Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

wiem, że sd tv to nie 400x300 - chodziło jedynie o przykład, żeby pokazać w czym rzecz.
żeby więc była jasność: ilość i jakość detali graficznych generowanych przez konsolę jest zawsze taka sama i niezależna od tego na jakim ekranie jest wyświetlany obraz. różna jest jedynie rozdzielczość w jakiej tenże obraz jest generowany. co tym samym oznacza, że jakość grafiki w przypadku nowego xboxa jest zdecydowanie wyższa niż w przypadku starego, niezależnie od ekranu na którym jest ona wyświetlana. oczywiście przy założeniu, że twórcy gry faktycznie przygotowali grafikę na wyższym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 21:10, Raiven2 napisał:

> Ja tam osobiście po obejrzeniu trailera Gears of War marzę aby być szczęśliwym posiadaczem

> Xboxa 360. Niedługo moje urodziny. Nie wiem tylko jak przekonać starszych aby zainwestowali

> w X-pudło...


Ja naszczęście Xboxa 360 bede miał jutro razem z kilkoma hitami typu Gears of War. Opowiem
ci wrażenia :)


Już nie mogę się doczekać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:16, gracz 155 napisał:

czy do tańszej wersji xboxa 360 do sie dokupić dysk twardy

tak, ale naprawde nie ma najmniejszego sensu kupowac tanszej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:17, gmx napisał:

> czy do tańszej wersji xboxa 360 do sie dokupić dysk twardy
tak, ale naprawde nie ma najmniejszego sensu kupowac tanszej wersji

a czym jeszcze oprucz bezprzewdowego pada i dysku twardego ruznią się te dwie wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:23, gracz 155 napisał:

> > czy do tańszej wersji xboxa 360 do sie dokupić dysk twardy
> tak, ale naprawde nie ma najmniejszego sensu kupowac tanszej wersji
a czym jeszcze oprucz bezprzewdowego pada i dysku twardego ruznią się te dwie wersje


Tacka na CD w Premium ma chromowane zakończenie, nie dostajesz headseta i kabla Earthnetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tańsza wersja xboxa plus osobny dysk twardy kosztuje tyle samo co wersja z dyskiem. tyle, że do tej drugiej dostajesz jeszcze headset, bezprzewodowego pada no i kabel ethernetowy do podłączenia konsoli do sieci. pamiętaj, że bez dysku twardego nie pograsz w gry ze starego xboxa, nie ściągniesz żadnego dema no i w zasadzie wszelkie dobrodziejstwa marketplace nie będą dla ciebie istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w tym roku albo na początku 2008 uda mi się kupić Playstation 3 z wersją z 60GB dyskiem. Do tego kupił bym grę np. Resistance Fall of Man albo Tony Hawk''s Project 8 a jak byłby dostępny Tekken: Dark Resurrection to bym jego wybrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 11:16, gracz 155 napisał:

czy do tańszej wersji xboxa 360 do sie dokupić dysk twardy


Tzn. tańsza wersja nie ma HDD, ale nikt cię nie zmusza do jego dokupienia:P Jeżeli nie masz zamiaru podłączać x360 do sieci, nie chcesz grać w produkty z X1 to równie dobrze do save''ów możesz dokupić kartę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierząc plotkom Sony straciło kolejny exclusive, a mianowicie Devil Mac Cry 4. Kolejny bolesny cios dla Sony, ale za to kolejny tryumf Microsoftu. Jeżeli losy będą tak się toczyć dalej to na PS3 nie będzie mogła poszczycić się wieloma "exclusivami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:37, Kurammi napisał:

Wierząc plotkom Sony straciło kolejny exclusive, a mianowicie Devil Mac Cry 4. Kolejny bolesny
cios dla Sony, ale za to kolejny tryumf Microsoftu. Jeżeli losy będą tak się toczyć dalej to
na PS3 nie będzie mogła poszczycić się wieloma "exclusivami".


Jeśli SONY straci MGS4 na wyłączność {a plotki takie przecież są} to już będę wtedy pewny którą konsole wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, stało się! Corazbardziej wciąga mnie świat konsol, i to nie tylko upragnionego ixa. Ostatnio miałem okazje przekonać się jak to jest z ps2 i psp, do któregobyłem sceptycznie nastawiony. Zresztą dalej mogę pomarudzić na sterowanie, ale pewnie po jakimś czasie dałoby radę się wkręcić. Wszystko za sprawą nadmiaru czasu w oczekiwaniu na pocią i promocji konsol w empiku :) To co pokazalo psp bije na głowę n-gage noki (chyba tak to się nazywało). Jednakże niewyszedłbym z tym na dwór, nie w naszych polskich realiach... Z drugiej strony- cena! Już chyba lepiej kupić Wii i pomachać przed telewizorem. Ktoś ma jakieś informacje, czy jakiś sklep promuje tą konsole we Wrocławiu? Oczywiście chodzi mi o możliwość przetestowania zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 17:02, DonZ napisał:

stało się :( zhackowali Wii modchipem fajnie nazwanym wiinja.


To było do przewidzenia... tylko dziw bierze że trzeba było tak długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znana jest jedna z oficjalnych cen PS3 w Europie. W UK dostępna będzie jedynie wersja 60GB. W cenie 425 funtów (838$). Sony tłumaczy to wysokimi nakładami na użytkowników oraz podatkami. Tam wynoszą one 17,5% na sprzęt elektroniczny. Podejrzewam, że w Polsce zaoszczędzimy na pracownikach:P Ktoś orientuje się może jaki jest w naszym pięknym kraju podatek na takie dobra?

Źródło: http://www.gamespot.com/news/6165112.html?tag=latestnews;title;1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
I... Il.... ILE?! Sony UK upadło na głowę?! Zaraz się okaże, że przeliczlicznik 1€=1$ to blef i każą nam zapłacić 2x więcej niż jankesom :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziły plotki jakoby w Polsce konsola miała kosztować 2500 zł. W tej sytuacji konsola w naszym kraju byłaby o 30 zł tańsza niż na w Anglii. Nie mogę sobie jakoś tej sytuacji wyobrazić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 00:41, shinian napisał:

Chodziły plotki jakoby w Polsce konsola miała kosztować 2500 zł. W tej sytuacji konsola w naszym
kraju byłaby o 30 zł tańsza niż na w Anglii. Nie mogę sobie jakoś tej sytuacji wyobrazić:P

Nawet jeśli konsola kosztowałaby tyle, to zawsze możemy potem liczyć na obniżkę. X360 na początku kosztował 2000 zł (premium), a teraz tylko 1500. Może i PS3 zejdzie do jakiś 2000 równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się