FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja to bym doradzal GoW''a bo w Blacksite''a nie gralem, ale GoW''a moge polecic chpciazby ze
wzgledu na to ze gra sie calkiem przyjemnie i grafika tez jest calkiem niezla zwlaszcza ze nie ma
zby durzych wymagan, no moze fabula troche dretwa ale gra jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:18, maziiii napisał:

co radzilbyscie kupic gears of war czy blacksite area 51???

Jak masz X360 to lepiej kup najpierw sobie GoW''a 1, a potem na konsole GoW''a 2 ;] Obydwie części baaardzo wciągają i są świetne... a o Blacksite Area 51 raczej mało się słyszy... poszukaj na necie komentarzy o tej grze i się upewnij czy gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:12, Probos napisał:

Poszukuję dobrego RPG, przy którym nie zasnę ( jak G III, Wiedźmin ), a który na nowo
rozbudzi we mnie chęć penetrowania kolejnego świata fantasy.


Ja usypiam przy każdym. W każdym razie polecam sprawdzić Drakensang, a jako ciekawostkę Dark Messiah of Might and Magic przy tym nie zaśniesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:18, maziiii napisał:

co radzilbyscie kupic gears of war czy blacksite area 51???

GoW''a :P chociaż ja bym tam wcześniej kupił GoW''a 2 ;] Ale za to fabuły możesz nie zrozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:51, Adeq napisał:

> co radzilbyscie kupic gears of war czy blacksite area 51???
GoW''a :P chociaż ja bym tam wcześniej kupił GoW''a 2 ;] Ale za to fabuły możesz nie
zrozumieć :P


Trochę bez sensu najpierw grać w sequel a potem pierwowzór, to tak jakbyś czytał książkę od 2 części ( chociaż powiem że mi się kiedyś udało czytać Pottera zaczynając od Zakonu Feniksa)
Ja ci kolego najpierw radzę kupić GoW''a chociażby z powodu ze jest teraz dużo tańszy.

No i do Gears''a 2 musisz mieć X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka: Pure, skate, czy Mirror''s Edge? Mówię o wersjach na x360. Nie trudno się domyślić, że kręcą mnie sporty ekstremalne, ale sam nie mogę się zdecydować co bardziej... ATV, deskorolka, czy parkour... Jeśli chcecie mi powiedzieć "sam zdecyduj co bardziej lubisz", to lepiej nic nie piszcie. Proszę o porównanie gier może pod kątem stosunku jakości do ceny. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:10, SadraX napisał:

Szybka piłka: Pure, skate, czy Mirror''s Edge? Mówię o wersjach na x360. Nie trudno się
domyślić, że kręcą mnie sporty ekstremalne, ale sam nie mogę się zdecydować co bardziej...
ATV, deskorolka, czy parkour... Jeśli chcecie mi powiedzieć "sam zdecyduj co bardziej
lubisz", to lepiej nic nie piszcie. Proszę o porównanie gier może pod kątem stosunku
jakości do ceny. Z góry dzięki.


Każda gra jest inna i cięzko jest oceniać je z 1 perspektywy. Zdecydowanie najciekawszą z tej 3 jest Mirror''s Edge ponieważ jej odpowiednika nigdzie nie znajdziesz ponieważ taki jeszcze nie powstał - a gier pokroju pozostałej 2 masz dość duży wybór by znaleźć tańszy i niekończenie gorszy odpowiednik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:05, Kur0 napisał:

Ze strategii to bym polecał C&C Red Alert 3 , albo któregokolwiek Warhammera 40k DoW
^^

a world in conflict???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:07, Kur0 napisał:

Hmm gra tez nie zła choć mi to nie zabardzo przypadła do gustu
dlatego najbardziej to polecam Warhammera zwłaszcza ze można go dostać za 20zl :D

teraz własniue na allegro kupiłem company of heros na lini frontu mysle ze to dobry zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 00:12, Probos napisał:

Poszukuję dobrego RPG, przy którym nie zasnę ( jak G III, Wiedźmin ), a który na nowo
rozbudzi we mnie chęć penetrowania kolejnego świata fantasy.


