FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

@Jaki Ganh1
Ja bym Ci radził:
GTA: Vice City, Hitman Trylogia, Mafia, Max Payne ntologia i The Guild 2: Złota Edycja. Fajny jest także Infernal

@tommyk27
Dla mnie Fifa 2008. Polski komentarz, licencjonowane ligi, zawodnicy. Można ściągnąć patcha do Fify 08 MPL 00, który dodaje 2 ligę Polską, aktualizuje składy, poprawia twarze zawodników itp.
PES 2008 napewno musisz mieć pada, bo na klawie ciężko się gra. Ale jest większa satysfakcja gry, realizm, czyli jeśli lubisz realistyczną grę w piłkę to PES 2008, jeśli chcesz mieć polski komentarz, Ligę, licencje na ligi i zawodników no i fajne patch do Fify wychodzą. Więc najlepiej sam zdecyduj co kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie EA nie lubię. Wolę CDP. PES-a wydaje CDP więc tu jest plus. Ale chyba wybiorę Fifę. Ale czy kupować Fifę 08 czy poczekać do wersji 09?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:38, tommyk27 napisał:

Ja ogólnie EA nie lubię. Wolę CDP. PES-a wydaje CDP więc tu jest plus. Ale chyba wybiorę
Fifę. Ale czy kupować Fifę 08 czy poczekać do wersji 09?


Ja radziłbym kupić fife 08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie wiadomo co będzie w Fifie 09 jakie zmiany, więc może kup sobie Fife 08. Ale jedno jest pewne: Grafika nadal będzie słaba, bo kod będzie pochodził z PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:38, tommyk27 napisał:

Ja ogólnie EA nie lubię. Wolę CDP. PES-a wydaje CDP więc tu jest plus. Ale chyba wybiorę
Fifę. Ale czy kupować Fifę 08 czy poczekać do wersji 09?

Jeżeli masz 07, to nie kupuj 08. Tam prawie nic się nie zmieniło, po za aktualizacjami składów. Poczekaj do 09 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maciek999
Zmieniło się coś jeszcze: Poza aktualizacją składów dodano nowe ligi (czeska i irlandzka) oraz dodano tryb Be a Pro, który mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:44, maciek999 napisał:

Jeżeli masz 07, to nie kupuj 08. Tam prawie nic się nie zmieniło, po za aktualizacjami
składów. Poczekaj do 09 ;]

Nie mam jeszcze żadnej Fify. :) Z gier sportowych to mam tylko NFL 08 i NBA Live 06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:38, tommyk27 napisał:

Ja ogólnie EA nie lubię. Wolę CDP. PES-a wydaje CDP więc tu jest plus. Ale chyba wybiorę
Fifę. Ale czy kupować Fifę 08 czy poczekać do wersji 09?


jak jestes cierpliwy do poczekaj chodz osobiscie zamiast fify polecil byl PES''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:38, tommyk27 napisał:

Ja ogólnie EA nie lubię. Wolę CDP. PES-a wydaje CDP więc tu jest plus. Ale chyba wybiorę
Fifę. Ale czy kupować Fifę 08 czy poczekać do wersji 09?

Jak będziesz tak czekał na FiFe 09 to potem sobie pomyślisz a może by tu poczekać na następną?Ja szczerze polecam Ci PES 2008 fajniejszy od fify moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej doradzę Ci w wyborze dwóch ostatnich.
Experience - fajna i ciekawa przygodówka, jednak chwilami nużąca. A poza tym do zagrania tylko raz.
LEGO Indiana Jones - bardzo fajna, szczególnie jeśli gra się z kolegą w trybie kooperacji. Jeśli spodobało Ci się LEGO Star Wars to ten produkt dostarczy Ci nie mniej zabawy.

Do innych nie mam zdania, bo nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro rick90 polecił ci dwie ostatnie, to ja rozważę wybór dwóch pierwszych.

Call of Duty 4 - wg. zarz po CoD2 najlepsza gra z serii. Powalający klimat wojenny, mnóstwo strzelania, duży arsenał broni, ciekawa, lecz krótka fabuła, jednakże pełna napięć i zwrotów akcji. Misje, gdzie strzelamy z helikoptera lub samolotu, ładna grafika, wyśmienity Multi-Player.

Crysis - jak dla mnie nieudany następca Far Cry. Samo to, że jesteśmy hiper super żołnierzem z jeszcze bardziej hiper super skafandrem jest żenujące. Grafika owszem, super, ale tylko to jak dla mnie. Wolałbym kupić jeszcze raz Far Cry, który jest po prostu super, niż to... coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:42, polskavaenk napisał:

Jakiego grę kupilibyście na moim miejscu (do wyboru):
Call of Duty 4
Crysis
Mass Effect
Lego Indiana Jones
eXperience 112

Ja bym ci radził wziąć CoD''a 4, ze względu na świetny tryb multiplayer. No chyba, że zależy Ci na super grafice, a w takim przypadku weź Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:58, maciek999 napisał:

Ja bym ci radził wziąć CoD''a 4, ze względu na świetny tryb multiplayer. No chyba, że
zależy Ci na super grafice, a w takim przypadku weź Crysisa.


Ten Crysis wcale lepszej grafiki od Cal of Duty 4 nie ma, a przynajmniej nie pod direct x9. Do tego jeszcze dochodzą bardzo wysokie wymagania sprzętowe i dość przeciętna kampania single player. Sam w niego grając ziewałem z nudów przed monitorem. CoD 4 jest zdecydowanie lepszym wyborem. Moim zdaniem najlepszy single player jeśli chodzi o gry FPP w historii, multi też podobno bardzo dobre, ale w niego już niestety nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:08, dave03 napisał:

Ten Crysis wcale lepszej grafiki od Cal of Duty 4 nie ma, a przynajmniej nie pod direct
x9. Do tego jeszcze dochodzą bardzo wysokie wymagania sprzętowe i dość przeciętna kampania
single player. Sam w niego grając ziewałem z nudów przed monitorem. CoD 4 jest zdecydowanie
lepszym wyborem. Moim zdaniem najlepszy single player jeśli chodzi o gry FPP w historii,
multi też podobno bardzo dobre, ale w niego już niestety nie grałem.


Do końca sie nie zgodze, bo na dobrym sprzęcie Crysis ma o wiele lepszą grafike. Jak grałem w Crysisa na ESWC 2008 w Poznaniu to nie spodobał mi sie z jednego prostego powodu: jest mało grywalny (wg. mnie). W CoD''a gra sie dużo prościej i milej. Call of Duty forever!!

A poza CoD''em 4 to naprawde warto kupić Race Driver: GRID jak tylko sie pojawi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:49, kalin 123 napisał:

A poza CoD''em 4 to naprawde warto kupić Race Driver: GRID jak tylko sie pojawi :-)


Aha, przy okazji nowy procesor i kartę graficzną, RAMu też by się przydało... Na Gry-OnLine w rozsądnych nie spełnia mój komputer wymagań, żenujące, czas kupić konsolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:32, Jaki Ganh1 napisał:

Aha, przy okazji nowy procesor i kartę graficzną, RAMu też by się przydało... Na Gry-OnLine
w rozsądnych nie spełnia mój komputer wymagań, żenujące, czas kupić konsolę...


To prawda że gra ma duże wymagania. Ja mam Celerona 2.8, 1 GB ramu i GeForce 8600GT i gra działa nawet nieźle na rozdzielczośći 1052x864 (czy jakoś tak). Szkoda że sprzęt jest taki drogi :(
Też myślałem o tym żeby kupić xBoxa 360 a kompa używać tylko do internetu, ale żeby na xbx grać przez neta też trzeba płacić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego Indiana Jones! Jeżeli chodzi o Crysisa: gra mi się bardzo podoba, ale w przeciwieństwie do CoD 4 nie znalazła się w Empikowskim TOP 10 w grach, a w Sopockim Empiku tylko na początku była, a teraz już można kupować tylko na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się