Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 12:50, Mac Cry napisał:

Widzisz, jest tyle piratów i oszustów, że Ci uczciwi są poszkodowani i oskarżani. Taki
kraj. Ale kogo to wina? P....

Uczciwi oskarżani sa przez uczciwych którzy nie pomysleli, ze mozna sprowadzic i tez z samej zazdrości (nie mowie ze kazdy i jednoczesnie jest to ogólne sformułowanie, nie mowie tu o nikim konkretnym)

Selv

Dnia 26.10.2008 o 12:50, Mac Cry napisał:

Ja nikogo nie oskarżam - spytałem się tylko skąd masz FC2, odpowiedz padła nijaka.

bo nie mam obowiazku ci odpowiadać. Jest to temat o FC2, zadałem pytanie i odczekuje na nie odpowiedzi a nie przypuszczen i oskarżen ukrytych miedzy wierszami.

Dnia 26.10.2008 o 12:50, Mac Cry napisał:

Starczy pochodzić po większych forach o tematyce związanej z grami/pc w Polsce aby dojść do takiego
wniosku.

Na podstawie czego? Ilości osób posiadających gre przed premierą ?


I jest to temat o FC2 a nie o piractwie (istnieje osobny temat o piractwie), wiec z tymi wszystkimi oskarzeniami itd. dajcie sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być geniuszem logiki aby zrozumieć, że obecnie odsetek piratów/oryginałów jest drastycznie iny niż PO premierze w danym kraju.
Kiedy na pytania `skąd masz grę` ludzie reagują durnymi odpowiedziami i rozpoczyna się rozmowa na temat torrentów - dużo można się dowiedzieć, zwłaszcza znając podejście `posiadaczy` samej gry a przecież można to uciąć i tyle.
Sam jestem programsitą i po prostu drażni mnie ignorancja jak i brak zrozumienia praw dotyczących ściągania/udostępniania programów i gier.

Tak się już przyjęło w Polsce, że jeśli premiera gry opóźnia się a na forach pojawiają się ludzie cieszący się grą to czekający podejrzewają, że coś jest nie tak i co więcej, wielokrotnie zostało to udowodnione (Stalker anyone?).

GANGSTERR: Nie masz obowiązku odpowiadać, a my nie mamy obowiązku wierzyć Tobie, że masz oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:57, rafekx 12 napisał:


> mozesz juz skonczyc z tym bełkotem na temat piractwa? O tym jest osobny wątek.

> wyjdzie GTA IV to sie ludzie tez beda pytac ,, a skad masz".
> Hmm, a jak wyjdzie FC2 w pOLSCE i ludzie zaczna sypac screenami, reckami itp to
jakos
> nikt wtedy sie nikogo nie pyta skad ma gre. Tak jakby premiera w pOLSCE oznaczala,
ze
> teraz kazdy kto sie wypowiada o danej grze to ma jej oryginalna kopie. Brawo, gratuluje

> rozumowania.

Skoro jesteś bez winy to moze dasz nam jakis dowód?:) Wielu było takich przed tobą co
sie kuciło że nie sciaga a konczyli z banem.Nie osądzam cie ale podałeś niewłaściwą cene
na amazon-tam FC 2 nie kosztuje tyle ile napisałeś:)


pokaz mi gdzie ja podawalem ile kosztuje FC2 na amazonie. Człowieku, w jakas psychoze wpadacie.
A tak btw, to FC2 na amazonie kosztuje 49,99$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 13:09, Selv napisał:


GANGSTERR: Nie masz obowiązku odpowiadać, a my nie mamy obowiązku wierzyć Tobie,
że masz oryginał.


i to jest dobra puenta do zakonczenia "tego czegos"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:49, rafekx 12 napisał:

> > Co z tego, że sposobów jest dużo skoro 95% przypadków posiadania gry przed
premierą
> w
> > Polsce to zassanie z internetu?
> skad wiesz? prowadzisz badania statystyczne na terenie całego kraju ? A jesli nawet
tak,
> to jaka masz pewność, ze osoba ktora zamierzasz oskarżyć jest akurat z tych 95%
a nie
> własnie z tych pozostałych 5% ?

