Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 20:32, Qbli napisał:

> Data wydania: 2008-10-24
>
>

Jutro wracając ze szkoły mam zamiar sprawdzić, czy mają rację :P Przynajmniej kupię Indy''ego
4 :P


Nie kupisz,bo w Empiku nie ma - mam nadzieję,że też jutro dojdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie ściągnąłem far cry 2 zeby sprawdzić jak mi bedzie na kompie chodzić i od razu zamówiłem pre-order na wirtusie .To jest jedna z najlepszych gier jakie grałem nic tylko iść do sklepu i zamówić swój egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:30, pompa69 napisał:

przyznaje sie ściągnąłem far cry 2 zeby sprawdzić jak mi bedzie na kompie chodzić i
od razu zamówiłem pre-order na wirtusie .To jest jedna z najlepszych gier jakie grałem
nic tylko iść do sklepu i zamówić swój egzemplarz


To znaczy ze grales... jaki masz sprzęt? Jak wygląda optymalizacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem mało doświadczonym graczem pod tym względem , ale pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją , że bardzo głośny tytuł , czyli Far Cry 2 , lada moment trafi do sklepów , a tutaj nadal nie wiadomo w jaki dokładnie dzień będzie premiera... Jedni trąbią , że premiera jest 24 października , a drudzy , że 31 października. No dosłownie paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:11, Sebat1 napisał:

Może jestem mało doświadczonym graczem pod tym względem , ale pierwszy raz spotykam się
z taką sytuacją , że bardzo głośny tytuł , czyli Far Cry 2 , lada moment trafi do sklepów
, a tutaj nadal nie wiadomo w jaki dokładnie dzień będzie premiera... Jedni trąbią ,
że premiera jest 24 października , a drudzy , że 31 października. No dosłownie paranoja...



Jutro idę do empika na świętojańskiej, obcykam co na froncie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:11, Sebat1 napisał:

Może jestem mało doświadczonym graczem pod tym względem , ale pierwszy raz spotykam się
z taką sytuacją , że bardzo głośny tytuł , czyli Far Cry 2 , lada moment trafi do sklepów
, a tutaj nadal nie wiadomo w jaki dokładnie dzień będzie premiera...


Ja szczerze mówiąc nie widzę tu żadnego problemu. ;-)
Wszak 24 października, to już jutro, a w zasadzie za ok. półtorej godziny.
Sugerowane rozwiązanie: przespać się z tym do jutra (można się wcześniej położyć spać lub włączyć sobie jakiś film na DVD ;-)), a z rana skoro świat do Empiku i czatować (tudzież po pracy / szkole rozejrzeć się tu i ówdzie). ;-)
Jeśli gry nie będzie na półkach, czyli że premiera za tydzień.
It''s as simple as it is.
Ja z zakupem gry i tak się wstrzymuję do czasu aż ktoś potwierdzi informację, że fabuła tej gry jest godna FPSa (że się tak wyrażę). Bo jeśli nie, to po prostu nie kupię jej w ogóle i tyle będzie z FC 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie zalezy tylko od grafy... tylko od całego sprzetu ja ponad pół roku dobierałem odpowiednie komponenty aby współgrały ze sobą i były najlepsze ( co nie znaczy najdroższe) i nie zdziwiłem się jak ustawiłem wszystko na MAX bez zachiachów bez spowolnień NIC !! płynna gra. Dlatego zawsze mówie nie opłaca sie walic w kompa 4000 zł tylko 1600 tak jak ja (pół roku temu :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

Ja szczerze mówiąc nie widzę tu żadnego problemu. ;-)

Tak jak ten ślepy koń wyścigowy , nie widzisz przeszkód ? ;>

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

Wszak 24 października, to już jutro, a w zasadzie za ok. półtorej godziny.
Sugerowane rozwiązanie: przespać się z tym do jutra (można się wcześniej położyć spać
lub włączyć sobie jakiś film na DVD ;-)), a z rana skoro świat do Empiku i czatować (tudzież
po pracy / szkole rozejrzeć się tu i ówdzie). ;-)

A mi się nie chce , ani spać , ani oglądać filmu na DVD , a tym bardziej zaglądać do Empiku. Już wystarczająco dużo razy tam zaglądałem. ;)

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

Jeśli gry nie będzie na półkach, czyli że premiera za tydzień.