Witaj!
G3 i Wieśmim spowodowały u Ciebie senność? W takim razie nie jestem jedynym, który uważa Wieśka za grę nudną i bez sensu. Jeśli te Ci się znudziły to polecam Drakensang. Sam spędziłem nad nim kilka (9) dni grając po około 13 h dziennie. Gra jest po prostu cudowna. Polski Wieśniak nawet temu cudeńku do pięt nie dorasta. Kupuj bez zastanowienia - gra jest warta swej ceny (niewygórowanej).
Polecam także sagę BG, sagę Fallout, NWN2 Złota Edycja,Świątynia Pierwotnego Zła. Jest jeszcze Planescape:Torment, ale go już raczej nie dostaniesz (o ile go jeszcze nie masz)
PS.

Dnia 23.12.2008 o 00:12, Probos napisał:

Poszukuję dobrego RPG, przy którym nie zasnę ( jak G III, Wiedźmin )

Znudziły Cię bo nie są grami RPG. To gry akcji z (niedo)rozwojem postaci.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 17:08, sevrond napisał:

Trochę bez sensu najpierw grać w sequel a potem pierwowzór, to tak jakbyś czytał książkę
od 2 części

No wiem, ale jeżeli chce kupić jedną część gry to lepiej żeby kupił chyba tą lepszą nie? ;)

Dnia 23.12.2008 o 17:08, sevrond napisał:

chociaż powiem że mi się kiedyś udało czytać Pottera zaczynając od Zakonu
Feniksa)

A widzisz da się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:13, Adeq napisał:


> Trochę bez sensu najpierw grać w sequel a potem pierwowzór, to tak jakbyś czytał
książkę
> od 2 części
No wiem, ale jeżeli chce kupić jedną część gry to lepiej żeby kupił chyba tą lepszą nie?
;)

> chociaż powiem że mi się kiedyś udało czytać Pottera zaczynając od Zakonu
> Feniksa)
A widzisz da się :P


No ale kto mówi że GoW2 jest lepsze od GoW 1 ? W ogóle przy grze z tak ciekawą fabułą jaką jest GoW wypadałoby chociaż wiedzieć o co kamam , a nie odrazu zabierać się za nową pozycję z racji tego że lepsza grafa, uproszczone sterowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 19:21, sevrond napisał:

No ale kto mówi że GoW2 jest lepsze od GoW 1 ? W ogóle przy grze z tak ciekawą fabułą
jaką jest GoW wypadałoby chociaż wiedzieć o co kamam , a nie odrazu zabierać się za nową
pozycję z racji tego że lepsza grafa, uproszczone sterowanie.

A może niektórym nie zależy na fabule tylko na akcji i fajerwerkach? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:31, Adeq napisał:


> No ale kto mówi że GoW2 jest lepsze od GoW 1 ? W ogóle przy grze z tak ciekawą
fabułą
> jaką jest GoW wypadałoby chociaż wiedzieć o co kamam , a nie odrazu zabierać się
za nową
> pozycję z racji tego że lepsza grafa, uproszczone sterowanie.
>
A może niektórym nie zależy na fabule tylko na akcji i fajerwerkach? :>


No może 1 tak a 2 nie , ja jednak kończę tego off top''a w którym doradzamy posiadaczowi PC kupić GoW''a 2 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2008 o 19:42, sevrond napisał:

No może 1 tak a 2 nie , ja jednak kończę tego off top''a w którym doradzamy posiadaczowi
PC kupić GoW''a 2 hehe

No dobra, wiadomo że na PC to GoW1 bo dwójeczki nawet nie ma ;P Ale chyba na konsole lepiej GoW''a2 bo nie zagrasz w niego na PC''cie a na PC''ta to GoW1 rzeczywiście bo jest poprawiona podobno grafika, no i dodatkowy rozdział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:48, Adeq napisał:


> No może 1 tak a 2 nie , ja jednak kończę tego off top''a w którym doradzamy posiadaczowi

> PC kupić GoW''a 2 hehe
No dobra, wiadomo że na PC to GoW1 bo dwójeczki nawet nie ma ;P Ale chyba na konsole
lepiej GoW''a2 bo nie zagrasz w niego na PC''cie a na PC''ta to GoW1 rzeczywiście bo
jest poprawiona podobno grafika, no i dodatkowy rozdział ;)



o i tutaj sie z Tobą zgodze - jeżeli grałeś na PC w 1 to nie ma sensu kupować jej na 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się