FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Project Origin robi ta sama ekipa co FEAR, czyli Monolith Productions. Gdyby nie zmiana wydawcy, do którego to należy licencja (w tym właśnie tytuł), Project Origin nazywał by się FEAR 2. Jednakże licencję do FEAR posiada Vivendi Games, a Monolith Productions zmieniło owego wydawcę na Warner Bros Interactive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.06.2008 o 20:06, Paladzior napisał:

> Kupuj śmiało, można wyrwać ją już za 15 zł.
Warto dodac ze dodatki do FEAR-a tez sa grami na raz. Moim zdaniem powinnismy czekac
na Project Origin-nowa czesc FEARA ale pod innym tytulem.Stworzonym przez fanow gry.


A właśnie - te dodatki to warto kupić...? Bo się zastanawiam na FEAR`em za 20zł a FEAR`em Złotą Edycją za 60zł chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Falconer- ja radziłbym kupić podstawkę F.E.A.R-a. Jesli gra naprawde ci sie spodoba mozesz dokupic dodatki. Dodatki jak dla mnie są slabe i praktycznie niczym sie nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja to mam pecha:/ Chciałem kupić dzisiaj Puzzle Quest w Empik, ale oczywiście nie mieli. W galerii Mokotów kilkadziesiąt sztuk, Arkadii kilkadziesiąt sztuk, Sadyba best mall zero sztuk. :P
Pff ochłonąłem chwilkę i postanowiłem wziąć bioshocka. Uwaga - też nie mieli. Totalna maskara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:04, kubaaa12 napisał:

CO byscie mi polecili. Mam do dyspozycji 150 zl. Interesuja mnie gry na xboxa 360 badz
na pc. Co byscie poelcili z fajnych gier ? z gory thx


Ja bym polecił Ci "Słownik poprawnej polszczyzny" lub przeglądarkę Mozilla Firefox. Może byś powiedział jaki typ gier preferujesz? I wiesz, wg. ciebie fajną grą jest Call of Duty, a według innego gramowicza Barbie i Różowe Bajorko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:10, Jaki Ganh1 napisał:


Ja bym polecił Ci "Słownik poprawnej polszczyzny" lub przeglądarkę Mozilla Firefox. Może
byś powiedział jaki typ gier preferujesz? I wiesz, wg. ciebie fajną grą jest Call of
Duty, a według innego gramowicza Barbie i Różowe Bajorko...


O co ci chodzi z tym slownikiem ??? xD
A co do gier to obojetnie zeby jakas fajna. Lubie wszytskie gatunki gier; FPS; RPG; Wyscigi; Akcja i wogole wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, że czytając twój post nie byłem do końca pewny, czy napisałeś to po Polsku... Mniejsza o to. Więc może:

- http://www.gram.pl/sk1_9Ari8_Gears_of_War.html (Gears of War, bardzo dynamiczny shooter FPS, super grywalność wg. mnie)

- http://www.gram.pl/sk1_9w7eHe1_Race_Driver_GRID.html (Race Driver: Grid - trochę, no, może nie trochę droższy, ale miałem okazję zagrać, cudeńko wśród wyścigówek ^^)

No, jak dla mnie to jedyne gry godne polecenia (do 150 zł). Nie mam Xboxa, ale u kolegi w nie grałem, super! Co do PC, sporo tego, oj sporo, tu musiałbyś podać z max 2 typy gier które lubisz, bo jest ich masa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oops, myślałem o Unrealu Tournament 3 i mi się walnęło. A właśnie, UT3 jest fajny jeśli lubisz akcję + krwawą jatkę (PC). Ale i tak lepszy byłby CoD4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano UT3 za genialny nie jest :)
CoD4 jest bardziej grywalny od niego :)
GoW też polecam szczególnie że na X''a kosztuje teraz cirka abałt 100zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:04, kubaaa12 napisał:

CO byscie mi polecili. Mam do dyspozycji 150 zl. Interesuja mnie gry na xboxa 360 badz
na pc. Co byscie poelcili z fajnych gier ? z gory thx


Kilka gier mogę Ci polecić: Race Driver:Grid, Age of Conan, Call of Duty 4, Medal of Honor: Airborne, Rainbow Six:Vegas 2, Unreal Tournament, Gothic 3, The Elder Scrools IV:Oblivion, Sam & Max:Sezon 1, Wiedźmin, Lost Planet, Gers of War, Test Drive Unlimited, Assassins Creed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UT3 nie jest grywalny? Jak dla kogo. Dla mnie jest, i to bardzo. Oczywiście mowa o MP nie SP. Ale racja, CoD4 bardziej grywalny, rozbudowany, mniej sci-fi, czyli bardziej realne, jak dla mnie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam taki dylemat:

- Grand Theft Auto: Vice City
- The Guild 2 Złota Edycja
- The Settlers II: 10-lecie
- Infernal
- Max Payne Antologia
- The Bard''s Tale: Opowieści Barda
- Anno 1503 Złota Edycja
- Hitman Trylogia
- Mafia

Chodzi mi o dobrą grywalność, klimat, fabułę, grafika też mogłaby być całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:22, Jaki Ganh1 napisał:

To ja mam taki dylemat:

- Grand Theft Auto: Vice City
- The Guild 2 Złota Edycja
- The Settlers II: 10-lecie
- Infernal
- Max Payne Antologia
- The Bard''s Tale: Opowieści Barda
- Anno 1503 Złota Edycja
- Hitman Trylogia
- Mafia

Chodzi mi o dobrą grywalność, klimat, fabułę, grafika też mogłaby być całkiem całkiem.


Ja bym ci radził: Anno 1503 Złota Edycja lub The Settlers II: 10-lecie.

A teraz moja kolej: FIFA 08 czy PES 2008? FIFA ma licencje, a PES ma grywalność i nie wiem co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w GTA:VC, z tych, które wymieniłeś. I dlaczego tylko gry akcji? Np. takie The Guild 2 jest kiepskie? Bo jak czytałem opis gry, to nawet mi się spodobało. Wolałbym bardziej obiektywne podejście ;-)

(Taikun, poprawione ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:28, Jaki Ganh1 napisał:

Grałem tylko w GTA:VC, z tych, które wymieniłeś. I dlaczego tylko gry akcji? Np. takie
The Guild 2 jest kiepskie? Bo jak czytałem opis gry, to nawet mi się spodobało. Wolałbym
bardziej obiektywistyczne podejście ;-)


Obiektywne, nie obiektywistyczne to raz. Dwa że prosząc kogoś o poradę jesteś skazany na subiektywne podejście danych osób do wymienionych przez Ciebie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się