FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o Gothica 3 to polecam tą gre tylko i wyłacznie tym ktrzy nie mieli stycznosci z 1 i 2 bo 3 nie liczac grafiki w ktrej i tak jest mase błędow jest denna polecam 1 i 2 moze i nie powalaja grafika na kolana ale zawsze to typowy stary dobry Gothic ktry wciaga do kompa na wiele miesiacy w moim przadku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 20:39, Nerr012 napisał:

mam pytanie jeśli kupiłem AoC angielska wersie to czy moge kupywac abonament na gram
za 60 zl albo po 30 ?


Tak możesz, ale chyba ta za 30 zł nie zdziała w wersji angielskiej, chociaż sam nie wiem, więc nie chcę mącić, ale możesz kupować na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam następny dylemat :P

Do wydania mam 120 zł.

Póki co dobrałem taką kombinację: World in Conflict, Company of Heroes Złota Kolekcja, Swat 4 Złota Edycja...

Czy byście cokolwiek z tych tytułów odjęli i w miejsce czegoś wstawili: FEAR Złota Kolekcja (50zł) lub Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska (40zł), przy czym w SC 1 i ChT już grałem... Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:57, bartheez napisał:

Teraz mam następny dylemat :P

Do wydania mam 120 zł.

Póki co dobrałem taką kombinację: World in Conflict, Company of Heroes Złota Kolekcja,
Swat 4 Złota Edycja...

Czy byście cokolwiek z tych tytułów odjęli i w miejsce czegoś wstawili: FEAR Złota Kolekcja
(50zł) lub Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska (40zł), przy czym w SC 1 i ChT już grałem...
Co myślicie? :)


Ja bym odjął SWAT 4, a na jego miejsce wziął FEAR - ale samą podstawkę, bo dodatkki są słabe. Poza tym druga część nie będzie uwzględniała wątków znanych z dodatków.
Ewentualnie weź jakiś inny FPS w tej cenie, np. Rainbow Six Vegas, Stalker Cień Czarnobyla, Crysis, Bioshock ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:57, bartheez napisał:

Do wydania mam 120 zł.

Póki co dobrałem taką kombinację: World in Conflict, Company of Heroes Złota Kolekcja,
Swat 4 Złota Edycja...

Czy byście cokolwiek z tych tytułów odjęli i w miejsce czegoś wstawili: FEAR Złota Kolekcja
(50zł) lub Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska (40zł), przy czym w SC 1 i ChT już grałem...
Co myślicie? :)


WiC i CoH to bardzo dobre gry, ale nie kupuj ich jednocześnie - taka moja rada. Obojętne, co najpierw, bo na dłuższą metę obie sa obowiązkowe ;P.

SWAT odrzuciłbym od razu.Jak przedmówca poradził: Bioshock albo Stalker! Obie fantastyczne (BioShock bardziej mi przypadł do gustu, ale obie mają nieporównywalne klimaty). Crysis też jest dobry, ale bardziej młóckowaty, ale nie nudzi się tak szybko jak Far Cry.

A jak Ci starczy kasy, to zakup Sagę Baldura xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:57, bartheez napisał:

Teraz mam następny dylemat :P

Do wydania mam 120 zł.

Póki co dobrałem taką kombinację: World in Conflict, Company of Heroes Złota Kolekcja,
Swat 4 Złota Edycja...

Czy byście cokolwiek z tych tytułów odjęli i w miejsce czegoś wstawili: FEAR Złota Kolekcja
(50zł) lub Splinter Cell Edycja Kolekcjonerska (40zł), przy czym w SC 1 i ChT już grałem...
Co myślicie? :)



Zrezygnowalbym z SWAT4 i wzial podstawke FEAR/Fable/Hearoes 1-3(zalezy od gustu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 23:59, xadras95 napisał:

Zrezygnowalbym z SWAT4 i wzial podstawke FEAR/Fable/Hearoes 1-3(zalezy od gustu)


Ha, każdy odradza SWAta xD. FEAR nie jest zły, ale imho to żadna rewelacja. Fable to już moje gusta, ale akurat Heroes 1-3 to kamień węgielny każdej kolekcji a teraz to już kosztuje niewiele.

Skoro jesteśmy przy HoMM, dziś widziałem Dzikie Hordy za 39.90 i się zastanawiam. Mam już podstawkę i HoF, wiec to byłoby dobre urozmaicenie, tak sądzę. Jakaś kontropinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 00:04, Taschon napisał:

Skoro jesteśmy przy HoMM, dziś widziałem Dzikie Hordy za 39.90 i się zastanawiam. Mam
już podstawkę i HoF, wiec to byłoby dobre urozmaicenie, tak sądzę. Jakaś kontropinia?


Kupuj Dzikie Hordy bez zastanowienia gra jest genialna i jeszcze za tą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2009 o 08:47, wdowiakm napisał:

Kupuj Dzikie Hordy bez zastanowienia gra jest genialna i jeszcze za tą cenę :)


ma w sobie wszystko to co podstawka i hammers of fate (poza kampaniami ale i na to jest sposob) + masa nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:55, Przemokalo napisał:

Ja się zastanawiam nad wyborem i prosze o pomoc, myślę nad Turokiem, TimeShiftem i ew.
Guild wars, ale wolałbym jakiś zajefajny schooter FTP zna ktoś?


guild Wars, to zupełnie inne klimaty niż te pozostałe tytuły, ale gra zdecydowanie warta polecenia i na mój gust najlepsza z podanych przez ciebie

jesli chcesz tego shootera to jak napisał Mac Cry bierz CoD 4 genialny zarówno w singla i multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:55, Przemokalo napisał:

Ja się zastanawiam nad wyborem i prosze o pomoc, myślę nad Turokiem, TimeShiftem i ew.
Guild wars, ale wolałbym jakiś zajefajny schooter FTP zna ktoś?



Ja też Ci polecam CoD`a 4... A jeśli ma być z tej listy to Timeshifta polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś po raz pierwszy będą konkrety ;-)
Za tydzień wpadnie 5 dyszek więc jakąś gierkę chcę kupić...i takie mi do głowy przyszły:
CoD4
Dead Space
Left 4 Dead
Timeshift
którą polecacie najbardziej? Mój komp: Athlon 64 3200+ (2,2HGhz), tylko 512ram, ASUS AH3450(256MB). Tak na wszelki wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:32, KoLoS napisał:

Jeśli masz WinXP to CoD4 Ci ruszy na tej ilości ramu. A wg mnie jest to must-have :)

XP...no dzięki, póki co poczekam na opinie innych użytkowników ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:34, Gothic 12 napisał:

> Jeśli masz WinXP to CoD4 Ci ruszy na tej ilości ramu. A wg mnie jest to must-have
:)
XP...no dzięki, póki co poczekam na opinie innych użytkowników ;-)


Z tych po podałeś tylko CoD 4 powinien Ci wejść. Ale w to trzeba zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się