Pomyśl:komu chce sie wydawać 50 $ na gre[tudzież 50 Euro] i wydawać ogromną kase na transport?Wiesz
co niech każda osoba która mówi że gra już w Far Cry 2-niech zrobi zdjecia dla swojego
egzemplarza i zobaczysz wtedy ile osób umieści tu fotki...


Smieszny jestes. Robic fotki? Bede robil fotke bo jakis burak nie wierzy ze mam oryginal? Buhahaha. Jego sprawa, nie wierzy to nie. Niezle pomysly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:03, rafekx 12 napisał:

Tak zgadza się-ale odnośnie,cytuje "Jeden lubi jabłka, drugi pomarańcze" zmienił bym
na JEDEN lubi jabłka,a drugi lubie je kraść":) Ale rozumiem osoby którym nie podoba sie
ze piraci już grają a my będziemy czekac jeszcze nie wiadomo ile...:( Świat nie jest
sprawiedliwy...

To, że jeden lubi jabłka nie znaczy, że ich nie kradnie. Widzisz, gdzieś w zdaniu: "lubię pomarańcze", oznajmienie, że je kupuje?
Koniec tej głupiej dyskusji. I nie mam zamiaru odpowiadać na jakieś pytania "skąd masz grę?", bo to temat o Far Cry 2, a w tytule nie pisze: "Jak zdobyłeś grę?". I w tym momencie, to wy spamujecie.

Gra nie jest nudna! Jeździ się z pkt. A do pkt. B, ale są trzy typy misji. Jedne to poboczne (np. u handlarzy z bronią, za co odblokowujesz broń do kupienia), jedne do "Buddies missions" (zamiast wykonać misje w sposób cywilizowany po prostu jeździsz od pkt. A do B wskazanych przez twoich "ziomali" i wykonujesz główną misję w inny sposób. Na dodatek zdobywasz jakąś nagrodę) i ostatnie to główne misje.
Poza tym przy okazji jazdy, odwiedzamy różne straże tzw. "Post Guard" i je "zaliczamy" tzn. rozpoznajemy, co znajduje się na terenie straży np. amunicja, paliwo (do granatów zapalających - "Koktajl Mołotowa") czy zestawy medyczne (strzykawki). Wszystkie zadania można wykonać w różnoraki sposób i szczególną frajdą jest zabijanie ze snajperki, kiedy to Twoi wrogowie nie wiedzą skąd nadchodzą pociski.

Jeżeli ta gra miałaby być nudna z tyloma możliwościami (wymieniłem jakieś 5%), to nie wiem, co trzeba jeszcze zrobić, aby Was zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Windowsa mam oryginalnego, `reszta licencji na windows` nie jest mi znana.
Winrara nie używam - polecam 7zip.
Programy też są oryginalne - na licencji firm w których pracuje. Do domu/nauki spokojnie starczają mi wersje darmowe bądź te które mam w ramach licencji studenckich.
Nie jest trudno być legalnym obecnie, starczy po prostu korzystać w dużej ilości z OpenSource. 95% użytecznych w domu programów ma bezpłatne odpowiedniki a do pracy cóż - zarabiasz - inwestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam , że angielska wersja jest już dostępna od 3 dni . Jeśli kogoś oskarżacie o piractwo bo premiera w polsce jest któregoś tam listopada to śmieszni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 13:14, niunkaaaa napisał:

Smieszny jestes. Robic fotki? Bede robil fotke bo jakis burak nie wierzy ze mam oryginal?
Buhahaha. Jego sprawa, nie wierzy to nie. Niezle pomysly......