No nawet logiczne rozumowanie. Wiesz , ciężko to wywnioskować. xDD

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

It''s as simple as it is.

Ciekawe z której strony ? ;P

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

Ja z zakupem gry i tak się wstrzymuję do czasu aż ktoś potwierdzi informację, że fabuła
tej gry jest godna FPSa (że się tak wyrażę). Bo jeśli nie, to po prostu nie kupię jej
w ogóle i tyle będzie z FC 2.

A od kogo jeszcze chcesz to usłyszeć ? Przecież tyle recenzji tej gry jest już od dawna w necie. ;]

Pernia

Dnia 23.10.2008 o 22:33, Dann napisał:

Jutro idę do empika na świętojańskiej, obcykam co na froncie ;d

Obstawiam , że nie będzie , ale jakby co to zdaj relację z linii frontu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

Tak jak ten ślepy koń wyścigowy , nie widzisz przeszkód ? ;>


Życie jest zbyt ciężkie, aby jeszcze przywiązywać do niego wagę. ;-P
Pamiętaj o tym.

Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

A mi się nie chce , ani spać , ani oglądać filmu na DVD , a tym bardziej zaglądać do
Empiku. Już wystarczająco dużo razy tam zaglądałem. ;)


Jak już nic Ci się nie chce, to ja już sam nie wiem, co Ci się chce. ;-P
Łyknij kilka środków nasennych ... obudzisz się jutro o 10.15, zadzwonisz do najbliższego Empiku i usłyszysz upragnioną wiadomość:
"Przykro mi, ale premiera dopiero za tydzień. Kto Panu takiego kitu nawciskał, że to niby dziś ? Chyba obudził się Pan po niewłaściwej stronie łóżka." ;-P

Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

No nawet logiczne rozumowanie. Wiesz , ciężko to wywnioskować. xDD


Bo ja proszę Ciebie jestem człowiek z lasu , bo ja jestem człowiek z lasu i już. ;-P

Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

> It''s as simple as it is.
Ciekawe z której strony ? ;P


Z tej trzeciej.
Czasami najprostsze rozwiązania są zarazem najtrudniejsze do zauważenia.

Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

A od kogo jeszcze chcesz to usłyszeć ? Przecież tyle recenzji tej gry jest już od dawna
w necie. ;]


Mógłbym w kilku precyzyjnie dobranych słowach powiedzieć, co myślę na temat wszystkich recenzji i recenzentów świata. Albo może lepiej nie przy dzieciach. ;-)
Jeśli mam już kierować się jakimiś opiniami, niech to będą opinie innych szarych ludzi, piszących to co czują, a nie to, co muszą napisać, żeby wypchana koperta czasem nie schudła. ;-)

Dnia 23.10.2008 o 22:54, Sebat1 napisał:

Obstawiam , że nie będzie , ale jakby co to zdaj relację z linii frontu. ;P


Szeregowy Pernia melduje Panie Kapitanie, że paczka dotarła do celu, powtarzam: orzeł wylądował w gnieździe, baza zdobyta, karty rozdane. ;-) Można przeprowadzić desant. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:46, Ecko09 napisał:

Co to za kody niby są?

Odblokowują dodatkowe misje co to do pre-orderów w Gamestopie i gdzieś tam jeszcze były. :P
Wpisuje się w grze w Additional Content, czy jak to tam u nas będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według tego co znalazłem na zagranicznym forum, są to kody do odblokowania/rozpoczęcia dodatkowych misji (być może nie trzeba ich kupować, bo są w kodzie gry? Czy raczej to są kody które są przy kupnie tych dodatkowych misji? (coś takiego można kupić w empiku za 30 zł)

Nie jestem pewny, niezbyt mi idzie Angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 23:22, Dann napisał:

Jak już nic Ci się nie chce, to ja już sam nie wiem, co Ci się chce. ;-P

Nic.

