FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Witam. Mam zamiar kupić którąś z tych gier: Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas, lub Tom Clancy''s Ghost Recon: Advenced Warfighter. Którą z nich polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm obydwie gry to praktycznie to samo. z Bajerancką grafiką. Jeśli stawiasz bardziej na taktykę wybierz Ghost Recon. Jeśli na FPS z elementami taktyki wybierz Vegas. Zresztą obydwie gry są godne polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupić kompa z kartą 8800GTS. Mam teraz Geforce 4 MX. Jaką kupić kartę Aby się jak najbardziej zachwycić grafiką? I żeby gra jeszcze fajna była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:04, Carl92 napisał:

Hmm obydwie gry to praktycznie to samo. z Bajerancką grafiką. Jeśli stawiasz bardziej na taktykę
wybierz Ghost Recon. Jeśli na FPS z elementami taktyki wybierz Vegas. Zresztą obydwie gry są
godne polecania.

Zastanawiałem się również nad Half-Life-me 2, ale z tego co wiem wyszedł nie spolszczony, a ja z angielskim cienko ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu cię zaszkodzę bierz HL 2:P Bo powstało spolszczenie do HL 2 z zaangażowaniem fanów gry. Spolszczenie według mnie jest świetnie. Jest uważane za moda i działa bez problemu w Stemie. Spolszczenie coś na skalę KOTOR II. I wersje też są aktualizowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:09, Carl92 napisał:

A tu cię zaszkodzę bierz HL 2:P Bo powstało spolszczenie do HL 2 z zaangażowaniem fanów gry.
Spolszczenie według mnie jest świetnie. Jest uważane za moda i działa bez problemu w Stemie.
Spolszczenie coś na skalę KOTOR II. I wersje też są aktualizowane ;)

To teraz już mam dylemat totalny :) Nie wiem czy właśnie nie wezmę HL2 - za przemawia również CS ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz HL 2 tym bardziej, że w komplecie są jeszcze inne gry HL Source <---Świetna gra a HL 2 to godna kontynuacja ze świetną grafiką i fabułą. I grywalność nigdy HL 2 mi sie nie znudził. A w komplecie jest CS Source świetna odświeżona wersja. w CS Source gram bardzo często może my razem kiedyś jak kupisz ;)
Moja opinia bierz HL 2! Gra wszech czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przejęzyczenie. Jaką kupić GRĘ aby się nią zachwycić na nowym kompie z 8800GTS. Mam GF 4 MX i taka przesiadka. Więc jaką GRĘ kupić żeby miała super grafikę i przyjemnie się grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:18, Tomek1120 napisał:

Oj przejęzyczenie. Jaką kupić GRĘ aby się nią zachwycić na nowym kompie z 8800GTS. Mam GF 4
MX i taka przesiadka. Więc jaką GRĘ kupić żeby miała super grafikę i przyjemnie się grało?

Ja bym ci radził poczekać na Crysis''a. A teraz możesz kupić TDU albo Bioshock''a jak wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:18, Tomek1120 napisał:

Oj przejęzyczenie. Jaką kupić GRĘ aby się nią zachwycić na nowym kompie z 8800GTS. Mam GF 4
MX i taka przesiadka. Więc jaką GRĘ kupić żeby miała super grafikę i przyjemnie się grało?

-TES 4 Oblivion (RPG)
-Ghost Recon Advanced Warfighter 2 (Taktyczny FPP)
-Lost Planet (TPP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:21, Robek 009 napisał:

> Oj przejęzyczenie. Jaką kupić GRĘ aby się nią zachwycić na nowym kompie z 8800GTS. Mam
GF 4
> MX i taka przesiadka. Więc jaką GRĘ kupić żeby miała super grafikę i przyjemnie się grało?

Ja bym ci radził poczekać na Crysis''a. A teraz możesz kupić TDU albo Bioshock''a jak wyjdzie
;)

TDU jeżeli chodzi o grafikę to nie polecam. Chodzi na wysokich detalach na GF7800
Ale na Crysisa to rzeczywiście możesz poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o F.E.A.R. to ja nie radzę go kupować bo przeciwników jest bardzo mało i ze spokojem go przeszedłem na najtrudniejszym poziomie, a gdy zrobię spowolnienie czasu to kompletnie jest prosta. Amunicja zawsze max i zdrowie prawie całe pełne. Podczas całej gry 2 razy tylko zginąłem. Nie polecam za 40zł. W EK next można jednak wydać te 20 zł na F.E.A.R. . Moja ocena to 6/10. Lepiej kupić Painkillera albo Ridicka bo w nim są elementy skradania czyli chowanie się w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się