No właśnie:) Tak myślałem:) Dobra wszystko już jasne-koncze tą "konwersjacje".Miłego grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:09, Selv napisał:

Nie trzeba być geniuszem logiki aby zrozumieć, że obecnie odsetek piratów/oryginałów
jest drastycznie iny niż PO premierze w danym kraju.
Kiedy na pytania `skąd masz grę` ludzie reagują durnymi odpowiedziami i rozpoczyna się
rozmowa na temat torrentów - dużo można się dowiedzieć, zwłaszcza znając podejście `posiadaczy`
samej gry a przecież można to uciąć i tyle.
Sam jestem programsitą i po prostu drażni mnie ignorancja jak i brak zrozumienia praw
dotyczących ściągania/udostępniania programów i gier.

Tak się już przyjęło w Polsce, że jeśli premiera gry opóźnia się a na forach pojawiają
się ludzie cieszący się grą to czekający podejrzewają, że coś jest nie tak i co więcej,
wielokrotnie zostało to udowodnione (Stalker anyone?).

GANGSTERR: Nie masz obowiązku odpowiadać, a my nie mamy obowiązku wierzyć Tobie,
że masz oryginał.


no wiec shut the fuck up.
Odpowiadajcie na pytania ludzi odnosnie gry, a nie pieprzycie jakis smuty. Ciagle jedno i to samo.


rafekx 12

Wiesz jak funkcjonuje polskie prawo? Ciekawej rzeczy dowiezdialem sie jak bylem na 1wszym roku na wykładzie z prawa gospodarczego.

NAJPIERW TO NIE OSKARŻONY MA SIĘ BRONIC, TO OSKARŻONEMU TRZEBA UDOWODNIC WINĘ NAJPIERW.
A jak chcesz udowodnic np. gangsterowi ze ma pirata? Wszystko to są pomówienia na które nie masz jakichkolwiek dowodów oprócz twoich wywodów filizoficznych.
Nie obchodza mnie statystyki, domysly ze nie oplaca sie kupowac za granica itp.
PRZEDSTAWCIE MI LUDZIE JASNE DOWODY ZE NP GANGSTER MA PRACKA KOPIE.
Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówie że on ma pirata?! Zapytąłem tylko-przecież od tego jest forum aby sie pytać i otrzymywac odpowiedź.Z resztą czemu to GANGSTERR stał się powodem tej rozmowy?Ehh..co za ludzie nawet zapytać sie nie można skąd gre mają...A moze ja też chce zamóiwć tam gdzie wy?Nie wiem gdzie wy zamawiacie-padła nazwa E-bay czy jakos tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:20, niunkaaaa napisał:

no wiec shut the fuck up.


Buhehe, ale teraz na studia dzieci wpuszczają =]
Jeśli użytkownicy forum uważają, że masz pirata to nic nie możesz zrobić a podejrzewać każdy może. Polskie prawo gospodarcze nie ma tutaj nic do rzeczy. To nie rozprawa więc możemy podejrzewać kogo się chce, jak się chce - kwestia podejścia społeczeństwa które tutaj jest jakie jest - zresztą, nie dziwie się mu.
Jeśli chce to mogę traktować Ciebie jako pirata i nie muszę tego udowadniać w żaden sposób. Nikt nie musi.

btw: Która to `niestworzona historia`?
nvm. EOT, a potem się dziwić, że ludzie maja wszystkich za piratów, skoro ludzie posiadający oryginały zachowuja się jak oni - lol ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:24, rafekx 12 napisał:

A czy ja mówie że on ma pirata?! Zapytąłem tylko-przecież od tego jest forum aby sie
pytać i otrzymywac odpowiedź.Z resztą czemu to GANGSTERR stał się powodem tej rozmowy?Ehh..co
za ludzie nawet zapytać sie nie można skąd gre mają...A moze ja też chce zamóic tam gdzie
wy?Nie wiem gdzie wy zamawiacie-padła nazwa E-bay czy jakos tak ...



nie prościej wpisac w google far cry 2 store czy game store? Nie wmowisz mi ze pytajac sie go skad ma gre chciales sie dowiedziec z jakiego sklepu bo sam chciales skorzystac. i ten post powyzej nie jest kierowany tylko do ciebie, a do kazdego kto szuka dymu w tym temacie i gada niestworzone historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i sprawa wyglada tak, jak juz mieszamy w to prawo, ze osoba, ktora posadzacie o piractwo bez jakichkolwiek dowodow moze was podac do sadu o zniewazenie dobrego imienia ( Art. 23, 24 [nie pamietam dokladnie] Kodeksu Cywilnego) wiec skonczcie te swoje filozoficzne gadki i oszczedzcie sobie klopotow.

