FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Tak się zastanawiam, ale nie mogę się zdecydować: opłaca się kupić GTA Trylogia i Prince of Persia: Dusza Wojownika z KK? PoP: Piaski Czasu bardzo mi się spodobał, w demko Duszy Wojownika grałem i całkiem fajna, ale nie jestem pewien, czy się opłaca. Nad GTA Trylogią zastanawiam się już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:36, mikim napisał:

Tak się zastanawiam, ale nie mogę się zdecydować: opłaca się kupić GTA Trylogia i Prince of
Persia: Dusza Wojownika z KK? PoP: Piaski Czasu bardzo mi się spodobał, w demko Duszy Wojownika
grałem i całkiem fajna, ale nie jestem pewien, czy się opłaca. Nad GTA Trylogią zastanawiam
się już od dłuższego czasu.


Jeśli nie grałeś w GTA to kupuj gra jest bardzo fajna a w Prince of Persia nie grałem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:41, Memorr napisał:

Jaką gre radzicie kupić na PSP do 100zł??


Do 100zł polecam Killzone Liberation świetna strzelaniena (ale nie FPS, gra jest w rzucie izometrycznym), ewentualnie Tekken Dark Ressurrection (tego już chyba przedstawiać nie trzeba), a jeśli lubisz zręcznościowe ścigałki to Burnout Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:47, SlimPole napisał:

> Jaką gre radzicie kupić na PSP do 100zł??

Do 100zł polecam Killzone Liberation świetna strzelaniena (ale nie FPS, gra jest w rzucie izometrycznym),
ewentualnie Tekken Dark Ressurrection (tego już chyba przedstawiać nie trzeba), a jeśli lubisz
zręcznościowe ścigałki to Burnout Legends.


tekken mam,bornout mi sie niespodobał na ps2 więc na PSP bedzię podobnie:)
a jakąs zreczniościówke,przygodówke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:51, Memorr napisał:

tekken mam,bornout mi sie niespodobał na ps2 więc na PSP bedzię podobnie:)
a jakąs zreczniościówke,przygodówke??


Daxter, albo Ratchet & Clank (czy jak to się pisze;p) z tym że to drugie chyba jest droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:57, SlimPole napisał:

> tekken mam,bornout mi sie niespodobał na ps2 więc na PSP bedzię podobnie:)
> a jakąs zreczniościówke,przygodówke??

Daxter, albo Ratchet & Clank (czy jak to się pisze;p) z tym że to drugie chyba jest droższe


a jakieś GTA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 11:58, Memorr napisał:

a jakieś GTA ??


Z GTA jest taki problem, że strasznie powoli spada cena :( Opłaca się tylko na Allegro (chociaż w ogóle gry na PSP opłaca się kupować głównie na Allegro), tam można dorwać nawet VCS w granicach 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm szukam gry takiej w,
której można pograc z innymi coś w stylu Test Drive Unlimited, Tony Hawk''s American Wasteland, WarCraft III + The Frozen Throne
żeby nie była jakaś mroczna, właśnie najlepiej przeciwieństwo, żeby była hmm " przyjazna "
nie jakaś bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 11:36, mikim napisał:

Tak się zastanawiam, ale nie mogę się zdecydować: opłaca się kupić GTA Trylogia i Prince of
Persia: Dusza Wojownika z KK? PoP: Piaski Czasu bardzo mi się spodobał, w demko Duszy Wojownika
grałem i całkiem fajna, ale nie jestem pewien, czy się opłaca. Nad GTA Trylogią zastanawiam
się już od dłuższego czasu.


Trylogię GTA polecam w 100% - kupiłem i nie żałuję. Troszkę popykałem w jedynkę oraz dwójkę, ale najdłużej grałem w trójkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 16:00, Marcinos07 napisał:

Ale jaki gatunek?

sam nie wiem, najbardziej lubię samochodówki, ale w tdu nie gram bo ... straciłem save z prawie 1/2 gry i nie chce mi się znowu od początku,
Master Matrox
>Trylogię GTA polecam
o ile kojarzę to ta gra jest o mafiach itd. ? jeżeli tak to nie zabardzo mi taki temat gry pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz do stówki...
Everybody''s Golf?
Splinter Cell: Essentials?
Wipeout Pure?
Death Jr.?
LocoRoco?
Daxter?
Harry Potter i Czara Ognia?
Exit?
King Kong?
Spider Man 2?
The Godfather?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamówiłem obie gry i nie żałuję :). Już nie mogę się doczekać, aż w nie zagram :). Była to moja pierwsza transakcja, w której wykorzystałem do zapłaty moje konto bankowe :). W sumie(razem z wysyłką) zapłaciłem tyle, ile zapłaciłbym za te gry w sklepie, za cenę sugerowaną :).

P.S. Polecam gry z serii Kolekcja Klasyki - nazwa serii jest adekwatna według mnie do poziomu gier, które się w niej znajdują :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi poradzicie:
Baldurs Gate I
Myst V
Warhammer 40,000: Dawn of War
SETTLERS-dziedzictwo królów
Kroniki Riddicka

No i co wybrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 17:59, bezimienny15 napisał:

Co mi poradzicie:
Baldurs Gate I
Myst V
Warhammer 40,000: Dawn of War
SETTLERS-dziedzictwo królów
Kroniki Riddicka

Polecam Ci Warhammera 40.000 DoW. To jest naprawdę świetna gra! W pozostałe gry nie grałem- słyszałem tyle tylko, że też są dobre. Ale Warhammer jest wart uwagi, tym bardziej, że teraz kosztuje niecałe 20 złotych.
Za 60 złotych możesz miec podstawkę wraz ze wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się