Dnia 23.10.2008 o 23:22, Dann napisał:

Łyknij kilka środków nasennych ... obudzisz się jutro o 10.15, zadzwonisz do najbliższego
Empiku i usłyszysz upragnioną wiadomość:
"Przykro mi, ale premiera dopiero za tydzień. Kto Panu takiego kitu nawciskał, że to
niby dziś ? Chyba obudził się Pan po niewłaściwej stronie łóżka." ;-P

A po co tak wcześnie wstawać jak i tak się dowiem , i tak , nawet jakbym miał cały jutrzejszy dzień przespać. ;)

Dnia 23.10.2008 o 23:22, Dann napisał:

Bo ja proszę Ciebie jestem człowiek z lasu , bo ja jestem człowiek z lasu i już. ;-P

Powiem brutalnie , że to widać. ;P

Dnia 23.10.2008 o 23:22, Dann napisał:

Mógłbym w kilku precyzyjnie dobranych słowach powiedzieć, co myślę na temat wszystkich
recenzji i recenzentów świata. Albo może lepiej nie przy dzieciach. ;-)
Jeśli mam już kierować się jakimiś opiniami, niech to będą opinie innych szarych ludzi,
piszących to co czują, a nie to, co muszą napisać, żeby wypchana koperta czasem nie schudła. ;-)

Nie zawsze takie opinie są trafne , nie raz recenzje okazują się bardziej życiowe , niż nie jedna zwykła opinia , ale to zależy od tego , że tak powiem , na co się natrafi.

Dnia 23.10.2008 o 23:22, Dann napisał:

Szeregowy Pernia melduje Panie Kapitanie, że paczka dotarła do celu, powtarzam: orzeł
wylądował w gnieździe, baza zdobyta, karty rozdane. ;-) Można przeprowadzić desant. ;-P

Za dużo filmów wojennych , hę ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:

Nic.


I tak trzymać.

Dnia 24.10.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:

A po co tak wcześnie wstawać jak i tak się dowiem , i tak , nawet jakbym miał cały jutrzejszy
dzień przespać. ;)


No w sumie kurde racja. ;-)
Ale z drugiej strony zawsze lepiej dowiedzieć się później niż wcześniej (czy jakoś tak na odwrót :-?).

Dnia 24.10.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:

Powiem brutalnie , że to widać. ;P


Uważaj, to nie chmury ... to Pałac Kultury ... . ;-P

Dnia 24.10.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:

Nie zawsze takie opinie są trafne , nie raz recenzje okazują się bardziej życiowe , niż
nie jedna zwykła opinia , ale to zależy od tego , że tak powiem , na co się natrafi.


Tak, wszystko zależy od punktu widzenia, a ten wiadomo od czego zależy. ;-)
Generalnie zamiast czytać recenzje, preferuję wejść sobie na takie np. gram.pl i wypytać ludzi, co w trawie piszczy. A recenzje zostawmy recenzentom. ;-)

Dnia 24.10.2008 o 00:01, Sebat1 napisał:

Za dużo filmów wojennych , hę ? ;>


Ja tylko chciałem podtrzymać właściwy klimat. To Ty sam poprosiłeś o relację, tu zacytuję: "z linii frontu". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponizej zamieszcam perfomance test 17 kart graficznych z rozdzialki 1600x1200. Na poczatku nie spojazalem na rozdzialke i mysle coz moim 4870X2 jest nie tak. Ale to tylko 1600x1200 a ja gram 1920x1080 i tam ta karta nie ma rownych. Acha gra mi dziala w ultra High Dx10 bez najmniejszego przyciecia AAx8. Uwaga nie zainstalowalem jeszcze sterow fix-ow do ATI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 09:24, Kirabax napisał:

Far Cry 2 jest już dostępny do kupienia na steam. za 50 dolcow.


Ej, ale tylko w North America. Trudno, za tydzień gra i tak dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moja karta graficzna GeForce 8600 GTS to już niestety do tych testów się nie załapała. W ogóle moja grafa nie klasyfikuje się do żadnych testów. xD Ale i tak nie mam najmniejszego zamiaru grać na aż tak wysokiej rozdzielczości , 1024×768 w zupełności mi wystarczy.

Dann
Z chęcią bym to dalej kontynuował , ale czerwoni się jeszcze przyczepią i co będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować