FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 17:58, Robak 007 napisał:

Ponawiam swoje pytanie sprzed kilku stron. Czy jezeli grałem w S.W.A.T. 4 i Rainbow Six,
i obie te pozycje mi się bardzo podobały, spodobałby mi się Ghost Recon? Pytam, bo nigdy
w ten tytuł nie grałem, a chciałbym się w niego zaopatrzyć. Z góry dziękuję ;)


Zależy, która część :) Według mnie pierwszej już nie opłaca się kupować (Ghost Recon), bo jest postarzała. Jednak Ghost Recon: Advanced Warfighter opłaca się. Sama lubię takie gry, więc możesz mi ufać :d Co prawda lepiej sprawdza się Rainbow Six: Vegas, jednak Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2 są również grami na poziomie.

Jeśli spodobają ci się te gry i będziesz miał później kasę na kolejne, to nikt nie broni wypróbować każdej pozycji, tym bardziej, że starsze gry nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 20:55, 332 napisał:

Zależy, która część :) Według mnie pierwszej już nie opłaca się kupować (Ghost Recon),
bo jest postarzała. Jednak Ghost Recon: Advanced Warfighter opłaca się. Sama lubię takie
gry, więc możesz mi ufać :d

Tak, wiem, że "jedynki" nie będę kupować ;) Chodziło mi o Advanced Warfighter, tą część, która teraz jest w Kolekcji Klasyki.

Dnia 20.12.2008 o 20:55, 332 napisał:

Co prawda lepiej sprawdza się Rainbow Six: Vegas, jednak
Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2 są również grami na poziomie.

Tylko, że ja szukam aktualnie gry, w której większy nacisk stawia się na taktykę, natomiast z tego co czytałem o Vegas, jest w tej części mniej taktyki. Oczywiście mogę się mylić, ponieważ nie grałem w Rainbow Six: Vegas.

Dnia 20.12.2008 o 20:55, 332 napisał:

Jeśli spodobają ci się te gry i będziesz miał później kasę na kolejne, to nikt nie broni
wypróbować każdej pozycji, tym bardziej, że starsze gry nie są drogie.

Spoko, dzięki za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:39, alduron napisał:

A gry Max Payne oplaca sie kupic?


Bierz,za 25 zł masz antologie! Mówie ci jeśli kupisz ta gre to zrobisz najlepszy "Biznes" w swoim życiu:)Ta gra to istny cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:07, Robak 007 napisał:

Tylko, że ja szukam aktualnie gry, w której większy nacisk stawia się na taktykę, natomiast
z tego co czytałem o Vegas, jest w tej części mniej taktyki. Oczywiście mogę się mylić,
ponieważ nie grałem w Rainbow Six: Vegas.


To prawda, że większy nacisk na taktykę stawia Ghost Recon: Advanced Warfighter 1 i 2, ale powiem ci, że Rainbow Six: Vegas (1 i 2) też ją ma. Bez taktyki wiele misji nie przejdziesz. Może i jest jej mniej, ale najwżniejsze jest to, iż jest w ogóle obecna. Dyrygowanie zespołem to klucz do sukcesu, bo realistyka ran jest na wysokim poziomie. Czasem jednak zdarzają się misje w pojedynke i wtedy taktyki jako tako nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 09:36, Kur0 napisał:

Noo dobra, szukam jakiejś ciekawej gry w granicach ok 100zl
gatunek nie gra roli :P

Ale sprecyzowane xD...
mała lista:
Call of Duty 4: Modern Warfare
Call of Duty: World at War(tu bardziej dla fanów serii)
9 kompanie
World in Conflict
Battlefield 2
F.E.A.R. z dodatkami...
jak się bardziej sprecyzujesz... to bardziej pomożemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za lekki spam, umieściłem tego posta w innym temacie ale nie uzyskałem tak rzeczowej odpowiedzi. Jak każdy dobrze wie i zapewne oczekuje z niecierpliwością :P Boże Narodzenie i czas obdarowywania się prezentami tuż tuż. A ja na ostatnią chwilę zostałem obarczony przez teściową misją specjalną.
Osobiście raczej nie grywam w gry sportowe, tym bardziej w piłkę nożną ale tym razem mam dylemat gdyż muszę szwagrowi (12 lat :D ) wybrać jakąś FIFĘ i sprawić pod choinkę. Gra obdarowana numerkiem 09 i 08 raczej odpadają, ze względu wymagań jak i mojego dość ubogiego stanu finansowego. Proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciahc/
No to FIFA 07 :)... Grafika jest w pompe i jest bardzo miło... A składy mozna zaaktualizować jakimś patchem ;). Jeżeli to nie musi być fifa to coś w PESach 06-08 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to szukam dobrej gry w granicach do 100zl, z tym ze może jakaś świeższa grę
no bardziej już sprecyzować nie mogę :l

No to jeszcze napisze co odpada :
-Dead Space
-Call of Duty (cała seria)
-Wiedzmin
-Stalkery
-NFS (cala seria)
-GoW i UT III
-FarCry2
-Crysis i Warhead
-MoH (cała seria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro Evolution Soccer 6. Niedrogo, a na pewno najlepsza z całej serii. Dzisiaj na pewno kupisz za nieduże pieniądze.

Jeżeli chodzi o FIFĘ - nie grywam w tę serię od FIFY 2006. Więc nie wiem jak to jest z FIFĄ z numerkami oznaczonymi 07, 08 i 09 ale pewnie nie za dobrze ;) Gdybym miał polecać to FIFA 99 i FIFA World Cup 98(serio). Najlepsze części FIFY, tylko raczej nigdzie tego nie znajdziesz. Chyba ze allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 10:05, Kur0 napisał:

No to jeszcze napisze co odpada :
-Dead Space
-Call of Duty (cała seria)
-Wiedzmin
-Stalkery
-NFS (cala seria)
-GoW i UT III
-FarCry2
-Crysis i Warhead
-MoH (cała seria)


W takim razie propunje z FPSów:
FEARa cała seria
Battlefield deluxe edition
Legendary (mimo złych opini)
Fallout''a 3
Ze strategi:
World in Conflict
9 Kompania
Company of Hereos: Kompania Braci
Złota edycja Rome (6 gier za 120zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Podkreślam że to młody łepek :) tak więc PES jak i leciwe FIFY odpadają. Wiem, że są najlepsze bo w owe jeszcze samemu grałem :P Ale młody jak to młody, chciałby mieć najładniejsze i jak najnowsze :P Zastanawiam się nad 07 / 06 / 05 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! W tym roku na święta dostanę laptopa, jednak rodzice pozwolili mi wybrać jeszcze grę/gry do 50 zł. Co mi polecacie? Dodam jeszcze, że najbardziej interesują mnie FPS''y przepełnione akcją. Chociaż dobrym RTS''em też nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:37, Etherion66 napisał:

Witam wszystkich! W tym roku na święta dostanę laptopa, jednak rodzice pozwolili mi wybrać
jeszcze grę/gry do 50 zł. Co mi polecacie? Dodam jeszcze, że najbardziej interesują mnie
FPS''y przepełnione akcją. Chociaż dobrym RTS''em też nie pogardzę.

Full Spectrum Warrior ;] B.dobra symulacjo-tps''owa rozgrywka w której mamy grupę żołnierzy i nimi kierujemy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 11:26, kubushunter napisał:

> A o Far Cry 1 co sądzicie?Fajnie się gra?

Zarąbista gierka,Jeden z najlepszych FPS-ów.


tak ale FC2 lepsza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się