Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 21:21, Crew 900 napisał:

27 % :)

Ja już te problemy dawno rozgryzłem


Te z tymi drzwiami nie do otwarcia? W jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taki problem, że przeszedłem już 72% gry i jedyna dostępna misja teraz to ta w sztabie zfwip w Mosate Selao. Więc oddaję broń, wchodzę ale pokój w którym zwykle otrzymywałem misje jest zamknięty. Czekam ale nic się nie dzieje. help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:55, Crew 900 napisał:

U mnie było to spowodowane Trainerem , używałem go do teleportacji i po prostu za blisko
się teleportowałem lokalizacji z misjami i to dlatego


Ja żadnych kodów ani trainerów nie używam...

Dnia 10.12.2008 o 21:55, Crew 900 napisał:

Jakie znowu bugi? Ja tam żadnych problemów nie miałem :P Przeszedłem całą gre :P


No drzwi nie moge otworzyć :/ A powinienem, bo w tym domku jest koleś, którego musze uwolnić, innych misji nie mam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 21:45, balu1 napisał:

Witam! Mam taki problem, że przeszedłem już 72% gry i jedyna dostępna misja teraz to
ta w sztabie zfwip w Mosate Selao. Więc oddaję broń, wchodzę ale pokój w którym zwykle
otrzymywałem misje jest zamknięty. Czekam ale nic się nie dzieje. help


Tego typu problemy są bardzo często spotykane w FarCry''u 2. Niestety chyba nie mam dla Ciebie zbyt dobrych wieści gdyż trafiłeś na buga i prawdopodobnie będziesz musiał zaczynać grę od początku. No chyba że to misja poboczna to wtedy możesz sobie ją odpuścić i grać dalej. Możesz tez spróbować jeszcze wczytać wcześniejszy stan gry, ale u mnie to niestety nie przyniosło rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach gra będzie chodziła na moim kompie?
ATI Radeon HD 4650 1 GB DDR II
Intel Pentium 4 3.2 GHz
2 GB RAM 667
Dysk twardy - 16 GB xD
Windows XP Home Edition wer. 2002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 09:56, xbit71 napisał:

Na jakich ustawieniach gra będzie chodziła na moim kompie?
ATI Radeon HD 4650 1 GB DDR II
Intel Pentium 4 3.2 GHz
2 GB RAM 667
Dysk twardy - 16 GB xD
Windows XP Home Edition wer. 2002

zabawne pytanie:)
Jeśli byś pytał o to czy ci pójdzie to mógłbyś liczyć na sporo dopowiedzi, a tak? Ja mogę co najwyżej odpisać, że ci pójdzie na wyższych niż minimalne. Radzę raczej kierować się wymaganiami zalecanymi.

PS Co jest z tym dyskiem? 16GB? Jesli będziesz miał dość miejsca, zeby grę zainstalować to jeszcze pozostaje kwestia dodatkowych 4GB na pamięć wirtualna a to daje razem 7,2 GB. Jeśli tyle masz... to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 12:14, zadymek napisał:

Jeśli byś pytał o to, czy ci pójdzie, to mógłbyś liczyć na sporo odpowiedzi (...)

Chciałem uniknąć spamu. :P

Dnia 11.12.2008 o 12:14, zadymek napisał:

PS Co jest z tym dyskiem? 16GB?

Pojemność dysku to 37,2 GB, ale na gry mam tylko 16 GB. Gdzie te pozostałe 20 GB? Nie wiem. 5 GB zajmuje pewnie Windows, a reszta... Nie mam pojęcia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:45, Yutima napisał:

Czy jeśli mam 1,90 GHz, to gra będzie działać poprawnie?

To zależy czy jest to procesor jedno czy dwurdzeniowy. Lepiej by było jakbyś podał jeszcze reszte parametrów wtedy napewno Ci odpowiemy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 16:45, Yutima napisał:

Czy jeśli mam 1,90 GHz, to gra będzie działać poprawnie?

nie, trzeba mieć jeszcze płytę główna, zasilacz, obudowę, krtę graficzna, HDD...:)
Szczegóły, więcej szczegółów.
W tej chwili na podstawie samego taktowania procesora można co najwyżej odpowiedzieć, że nie spełnia on wymagań minimalnych gry(minimum to Pentium 4 3,2GHz lub AMD Athlon64 3500+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dokładniej...
Procesor: AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-58 1,90GHz
Więc? Resztę rzeczy potrzebnych mam. Zastanawiam się tylko nad procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 18:22, Yutima napisał:

Troszkę dokładniej...
Procesor: AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-58 1,90GHz
Więc? Resztę rzeczy potrzebnych mam. Zastanawiam się tylko nad procesorem.

