwasss napisał:


Dead Space też jest klonem Lost Planet?

Czemu nie? Istnieje wolność słowa, więc, jeśli uważam, że coś jest takie a nie inne mogę wyznać to innym. Nie oznacza to, że się posłuchają. Doskonale wiem, że to nie klony, tak jak gta i sd, ale.. Skoro mi przypomina ta druga tą pierwszą, to czemu by nie? Poza tym, jeśli coś jest podobne do gta i zbiera tyle pozytywnych opinii, raczej się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobała mi się cała seria GTA i jeśli walka jest zbliżona do Batmanów to mi to jak najbardziej pasuję. A co odnośnie azjatyckich klimatów, przyda się nowa odmiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak prezentuje się "Gra o Tron"? Zastanawiam się nad zakupem, ale oceny są przeciętne. Proszę o opinie, ewentualnie jakieś inne RPG warte uwagi, które wyszły w ostatnich 2 latach:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... mam takie głupie pytanie:
czytałem w recenzji gry Mount Blade Warband, że oferuje ona tylko rozgrywkę multiplayer. Kumpel mówił mi, że da się graś w "singla". Wiecie może jaka jest prawda :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:10, Marcin08 napisał:

Jaką grę byście zaproponowali. Poszukuję raczej nowej, dobrej gry, poświęconej rajdom
(a''la Colin McRae Rally) na PC lub PS3

Dirt 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 21:40, Strategy-Fun napisał:

A "singiel" nie jest odchudzony w porywnaniu do zwykłego Mount Blade? :)

Nie grałem w zwykłego Mount & Blade, ale z tego co wiem, to Warband jest od niego bogatszy (na przykład dodano nową frakcję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zdecydowałem kupić grę która mi poleciłeś. Tylko pytanie mam - skoro współtworzysz spolszczenie, mógłbyś mnie poinformować na jakim etapie prac jesteście? Moja znajomość angielskiego nie jest zła, ale jednak w rpga wolałbym grać po polsku, by niczego nie przeoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2013 o 16:24, Harrolfo napisał:

Na razie mamy na oko z 2/3 przetłumaczone.
Każdy z nas tłumaczy, kiedy ma ochotę po prostu.

Naprawdę tłumaczysz "Kingdoms of Amalur: Reckoning", Harrolfo?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja z takim zapytaniem ...

Szukam czegoś w co może mógłbym pograć dłuższy czas po sieci. Gatunek to hm ... jakieś rpg albo strzelanka jedynie bo nic innego mi w sumie do głowy nie przychodzi [ bo to są chyba najbardziej popularne gatunki z tego co wiem ]. Do tego normalne wymogi sprzętowe, w grę wchodzi albo jednorazowy koszt albo darmówki, nie interesują mnie żadne płatne WoWy czy EVEy.

Nie interesują mnie: CS, TF [ bo nie leży mi ], CoDy [ bo albo grałem, gram cały czas [ 4 ] albo mi nie pójdą, GW [ kompletnie mi nie leży, afuj ], Metin, LotROnline ... nie wiem co by tu jeszcze wymienić. Zdaje sobie sprawę, że postawione wymagania są dość duże ale może ktoś obeznany w temacie poleci coś - nieważne czy darmowego czy płatnego. No i miło by było jakby można było zacząć od zera i mieć jakiś fun z gry a nie tylko obrywać od ludzi z napakowanymi postaciami i/lub skillem ... Znajdzie się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Tajnks i League of Legends, w oba gram jakieś dwa lata z mniejszymi lub większymi przerwami, nie przeżyjesz rozjeżdżania przez dłużej grających graczy bo matchmaking dobieira graczy na zbliżonych poziomach (zazwyczaj, bo w LoL jak ktoś zakłada 10 konto to jednak wie trochę więcej od ciebie ale tego nie unikniesz). No i oba są darmowe a za prawdziwe pieniądze nie kupujesz przewagi w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się