Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Jednym słowem BAŁAGAN. Rzygać się normalnie chce, bo tak sie klientów nie traktuje. Kompletna ignorancja i olewactwo... Raz była juz taka sytuacja z Sid Meiers (nie wiem jak sie to pisze) Pirates. Zamawialem preordera, potem kompletna dezinformacja, wymiany wydawców i syf na maksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może masowy bojkot cenegi. Przestanmy kupować ich gry. Zniszczmy ich!! :)
Ja poprostu uwazam ze sa nie w porządku i powinni lepiej nas traktować, bo gdyby nie my, gracze nie mieliby po co istnieć. I w takich momentach nie dziwie sie ze tak się szerzy piractwo. Ja grę zamówiłem, zapłace za nią w sumie nie mało i nawet nie wiem kiedy mogę ją dostać. A pirat wejdzie na torrenty czy inne przekleństwo, sciagnie grę i smieje się ze mnie, że jak idiota czekam na gre za którą płace i doczekac sie nei moge podczas kiedy on ją już kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo to wina, stawiam na Ubi pl, ale mam żal do cenegi, że umie poinformowac graczy o jakichkolwiek przedłużeniach. Czy to tak ciężka dac newsa na stronie głównej podac podac powód i dokładną datę premiery? Jeśli do jutra nie będę 100 % pewien kiedy jest ta cholerna premiera, to wycofam pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:34, Mac Cry napisał:

Nie wiem kogo to wina, stawiam na Ubi pl, ale mam żal do cenegi, że umie poinformowac
graczy o jakichkolwiek przedłużeniach. Czy to tak ciężka dac newsa na stronie głównej
podac podac powód i dokładną datę premiery? Jeśli do jutra nie będę 100 % pewien kiedy
jest ta cholerna premiera, to wycofam pre-ordera.


Ba, kiedy sami pewno nie wiedzą. Może beta ma obsuwę, albo doszło coś nowego do dotłumaczenia, alerty im się zapalają, ogólna panika, a nie informują ponieważ nie mają takiego zwyczaju odkąd pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jakbym miał już kompa, na którym mógłbym w Far Cry 2 pograć, to nie wiem czy bym wytrzymał i nie zassałbym tego z jakiś torrentów czy coś, a dopiero po wydaniu gry w Polsce kupiłbym ją. Gratuluję cierpliwości tym, którzy tego nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale po prostu nie jestem pieprzonym chamem i gnojem (nie no, czasami cham jestem). Nic mi się nie stanie jak tego nie kupię, zainwestuję po prostu w coś, co już jest w sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się dzieje w pańtwie duńskim :/
Trudno, chociaż w oczekiwaniu na FC2 odkurzyłem Wh40k DoW i przypominam sobię stare czasy xD (chyba rok w to nie grałem, albo i dłużej). No ale bałgan straszny, chaos i dezinformacja.
Eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten far cry 2 mi się nie podoba.. :/ jakies takie.. no ja nie wiem ale chyba bardziej lubie gry RPG niz FPP.. bo tak liczyc to lepiej mi się w inne gry grało nic PFF ( wyłączając świetnego painkillera :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:43, Kapizak1 napisał:

Powiem Wam, że jakbym miał już kompa, na którym mógłbym w Far Cry 2 pograć, to nie wiem
czy bym wytrzymał i nie zassałbym tego z jakiś torrentów czy coś, a dopiero po wydaniu
gry w Polsce kupiłbym ją. Gratuluję cierpliwości tym, którzy tego nie zrobili...


Bez gry przeżyjesz, możesz sobie klasykę gier poodświeżać. Albo książkę poczytać - co środę ukazuje się gazetowa seria z Lemem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 22:56, plasot79 napisał:

Bez gry przeżyjesz, możesz sobie klasykę gier poodświeżać. Albo książkę poczytać - co
środę ukazuje się gazetowa seria z Lemem, polecam.

Przeżyję, bo nie mam na czym grać :/ A z każdym dniem mój apetyt na tą grę i nową maszynę wzrasta :) Nie wiem co zrobię, jak nie będę mógł kompa kupić, w Far Cry 2 po prostu trzeba zagrać, a jakoś mnie zbytnio nie rajcuje czekanie do, powiedzmy, czerwca. Z drugiej strony, dla mnie to dobrze, że premiera będzie 7 listopada, bo wtedy akurat przypada termin negocjacji ws. pieca z rodzicami :P
Wish me luck ;)

Mac Cry
Aaa, czyli tylko ja śnię o tej grze po nocach?? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dadzą na 7 - trochę się im dłuży naklejanie loga developera na pudełka. Ja już dziękuję, jeśli zmienią datę z 7 na jeszcze dalszą, wycofam preordera i ściągam z torrentów, albo kupię z USA, bo to jest śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy tutaj nie mają cierpliwości - OK - ale nie przyznawajcie się przynajmniej, że będziecie ściągać pirata. Co to jakiś nowy powód do piractwa? Przesuwanie premiery? Ja spokojnie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 14:03, dominik713 napisał:

Oj.... Gdyby nie gó**niana karta graficzna to by mogło pójść nawet na średnio-wysokich,ale
tak to możesz sobie pozwolić na minimalne detale a i tak będzie przycinać...


Na minimalnych detalach pojdzie spokojnie bez przycinki ale na średnich bedzie sie lekko ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 00:30, lis 23 napisał:

Na Allegro piszą,że grę wyślą w dniu premiery,a premiera jest 30 października. http://www.allegro.pl/item457517693_far_cry_2_polska_wersja_nowa_od_ss.html

Cytat z aukcji:
UWAGA! Jest to zamówienie przedpremierowe, gry będą wysyłane w dniu premiery gry, nie mamy wpływu na ew. zmianę daty wydania produktu przez Cenega Poland. Biorąc udział w aukcji akceptujesz te warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG nie wiem co wy się podniecacie tą polską wersją
Angielska jest o wiele lepsza , można się uczyć przy okazji angielskiego jak ja :D
W podstawówce miałem niemca , w gimnazjum , liceum i nic nie czaję z niemca , a jak angielski doszedł mi w liceum to na samych 5 lecę a nigdy się nie uczyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować