FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 17:08, Kalejdoskop86 napisał:

Jestem też trochę zaniepokojony systemem V.A.T.S. , który bardzo mnie się na gameplayach
podobał, ale jak ma się on w stosunku przeciwnika do nas? Czy też może np. mutant z miniguna
nas ostrzelać, że flaki, kończyny i bebechy zostaną z naszej postaci (albo uderzy krytycznym
atakiem) ?


Chłopie, kup Fallouta 3, jest świetny. Klimat jest idealny. Nic tylko grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:15, zako95 napisał:

Chłopie, kup Fallouta 3, jest świetny. Klimat jest idealny. Nic tylko grać.

Ale czy stwory używają też VATS w stosunku do naszej postaci? Bo nie chcę, żeby co chwila mi headshota robili... :/
btw. skoro już pytam, to czy nie ma w grze bardzo strasznych miejsc typu super napromieniowana lokacja czy spokojny budynek z wielką ilością np. Centaurów w środku? Nie chcę, żeby było zbyt strasznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest, i ktoś może ci głowe rzeczywiście efektownie rozwalić, mnie się pare razy oberwało. I czy jest strasznie? Może nie jest to groza najwyzszych lotów, ale w paru miejscach można z szoku narobić, jak ci coś wybuchnie przed nosem czy wyskoczy

Spoiler

( szczególnie ten dziadu z Arefu z tą swoja bąbką mnie wystraszył)

. Ale gra jest warta kupna, choć grałem w mało gier wydanych w 2008 roku, to nie bez niczego przez niektórych jest okrzyknięta właśnie najlepszą grą 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:21, Wintesun napisał:

Jest, i ktoś może ci głowe rzeczywiście efektownie rozwalić, mnie się pare razy oberwało.
I czy jest strasznie? Może nie jest to groza najwyzszych lotów, ale w paru miejscach
można z szoku narobić, jak ci coś wybuchnie przed nosem czy wyskoczy

Spoiler

( szczególnie
ten dziadu z Arefu z tą swoja bąbką mnie wystraszył)

. Ale gra jest warta kupna, choć
grałem w mało gier wydanych w 2008 roku, to nie bez niczego przez niektórych jest okrzyknięta
właśnie najlepszą grą 2008.

Dobra, chyba jednak FO3 kupię. PoP4 kiedyś i tak sobie kupię, ale mimo że ma ciekawe akrobacje, fabułę itp. to jest za krótka (słyszałem, że 10h i koniec...) , a FO3 to rozrywka ciągła, ciekawa i klimatyczna przez co najmniej 60h. ;]

Dzięki wszystkim za rady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:23, Kalejdoskop86 napisał:

> Jest, i ktoś może ci głowe rzeczywiście efektownie rozwalić, mnie się pare razy
oberwało.
> I czy jest strasznie? Może nie jest to groza najwyzszych lotów, ale w paru miejscach

> można z szoku narobić, jak ci coś wybuchnie przed nosem czy wyskoczy

Spoiler

( szczególnie

> ten dziadu z Arefu z tą swoja bąbką mnie wystraszył)

. Ale gra jest warta kupna,
choć
> grałem w mało gier wydanych w 2008 roku, to nie bez niczego przez niektórych jest
okrzyknięta
> właśnie najlepszą grą 2008.
Dobra, chyba jednak FO3 kupię. PoP4 kiedyś i tak sobie kupię, ale mimo że ma ciekawe
akrobacje, fabułę itp. to jest za krótka (słyszałem, że 10h i koniec...) , a FO3 to rozrywka
ciągła, ciekawa i klimatyczna przez co najmniej 60h. ;]

Dzięki wszystkim za rady! :)



Ale z drugiej strony to PoP też jest świetny. Fajne lokacje, super grafa, grywalność, rzecz której się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:23, Kalejdoskop86 napisał:

> Jest, i ktoś może ci głowe rzeczywiście efektownie rozwalić, mnie się pare razy
oberwało.
> I czy jest strasznie? Może nie jest to groza najwyzszych lotów, ale w paru miejscach

> można z szoku narobić, jak ci coś wybuchnie przed nosem czy wyskoczy

Spoiler

( szczególnie

> ten dziadu z Arefu z tą swoja bąbką mnie wystraszył)

. Ale gra jest warta kupna,
choć
> grałem w mało gier wydanych w 2008 roku, to nie bez niczego przez niektórych jest
okrzyknięta
> właśnie najlepszą grą 2008.
Dobra, chyba jednak FO3 kupię. PoP4 kiedyś i tak sobie kupię, ale mimo że ma ciekawe
akrobacje, fabułę itp. to jest za krótka (słyszałem, że 10h i koniec...) , a FO3 to rozrywka
ciągła, ciekawa i klimatyczna przez co najmniej 60h. ;]

Dzięki wszystkim za rady! :)


He,Fallout 3 jest świetny ale na pewno nie na 60 h:) Ale jeśli miałbym wybierać Fallout 3 czy PoP wybrałbym Fallouta za klimat[obie gry mam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:44, Nerr012 napisał:

Siema mam pytanie czy to prawda ze abonament miesieczny AoC jest po 20 zl ?