Jak dla mnie ujdzie. Ale może dla pewności skorzystaj z linka jaki podała seles i sam sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. czy tylko mnie, w drugim mieście, bo zabiciu tego Masscośtam, denerwują wiedzące gdzie jesteśmy i nie wiadomo skąd latające rakiety jakieś? :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:49, Arkads napisał:

Hm.. czy tylko mnie, w drugim mieście, bo zabiciu tego Masscośtam, denerwują wiedzące
gdzie jesteśmy i nie wiadomo skąd latające rakiety jakieś? :x

To nie rakiety, tylko moździerz :P Nie jest to denerwujące-łatwo namierzyć gościa który do nas mierzy, a przed "wylądowaniem" pocisku, pali(?) się świeca dymna. Kilka strzałów ze snajperki i problem rozwiązany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 17:56, plada napisał:

> Hm.. czy tylko mnie, w drugim mieście, bo zabiciu tego Masscośtam, denerwują wiedzące

> gdzie jesteśmy i nie wiadomo skąd latające rakiety jakieś? :x
To nie rakiety, tylko moździerz :P Nie jest to denerwujące-łatwo namierzyć gościa który
do nas mierzy, a przed "wylądowaniem" pocisku, pali(?) się świeca dymna. Kilka strzałów
ze snajperki i problem rozwiązany ^^


Ja miałem z tymi gośćmi trochę kłopotów, ale najczęściej ich olewałem albo zabijałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym( ? ) posiadaczem Far Cry''a 2. Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie optymalizacja silnika, gra na wysokich detalach śmiga na moim nienowym już sprzęcie najprawdę dobrze. Tak czy inaczej po wstępnej fali ochów i achów zacząłem dostrzegać wady tej gry. Stosunkowo szybko, bo ukończyłem zaledwie 12%.
Primo - błyskawiczny respawn wrogów. Wystarczy na chwilę oddalić się od obozu, w którym dopiero co zrobiliśmy czystkę a już zaludni się on niemilcami. Wpływa to także na sytuacje, gdzie właściwie co chwila jesteśmy zmuszeni albo zatrzymywać się i wybijać cały przyczułek, albo na pełnym gazie przejeżdżać przez niego w nadziei, że nasz pojazd wytrzyma tę przeprawę.
Secundo - słabiutkie AI wrogów. Gram na poziomie trudności "rekrut", jednakże nawet na nim gra powinna stanowić jakieś wyzwanie. Tymczasem wrogowie to ślepi i głusi idioci, którzy refleksem dorównują zombie. Przykładem tego jest sytuacja, gdzie podczas jednego z ataków na konwój dojechałem na miejsce i widząc gościa z RPG, który stał przede mną i widział mnie byłem święcie przekonany, że to mój sojusznik. Tymczasem po chwili bezczynności ów koleś wyjął pistolet, przeładował i zaczął we mnie strzelać.
NPC działając w grupie są równie tępi. Póki co, jedynym przejawem pracy zespołowej jakiego doświadczyłem było kierowanie dżipa przez jednego i strzelanie z CKMu przez drugiego z przeciwników.
Tertio - "To komu ja w końcu pomagam?" - takie pytanie ciśnie mi się na usta za każdym razem, gdy widzę strzelających zewsząd przeciwników. Wykonuję misję zarówno dla Frontu jak i SWL, jestem swego rodzaju najemnikiem. Jednakże komu bym nie pomagał i tak wszyscy napotkani NPC ( z bardzo nielicznymi wyjątkami - kumple i NPC w budynkach ) strzelają do mnie bez ostrzeżenia. Nie oczekuję pomocy od NPC, ale chociażby zawieszenia broni z tym, którym aktualnie pomagam. Swoją drogą irytuje mnie, że żadna z frakcji nie jest w żaden sposób oznaczona. Żadnych mundurów, chus czy choćby naszywek przedstawiających stronę do której przynależy dany osobnik. Mam wrażenie, że w tym kraju toczy się tylko jedna wojna - po jednej stronie konfliktu są wszyscy jego mieszkańcy po drugiej - ja.

Tak czy inaczej zamierzam grać dalej, mam nadzieję, że fabuła nieco się rozkręci bo szkoda mi wydanych pieniędzy. Jedno jest pewne, sprzedam grę jak tylko ją ukończę. Niestety, ale po tych wszystkich zapowiedziach i za te pieniądze oczekiwałem czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować