FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Ja mam pytanie jak ma się sprawa z GTA IV. Wyszły już jakieś stosowne patche i można se godnie pograć na radku 4870 512?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś fajna gierka rpg/fps/tpp/rts/ekonomia/symulator no cokolwiek za minimum 50zł i z dość dobrą grafiką ,komp w podpisie. Far cry 2 ,Crysis warhead, Fallout 3 mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 12:45, Wukas napisał:

Ja mam pytanie jak ma się sprawa z GTA IV. Wyszły już jakieś stosowne patche i można
se godnie pograć na radku 4870 512?


Z tego co się orientuje to do GTA IV na dzień dzisiejszy ukazały się dwa patche. Jednym one pomogły, drugim zaszkodziły więc trudno powiedzieć czy Ty byś był szczęściarzem czy pechowcem ;) Najlepiej poprzeglądaj fora internetowe i poczytaj jak gra zachowuje się teraz na Twojej karcie, ale to i tak nie będzie Ci niczego gwarantować, bo tak naprawdę o tym jak ta gra Ci będzie chodzić przekonasz się dopiero po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:06, Vantor Zorin napisał:

Jakaś fajna gierka rpg/fps/tpp/rts/ekonomia/symulator no cokolwiek za minimum 50zł i
z dość dobrą grafiką ,komp w podpisie. Far cry 2 ,Crysis warhead, Fallout 3 mam.

Prince of Persia
Mirror''s Edge
Mass Effect
Drakensang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:06, Vantor Zorin napisał:

Jakaś fajna gierka rpg/fps/tpp/rts/ekonomia/symulator no cokolwiek za minimum 50zł i
z dość dobrą grafiką ,komp w podpisie. Far cry 2 ,Crysis warhead, Fallout 3 mam.


Left 4 Dead
Gears of War
Wiedźmin
Drakensang
Unreal Tournament III
STALKER Cień Czarnobyla
King''s Bounty
Mirror''s Edge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:06, Vantor Zorin napisał:

Jakaś fajna gierka rpg/fps/tpp/rts/ekonomia/symulator no cokolwiek za minimum 50zł i
z dość dobrą grafiką ,komp w podpisie. Far cry 2 ,Crysis warhead, Fallout 3 mam.

Prince of Persia jest świetną grą akcji w TPP. Nie każdemu się spodoba taki rodzaj rozgrywki, ale jeżeli podobała ci się jakaś poprzednia część lub Assassin''s Creed to bierz w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 13:06, Vantor Zorin napisał:

Jakaś fajna gierka rpg/fps/tpp/rts/ekonomia/symulator no cokolwiek za minimum 50zł i
z dość dobrą grafiką ,komp w podpisie. Far cry 2 ,Crysis warhead, Fallout 3 mam.

No Prince of Persia kozaczy :p kupuj to :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć gra leciwa, choć nie raz to pisałem :) postanowiłem jeszcze raz zaapelować i dać swoją rekomendację grze Neverwinter Nights wraz ze wszystkimi dodatkami. Ostatnimi czasy odkurzyłem swoją kolekcję tychże płyt i zainstalowałem. Nie mogę się doczekać końca sesji, gdy tylko będę mógł się oddać tej grze (a zwłaszcza rozgrywce multiplayer) która niesamowicie wciąga :) Polskich serwerów jest na tyle sporo, iż jest w czym wybierać. Starzy wyjadacze ciągle zagrywają się w ten tytuł, aczkolwiek dobrze by było gdyby gra zyskała więcej, nowych zwolenników :)

Ludzie nabywajcie Neverwinter Nights Diamentowa Edycja :P cena jest śmiesznie niska a przyjemność z rozgrywki nigdy się nie kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:45, Telomo napisał:

Akurat Prince of Persia ma tyle wspólnego z AC...

No akurat trochę cech wspólnych mają, m.in. podobny system sterowania (tzw. marionetka) lub twórcę :) Ale nie o tym temat...

Zgadzam się z przedmówcami-PoP to kawał porządnej gry, jednak radziłbym kupić na konsolę, jeżeli takową posiadasz. Ma wyjść DLC (?), a o PieCach Ubi zapomniało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:51, 88Bonzo napisał:

Choć gra leciwa, choć nie raz to pisałem :) postanowiłem jeszcze raz zaapelować i dać
swoją rekomendację grze Neverwinter Nights wraz ze wszystkimi dodatkami. Ostatnimi czasy
odkurzyłem swoją kolekcję tychże płyt i zainstalowałem. Nie mogę się doczekać końca sesji,
gdy tylko będę mógł się oddać tej grze (a zwłaszcza rozgrywce multiplayer) która niesamowicie
wciąga :) Polskich serwerów jest na tyle sporo, iż jest w czym wybierać. Starzy wyjadacze
ciągle zagrywają się w ten tytuł, aczkolwiek dobrze by było gdyby gra zyskała więcej,
nowych zwolenników :)

Ludzie nabywajcie Neverwinter Nights Diamentowa Edycja :P cena jest śmiesznie niska a
przyjemność z rozgrywki nigdy się nie kończy :)

Ja kiedyś w to pograłem chwilę ale jakoś mnie mogę strawić tej gry;/. Ale może kiedy jeszcze zagram jak ktoś będzie się nią podniecał przez kilka dni koło mnie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG/RTS w Fantasy ? Hmm... Spellforce 2 (hybryda RPG oraz RTS. Jedyna, najlepsza i niepowtarzalna), Drakensang, Mass Effect (Action RPG) oraz Fallout 3 (Action RPG). Wszystko do nabycia w cenie ~50zł na aukcjach internetowych jako używki bądź nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:59, tylor2 napisał:

Szukam jakiegos fajnego erpega (ew. akcja,Rts. byle w fantasy). Z jakas niezla grafa,
ciekawego, nie za drogiego. Co polecacie?


Bitwa o Śródziemie, Warcraft 3, Dark Messiah, Wiedźmin, Drakensang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights 1 i 2 jest w pipkę, Gothic godny polecenia, a Oblivion da ci mnóstwo zabawy, jak i tej podstawowej, tak jak i tej z modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:59, yerko napisał:

Ja kiedyś w to pograłem chwilę ale jakoś mnie mogę strawić tej gry;/. Ale może kiedy
jeszcze zagram jak ktoś będzie się nią podniecał przez kilka dni koło mnie ;D.


W sumie rozumiem Cię w pełnej rozciągłości. Mnie również było się ciężko do niej przekonać, podchodziłem chyba ze 3 - 4 razy :) ale w końcu gdy "zmusiłem" się do niej i jednocześnie rozkochałem się w grach cRGP oraz fantasy to nie mogłem się od niej oderwać. Fakt - podstawka była nudnawa i każdy to przyzna ale każdy kolejny dodatek jest coraz lepszy :) I tak jak wcześniej wspomniałem - rozgrywka multi, a w szczególności typ gry "odgrywanie ról" pochłonie każdego na wiele godzin / dni / tygodni / miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:54, Lord-Tyrranoos napisał:

Co możecie mi powiedzieć o grach:
- Dark Messiah Of Might And Magic
- Fable
- The Suffering
- Condemned
?


Fable - dwojka wymiata, jedynka podobno tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 16:54, Lord-Tyrranoos napisał:

Co możecie mi powiedzieć o grach:
- Dark Messiah Of Might And Magic
- Fable
- The Suffering
- Condemned
?

Z tych gier lepiej znam tylko Fable i gierka wymiata więc zagraj w nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się