Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2008 o 08:09, errtime12 napisał:

Czy się opłaca kupywać PS3 jak się ma X360? Szczerze nie mam zdania. Jeśli chodzi o exclusivy
to na pewno Little Big Planet platformówka ze wspaniałym edytorem, MGS4, Gran Turismo
5, Heavy Rain, Infamous ( o ile się nie mylę to też jest exclusiv) to chyba wszystko.
Podobno tekken 6 ma mieć oddzielne wersje na x360 i ps3 ale nie jestem tego pewien.


MGS i Tekken wychodzą też na Xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:21, pompa69 napisał:

a mógłbyś podac mi linka z tym kablem AV ??


Lookinj na tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=14942
To jest oczywiście xbox360, ale wydaje mi się, że to działa na tej samej zasadzie ;]
Oczywiście można to zrobić troche prostszym sposobem, jeżeli ma się odpowiedni kabel. Wtedy zamiast dwóch przejściówek zwyczajnie podłączasz głośniki do kabla z żeńską wtyczką, który następnie przechodzi na dwa żeńskie gniazda stereo w które wtykasz wtyczki męskie stereo z konsoli. Jak chcesz to moge rzucić zdjęciem jak to wygląda w tej prostszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 11:52, Skwarek pl napisał:

> a mógłbyś podac mi linka z tym kablem AV ??

Lookinj na tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=14942
To jest oczywiście xbox360, ale wydaje mi się, że to działa na tej samej zasadzie ;]
Oczywiście można to zrobić troche prostszym sposobem, jeżeli ma się odpowiedni kabel.
Wtedy zamiast dwóch przejściówek zwyczajnie podłączasz głośniki do kabla z żeńską wtyczką,
który następnie przechodzi na dwa żeńskie gniazda stereo w które wtykasz wtyczki męskie
stereo z konsoli. Jak chcesz to moge rzucić zdjęciem jak to wygląda w tej prostszej formie.

to wrzuć te zdjęcie to zobacze jak to wygląda w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy posidajac x360 warto dokupić sobie ps3 dla darmowego multi i paru exclusiwów - jak tak to jakich, konkretnych gier. Podajcie wiecej niż trzy tytuły, bo ciagle widzę, że przewijająsie te same ;) Granie online wypada jakos inaczej na ps3 niż na x360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 11:25, mcQba napisał:


MGS i Tekken wychodzą też na Xa.


Wydaję mi się że były tylko wzmianki i chęci zrobienia a konkretnych info typu: "MGS4 oficjalnie na X360" i screenów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, jak ktoś posiada PS3, to chętnie zagram z Nim w GTA IV bądź LBP (jak zostaną otwarte serwery). Jak coś, proszę dodać mnie do znajomych:) mój PSNID to paweldomar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 16:28, errtime12 napisał:


>
> MGS i Tekken wychodzą też na Xa.

Wydaję mi się że były tylko wzmianki i chęci zrobienia a konkretnych info typu: "MGS4
oficjalnie na X360" i screenów nie ma.

Jak chcesz mieć screeny jak dopiero zapowiedziano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:22, mcQba napisał:

>
> >
> > MGS i Tekken wychodzą też na Xa.
>
> Wydaję mi się że były tylko wzmianki i chęci zrobienia a konkretnych info typu:
"MGS4
> oficjalnie na X360" i screenów nie ma.
>
Jak chcesz mieć screeny jak dopiero zapowiedziano?

MGS`a jeszcze nikt na Xbox 360 nie zapowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:22, mcQba napisał:

Jak chcesz mieć screeny jak dopiero zapowiedziano?


Jak mówi krak2610 -> MGS''a na X360 nie zapowiedziano. To, że może wyjść jest wyłapywane z wypowiedzi ludzi z Konami oraz domysły fanów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:22, mcQba napisał:

Jak chcesz mieć screeny jak dopiero zapowiedziano?