Nie zapominajcie o roznego rodzaju systemach elektronicznej dystrybucji, np. Steam na ktorym gre mozna kupic od jakiegos czasu (nie wiem, nie sledze)

Co do FC2 widzialem filmiki i nie powiem, zapowiada sie smakowicie, ciekawe tylko jak bedzie wygladal multiplayer. nie kupie gry zanim sie nie dowiem xD multi to najwazniejsza rzecz dla mnie w takich grach, singla przechodzi sie w chwile, a przy multi mozna siedziec nawet pare lat jesli jest dobre (patrz quake 3 :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:27, Selv napisał:

> no wiec shut the fuck up.

Buhehe, ale teraz na studia dzieci wpuszczają =]
Jeśli użytkownicy forum uważają, że masz pirata to nic nie możesz zrobić a podejrzewać
każdy może. Polskie prawo gospodarcze nie ma tutaj nic do rzeczy. To nie rozprawa więc
możemy podejrzewać kogo się chce, jak się chce - kwestia podejścia społeczeństwa które
tutaj jest jakie jest - zresztą, nie dziwie się mu.



czyli racje mialem. Podejrzenia i domysły. A wiesz ze jest cos takiego jak pomówienie? Znowu wychodzi zacofanie narodu polskiego przynajmniej w omawianej kwestii.
Zwykła ludzka zawisc. Ciekawe czy tak samo zachowujecie sie w codziennosci w prawdziwym swiecie, kazdego kolege ktory gra w nowa gre podejrzewacie o piractwo i inne syfy. takie sprzedawczyki tak? moze kogut wam zalatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 13:27, niunkaaaa napisał:

nie prościej wpisac w google far cry 2 store czy game store? Nie wmowisz mi ze pytajac
sie go skad ma gre chciales sie dowiedziec z jakiego sklepu bo sam chciales skorzystac.
i ten post powyzej nie jest kierowany tylko do ciebie, a do kazdego kto szuka dymu w
tym temacie i gada niestworzone historie.


a to dziwne bo weszłem na Far Cry 2 store[tak jak mi radziłeś] i chciałem sprawdzić zamówienie[jak sie składa] i pisze tam ze wysyłka tylko na terenie US?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 13:31, rafekx 12 napisał:


> nie prościej wpisac w google far cry 2 store czy game store? Nie wmowisz mi ze pytajac

> sie go skad ma gre chciales sie dowiedziec z jakiego sklepu bo sam chciales skorzystac.

> i ten post powyzej nie jest kierowany tylko do ciebie, a do kazdego kto szuka dymu
w
> tym temacie i gada niestworzone historie.

a to dziwne bo weszłem na Far Cry 2 store[tak jak mi radziłeś] i chciałem sprawdzić zamówienie[jak
sie składa] i pisze tam ze wysyłka tylko na terenie US?:)

A to ciekawe bo jak ja wpisuje far cry 2 store w googlach to mi sie pojawiaja dziesiatki sklepow w tym steam i nie ma problemow z wysyłka.
czy ja mowilem ze po wpisaniu tej frazy wlazic tylko w pierwsza wygenerowana strone? Boze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz. Robicie z igły widły.
Przecież osoba która mówi że ma oryginał a inni jej nie wierzą to ich sprawa. Ta osoba się nie musi przecież tłumaczyć.

Ja na miejscu takiej osoby powiedziałbym że jeśli nie wierzycie to wasza sprawa nie obchodzi mnie co myślicie. Mam oryginała i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować