FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 08:35, haderQ napisał:

> GoW - skoro tak pozytywnie mówicie, no może może ;)
Nie może może tylko leć do sklepu i kup, tylko ostrzegam - potrafi nieźle uzależnić :P
szczególnie multi wciąga na długie godziny :) :)

A na INSANE może Ci polecieć biały płyn z... Zagraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: Rainbow Six Vegas 2 (w 1 nie grałem ;) ) czy Call of Duty Deluxe? :) Co do RS to mam takie pytanie - czy duże osób gra multi? I jak długo się przechodzi singla? I do CoD: dużo osób gra jeszcze w multi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:07, bartheez napisał:

Krótkie pytanie: Rainbow Six Vegas 2 (w 1 nie grałem ;) ) czy Call of Duty Deluxe? :)
Co do RS to mam takie pytanie - czy duże osób gra multi? I jak długo się przechodzi singla?
I do CoD: dużo osób gra jeszcze w multi? :)


W CoDa nadal gra dużo ludzi, a CDA gadało że gra nie jest dobra w multi, pfff.
I oczywiście CoD to najlepszy wybór z tym, że w przeciwieństwie do R6 Vegas i nowszych CoDów, zdrowie sie nie regeneruje automatycznie!

R6, taki średni shooter do przejścia w single i odłożenia na półkę. A lepiej niż jego do multi brac Gearsów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:24, Spector 109948 napisał:

> Krótkie pytanie: Rainbow Six Vegas 2 (w 1 nie grałem ;) ) czy Call of Duty Deluxe?
:)
> Co do RS to mam takie pytanie - czy duże osób gra multi? I jak długo się przechodzi
singla?
> I do CoD: dużo osób gra jeszcze w multi? :)

W CoDa nadal gra dużo ludzi, a CDA gadało że gra nie jest dobra w multi, pfff.
I oczywiście CoD to najlepszy wybór z tym, że w przeciwieństwie do R6 Vegas i nowszych
CoDów, zdrowie sie nie regeneruje automatycznie!

R6, taki średni shooter do przejścia w single i odłożenia na półkę. A lepiej niż jego
do multi brac Gearsów :]



Tylko ja mam dylemat, bo kiedyś miałem CoD + UO, ale sprzedałem, a teraz mi się zachciało z kumplem grać i trzeba się wyposażyć... I wiem, że fajne, ale do R6 mnie ciągną te bajerki, grafika itp... tyle, że mam CoD 4 i mi się to wydaje bardzo podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:33, bartheez napisał:

> > Krótkie pytanie: Rainbow Six Vegas 2 (w 1 nie grałem ;) ) czy Call of Duty
Deluxe?
> :)
> > Co do RS to mam takie pytanie - czy duże osób gra multi? I jak długo się przechodzi

> singla?
> > I do CoD: dużo osób gra jeszcze w multi? :)
>
> W CoDa nadal gra dużo ludzi, a CDA gadało że gra nie jest dobra w multi, pfff.
> I oczywiście CoD to najlepszy wybór z tym, że w przeciwieństwie do R6 Vegas i nowszych

> CoDów, zdrowie sie nie regeneruje automatycznie!
>
> R6, taki średni shooter do przejścia w single i odłożenia na półkę. A lepiej niż
jego
> do multi brac Gearsów :]


Tylko ja mam dylemat, bo kiedyś miałem CoD + UO, ale sprzedałem, a teraz mi się zachciało
z kumplem grać i trzeba się wyposażyć... I wiem, że fajne, ale do R6 mnie ciągną te bajerki,
grafika itp... tyle, że mam CoD 4 i mi się to wydaje bardzo podobne :)


Ja i tak bym wybrał CoD :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:33, bartheez napisał:

Tylko ja mam dylemat, bo kiedyś miałem CoD + UO, ale sprzedałem, a teraz mi się zachciało
z kumplem grać i trzeba się wyposażyć... I wiem, że fajne, ale do R6 mnie ciągną te bajerki,
grafika itp... tyle, że mam CoD 4 i mi się to wydaje bardzo podobne :)


To sie nie oglądaj tylko kupuj CoDa :]
Bajerki i grafika? Pfff, tylko sie przejedziesz takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:33, bartheez napisał:

> > Krótkie pytanie: Rainbow Six Vegas 2 (w 1 nie grałem ;) ) czy Call of Duty
Deluxe?
> :)
> > Co do RS to mam takie pytanie - czy duże osób gra multi? I jak długo się przechodzi

> singla?
> > I do CoD: dużo osób gra jeszcze w multi? :)
>
> W CoDa nadal gra dużo ludzi, a CDA gadało że gra nie jest dobra w multi, pfff.
> I oczywiście CoD to najlepszy wybór z tym, że w przeciwieństwie do R6 Vegas i nowszych

> CoDów, zdrowie sie nie regeneruje automatycznie!
>
> R6, taki średni shooter do przejścia w single i odłożenia na półkę. A lepiej niż
jego
> do multi brac Gearsów :]


Tylko ja mam dylemat, bo kiedyś miałem CoD + UO, ale sprzedałem, a teraz mi się zachciało
z kumplem grać i trzeba się wyposażyć... I wiem, że fajne, ale do R6 mnie ciągną te bajerki,
grafika itp... tyle, że mam CoD 4 i mi się to wydaje bardzo podobne :)

Gra może mieć fabułę lipną i co wtedy? pomyślisz sobie że zachciało ci się mieć dobra grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:40, rafekx 12 napisał:

Krótka piłka F.e.a.r 2 PO czy Empire Total War?I proszę o uzasadnienie...:)


Empire Total War.

FEAR2 ale dopiero jak stanieje i wleci do XK, gdyż jest fajny ale krótki, zanim sie obejrzysz skończysz go a i nie wiadomo czy w multi będzie dużo graczy.

A E:TW? Dłuższa rozgrywka a i sama seria ma swoją renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:39, Spector 109948 napisał:

> Tylko ja mam dylemat, bo kiedyś miałem CoD + UO, ale sprzedałem, a teraz mi się
zachciało
> z kumplem grać i trzeba się wyposażyć... I wiem, że fajne, ale do R6 mnie ciągną
te bajerki,
> grafika itp... tyle, że mam CoD 4 i mi się to wydaje bardzo podobne :)

To sie nie oglądaj tylko kupuj CoDa :]
Bajerki i grafika? Pfff, tylko sie przejedziesz takim podejściem.


Nigdy tego nie brałem pod uwagę, ale CoD trochę lat już ma.. Choć wiem jak genialnie się w niego gra wmulti - i to mnie ciągnie, dlatego martwiłem się o liczbę serwerów. Kumpel ostatnio powiedział, że 2 serwery do CoD i 2 do UO (bez modów)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:42, bartheez napisał:

Nigdy tego nie brałem pod uwagę, ale CoD trochę lat już ma.. Choć wiem jak genialnie
się w niego gra wmulti - i to mnie ciągnie, dlatego martwiłem się o liczbę serwerów.
Kumpel ostatnio powiedział, że 2 serwery do CoD i 2 do UO (bez modów)...


2? Tyle znalazł?
Na stronie xfire pierwszy CoD z dodatkiem jest na 10 miejscu w rankingu jeśli chodzi o ilość rozegranych godzin przez graczy w ciągu dnia (sprawdzałem teraz). Bardzo wysoki wynik a pomyśl że jeszcze cześć nie ma Xfire''a :]

Bierz CoDa, grafiką się nie przejmuj bo to gameplay decyduje o sile tytułu. A ten w CoD jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:49, Spector 109948 napisał:

> Nigdy tego nie brałem pod uwagę, ale CoD trochę lat już ma.. Choć wiem jak genialnie

> się w niego gra wmulti - i to mnie ciągnie, dlatego martwiłem się o liczbę serwerów.

> Kumpel ostatnio powiedział, że 2 serwery do CoD i 2 do UO (bez modów)...

2? Tyle znalazł?
Na stronie xfire pierwszy CoD z dodatkiem jest na 10 miejscu w rankingu jeśli chodzi
o ilość rozegranych godzin przez graczy w ciągu dnia (sprawdzałem teraz). Bardzo wysoki
wynik a pomyśl że jeszcze cześć nie ma Xfire''a :]

Bierz CoDa, grafiką się nie przejmuj bo to gameplay decyduje o sile tytułu. A ten w CoD
jest wysoki.


A czy jest jakiś sposób na pobranie modów do gry, żeby nie musiały się ściągać podczas ładowania gry, czy to jedyny sposób? :)

A w ogóle dzięki za pomoc :) Teraz już jestem pewien, że wezmę (ponownie) CoD :) Do tego w paczce przyjdzie Złota Kolekcja Company of Heroes i SWAT 4 z dodatkiem :)
A co do tego R6, to to było jakoś tak na szybko zamówione, bo przypadkiem znalazłem i fajnie wyglądało :P Mam nadzieję, że w SWAT 4 też się pogra troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:49, Spector 109948 napisał:

> Nigdy tego nie brałem pod uwagę, ale CoD trochę lat już ma.. Choć wiem jak genialnie

> się w niego gra wmulti - i to mnie ciągnie, dlatego martwiłem się o liczbę serwerów.

> Kumpel ostatnio powiedział, że 2 serwery do CoD i 2 do UO (bez modów)...

2? Tyle znalazł?
Na stronie xfire pierwszy CoD z dodatkiem jest na 10 miejscu w rankingu jeśli chodzi
o ilość rozegranych godzin przez graczy w ciągu dnia (sprawdzałem teraz). Bardzo wysoki
wynik a pomyśl że jeszcze cześć nie ma Xfire''a :]

Bierz CoDa, grafiką się nie przejmuj bo to gameplay decyduje o sile tytułu. A ten w CoD
jest wysoki.


Dokładnie... Klimat i gameplay się liczą, grafika to sprawa drugorzędna ;))

A ja mam zgoła inne pytanie... Czy ktoś posiada grę Dark Messiah of Might and Magic? Prosiłbym o jakieś opinię no i czy opłaca się kupić tą grę ;))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:55, bartheez napisał:

A w ogóle dzięki za pomoc :) Teraz już jestem pewien, że wezmę (ponownie) CoD :) Do tego
w paczce przyjdzie Złota Kolekcja Company of Heroes i SWAT 4 z dodatkiem :)
A co do tego R6, to to było jakoś tak na szybko zamówione, bo przypadkiem znalazłem i
fajnie wyglądało :P Mam nadzieję, że w SWAT 4 też się pogra troszkę :D

No w SWAT 4 pograsz trochę bardzo fajna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:42, Spector 109948 napisał:

> Krótka piłka F.e.a.r 2 PO czy Empire Total War?I proszę o uzasadnienie...:)

Empire Total War.

FEAR2 ale dopiero jak stanieje i wleci do XK, gdyż jest fajny ale krótki, zanim sie obejrzysz
skończysz go a i nie wiadomo czy w multi będzie dużo graczy.

A E:TW? Dłuższa rozgrywka a i sama seria ma swoją renomę.


Tak też myślałem :) A wiec postanowione,kupuje Empire TW,dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:57, yerko napisał:

> A w ogóle dzięki za pomoc :) Teraz już jestem pewien, że wezmę (ponownie) CoD :)
Do tego
> w paczce przyjdzie Złota Kolekcja Company of Heroes i SWAT 4 z dodatkiem :)
> A co do tego R6, to to było jakoś tak na szybko zamówione, bo przypadkiem znalazłem
i
> fajnie wyglądało :P Mam nadzieję, że w SWAT 4 też się pogra troszkę :D
No w SWAT 4 pograsz trochę bardzo fajna gierka


Może kampania single trochę krótka ale mutli wynagrodzi Ci wszystko ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:59, Lord-Tyrranoos napisał:

Może kampania single trochę krótka ale mutli wynagrodzi Ci wszystko ;))

Oj tak ;d multi jest dobre w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi trochę tego tylko, że z tych gier, które wymieniłem wyżej miałem już SWAT 4 (bez Syndykata), miałem CoD z dodatkiem :P Mało tego - niedługo kupuję Edycję Kolekcjonerską Splinter Cella, którego też kiedyś miałem... Człowiek głupieje na starość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:07, bartheez napisał:

Żal mi trochę tego tylko, że z tych gier, które wymieniłem wyżej miałem już SWAT 4 (bez
Syndykata), miałem CoD z dodatkiem :P Mało tego - niedługo kupuję Edycję Kolekcjonerską
Splinter Cella, którego też kiedyś miałem... Człowiek głupieje na starość :P

a ja bym brał RS: Vegas skoro w CoDy grałeś, gra naprawde fajna, fajne rozwiązania jak na serie RS, skopali troche polską wersje, ale i tak warto kupić, podejrzewam że niedługo trafi do kolekcji klasyki za 25zł, wtedy to już napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się