Po 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 17:48, Nerr012 napisał:

a na jakiej stronce i czy to do polskiej wersji ?


Tylko do polskiej wersji jest za 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:20, zuzzie napisał:

kupujcie PoPa, ja na poczatku nie bylam przekonana, a teraz nie umiem bez niego zyc.
serio.

Mały spamik :)
Kraju: Taki ma raje abonament w Polskiej wersji kosztuje 30zł został zmniejszony do polskich realiów.
Nerr012 - na jakiej stronce wszędzie ultima.pl , wirtus.pl , gram.pl - tu nie wiem ale może, a także na oficjalnej stronie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 18:20, zuzzie napisał:

kupujcie PoPa, ja na poczatku nie bylam przekonana, a teraz nie umiem bez niego zyc.
serio.

PoPa? czy ja wiem... moim zdaniem Orange Go jest lepsze :PP

Warto kupić Gothic''a 3 (trafiła się okazja akurat xD) jeśli nie grało się w 1 i 2? Połapię się w fabule chociaż częściowo co i jak, czy bez wcześniejszych części ani rusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:15, Problematik napisał:

> kupujcie PoPa, ja na poczatku nie bylam przekonana, a teraz nie umiem bez niego
zyc.
> serio.
PoPa? czy ja wiem... moim zdaniem Orange Go jest lepsze :PP

Warto kupić Gothic''a 3 (trafiła się okazja akurat xD) jeśli nie grało się w 1 i 2? Połapię
się w fabule chociaż częściowo co i jak, czy bez wcześniejszych części ani rusz?

Gothic 3 to crap :/ nie polecam sam chce tą grę komuś opylić bo zagrałem misji i bugi mnie doprowadziły do szału a także fabuła dość mało emocjonująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 19:19, Kaucz napisał:

Gothic 3 to crap :/ nie polecam sam chce tą grę komuś opylić bo zagrałem misji i bugi
mnie doprowadziły do szału a także fabuła dość mało emocjonująca


Czy ja wiem,dla mnie mnie Gothic 3 bardzo sie podoba i cena 50 zł za niego jak dla mnie jest uczciwa.Grę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:15, Problematik napisał:

> kupujcie PoPa, ja na poczatku nie bylam przekonana, a teraz nie umiem bez niego
zyc.
> serio.
PoPa? czy ja wiem... moim zdaniem Orange Go jest lepsze :PP

Warto kupić Gothic''a 3 (trafiła się okazja akurat xD) jeśli nie grało się w 1 i 2? Połapię
się w fabule chociaż częściowo co i jak, czy bez wcześniejszych części ani rusz?


Ojj ja nie wiem czy tak warto. W fabule się połapiesz (ja sam nie przeszedłem całej I i II) ale jest masa błędów, niedoróbek i tym podobne;] Na 10 dałbym chyba 6 za klimat i fabułe (według mnie) bardzo dobrą.
PS: Odnośnie do fabuły: Jak już kupisz to gorzej będziesz miał bo w III są postanie z poprzednich częsci ktore są przyjacielami Bezimiennego. radziłbym przed odpaleniem gierki poświęcić troche czasu na poczytanie na necie odnośnie fabuły, bohaterow I i II.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że nie. Nie będę sprawdzał na własnej skórze czy zniosę ilość bugów. Zresztą skoro występują postacie z I i II to tak czy siak odpada, bo nie zamierzam czytać fabuły na necie xD Dzięki za rady.
Edit: za 50 zł to nawet bym się nie pytał czy kupić (nie fascynują mnie takie gry).... kumpel chciał mi za 30 odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 19:28, Nerr012 napisał:

Gothic 3 to bardzo dobra gierka za 50 zł się opyla jak najbardziej


50 to uczciwa cena. Nie za dużo, skoro Gothic 3 jest b. dobry. Ja bym brał w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się