No to Panie Mistrzu, skoro twierdzisz, że MGS4 będzie na Xboxie 360, to proszę bardzo o oficjalną wiadomość od Konami / Microsoftu, bądź innego, wiarygodnego źródła. No i oczywiście wgląd na plan wydawniczy danej firmy, gdzie będzie widniała produkcja.

Jeśli nie masz nic do powiedzenia, a chcesz to zrobić na siłę, to tego nie rób. MGS4 nie został oficjalnie zapowiedziany, są tylko plotki, nie wprowadzaj userów w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:29, OriginalGangsta napisał:

:( Szczególnie master matrox... Co ci to chłopcze przeszkadza że dana gra wyjdzie też
na inną konsolę?


Przepraszam bardzo, ale gdzie tak napisałem?

W moich wypowiedziach zawsze wyraźnie zaznaczam, że nie mam nic przeciwko temu, aby na Xboxie 360 był Metal Gear Solid 4. Dzięki temu większa ilość Graczy pozna przygody z czwartej części, a dla niektórych z nich będzie to także pierwszy kontakt z serią MGS. Jestem zadowolony z faktu, że MGS będzie dla większej ilości społeczeństwa dostępny, bo więcej osób będzie znało ten tytuł / serie. Przeczytaj dokładnie moje wypowiedzi na ten temat, czy to w newsach, czy to tutaj - nigdy nie napisałem, że mam coś przeciwko MGS4 na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 18:27, master matrox napisał:

> Jak chcesz mieć screeny jak dopiero zapowiedziano?

No to Panie Mistrzu, skoro twierdzisz, że MGS4 będzie na Xboxie 360, to proszę bardzo
o oficjalną wiadomość od Konami / Microsoftu, bądź innego, wiarygodnego źródła. No i
oczywiście wgląd na plan wydawniczy danej firmy, gdzie będzie widniała produkcja.

Napisałem, że oficjalnie? W którym miejscu? Pokaż.

Dnia 17.10.2008 o 18:27, master matrox napisał:

Jeśli nie masz nic do powiedzenia, a chcesz to zrobić na siłę, to tego nie rób. MGS4
nie został oficjalnie zapowiedziany, są tylko plotki, nie wprowadzaj userów w błąd.

Już ci mówiłem, dzieciaku, że nie piszę po to, żeby nabić posta, bo nie od tego jest to pseudoforum, kumasz? To ty jarasz się jakimiś statusami (np. własny tytuł), łał, ql, extra! O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gry Stoked i Shaun White Snowboarding zostaną wydane w Polsce?Bardzo chętnie bym zagrał bo jeszcze nie grałem w snowboardowe gry...I słyszałem że nowy Harry Potter przeniesiony na 2009 rok, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy, a jak tak, to gdzie można kupić coś co nazywa się XFPS 360 ? Jest to przystawka pozwalająca przypiąć myszę i klawiaturę do Xboxa, tak dla wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:17, Mac Cry napisał:

http://allegro.pl/search.php?string=XFPS+360

http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_n kwZXFPSQ20360QQ_armrsZ1QQ_fromZR40QQ_mdoZ

Cóż, musisz przygotowac min. 200 zł albo nauczyc się grac w strzelanki na padzie :P Ja
raczej wybiorę drugą opcję, bo znając życie przy takim sprzęcie problemy są.

Idzie się przyzwyczaić.

Analog chodzi gładko. Idzie jednocześnie kontrolować kierunek i ruch gdzie się idzie. Najlepiej jakbyś sobie ściągnął demo Battlefield: Bad Company. Demo zawiera rozgrywkę single jak i multi. Byś mógł poćwiczyć ja właśnie dzięki tej wspaniałej grze nauczyłem się grać na konsoli w strzelanki a w dodatku ją kupiłem bo jest super.

Jak będziesz miał dysk oczywiście :) Chyba że już masz na oku jakąś strzelankę do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się