Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jestem nowy w tym temacie więc mam takie pytano: Czy gry na PS3 będą wychodziły też w cenach konkurujących z X360? I czy też będą polonizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:30, Ćpunek01 napisał:

Jestem nowy w tym temacie więc mam takie pytano: Czy gry na PS3 będą wychodziły też w cenach
konkurujących z X360? I czy też będą polonizowane?


Na zachodzie ceny nowych gier na X360 i PS3 są takie same czyli 60$. Ale w polsce to pewnie przez sekretny spisek wydawców pewnie będą drosze {niestety nie wiem po ile chodzą nówki na X360 w sklepie}. A co do polonizacji, któż to wie jeśli PS2 i X360 ma gry po Polsku to dla czego by i nie PS3 nie miał się tego doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:40, nievil napisał:

Jeśli już posiadasz, ew. przymierzasz się do zakupu X360 to w zależności od "szczęścia" mocno
zak*rwisz na microsoft - nie znam osoby, która nie miałaby problemów z konsolą - a jak trafisz
na model z czytnikiem samsunga to prędzej czy później umówisz się z kurierem...
Sam mam problemy z tym sprzętem i jeśli microsoft niczego nie poprawi w tej kwestii to IMO
przegra z PS3, która jak na przeszłe dokonania sony okazuje się być przyjaznym, bezgłośnym,
w miarę bezawaryjnym sprzętem a wadę ma póki co jedną : cenę


kurde, no popatrz, a ja nie mam żadnych problemów. nic mi się nie rysuje i nie przegrzewa. wystarczy dobrze ustawić konsolę. porysowane płyty to problem jedynie gdy przestawiasz konsolę w czasie jej pracy, co zresztą jest napisane w instrukcji obsługi. co do przegrzewania - to jest sprzęt, który podobnie jak nowoczesne komputery wymaga dobrego chłodzenia, jeśli nie zapewni mu się odpowiedniego przepływu powietrza to przegrzanie masz jak w banku. zobacz jak gorące jest powietrze wydmuchiwane przez konsolę - jeśli nie będzie ono nigdzie odprowadzone, to wszystko bardzo szybko się zagotuje. w tej chwili moja konsola stoi pionowo na bardzo wąskiej półce, która jest raptem kilka centymetrów szersza niż sama konsola, ale ma za to wycięty otwór w tylnej ściance tak aby powietrze miało jak przepływać. nawet po wielogodzinnej grze nie mam żadnych problemów z przegrzewaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:30, Ćpunek01 napisał:

Jestem nowy w tym temacie więc mam takie pytano: Czy gry na PS3 będą wychodziły też w cenach
konkurujących z X360? I czy też będą polonizowane?


Niestety, gry na PS3 na 100% będą droższe od tych na Xboxa360. Polonizacja jest bardzo wątpliwa. Sony nigdy nie polonizuje swoich tytułów, no chyba, że są dla dzieci jak to było z Kubusiem Puchatkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podobnie jak penny nie mam żadnych problemów. No może jeden wystąpił, ale to tylko i wyłącznie z mojej winy, nie z winy konsoli. Mam konsole od czerwca i nic, najmniejszych problemów brak. Raz się pokazała mi się czerwona diodka, ale powodem tego było złe podłączenie konoli do TV. Nie wiem jak u innych, ale mi konsola nie sprawia najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Microsoft od premiery zdążył już naprawić większość spraw po premierze, i dobrze bo sam też nie będę mieć problemów ze swoim egzemplarzem w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:50, Adamzzz napisał:

> Jestem nowy w tym temacie więc mam takie pytano: Czy gry na PS3 będą wychodziły też w
cenach
> konkurujących z X360? I czy też będą polonizowane?

Niestety, gry na PS3 na 100% będą droższe od tych na Xboxa360


Hahaha.

Porównaj sobie gry na PS2 i Xbox.

Każda gra premierówka na konsole kosztuje około 200-250 zł, ale np. u Sony po roku gry wyjdą w ''Platinum'' i będą kosztować poniżej 100 zł. Można powiedzieć, że na pewno ukaże się w niej Resistance: Fall of Men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:26, penny napisał:

kurde, no popatrz, a ja nie mam żadnych problemów. nic mi się nie rysuje i nie przegrzewa.
wystarczy dobrze ustawić konsolę. porysowane płyty to problem jedynie gdy przestawiasz konsolę
w czasie jej pracy, co zresztą jest napisane w instrukcji obsługi. co do przegrzewania - to
jest sprzęt, który podobnie jak nowoczesne komputery wymaga dobrego chłodzenia, jeśli nie zapewni
mu się odpowiedniego przepływu powietrza to przegrzanie masz jak w banku. zobacz jak gorące
jest powietrze wydmuchiwane przez konsolę - jeśli nie będzie ono nigdzie odprowadzone, to wszystko
bardzo szybko się zagotuje. w tej chwili moja konsola stoi pionowo na bardzo wąskiej półce,
która jest raptem kilka centymetrów szersza niż sama konsola, ale ma za to wycięty otwór w
tylnej ściance tak aby powietrze miało jak przepływać. nawet po wielogodzinnej grze nie mam
żadnych problemów z przegrzewaniem.


To, o czym piszesz to nie jest problem (piszesz tak oczywiste rzeczy jakbym nie potrafił obsługiwać się konsolą) - największym problemem jest czytnik, który z niewyjaśnionych mi przyczyn potrafi zawiesić konsole i porysować, ew. dorysować jeszcze bardziej inną płytę - teraz już tylko czekam aż sprzęt definitywnie padnie (nie ma to jak samsung) i będę się modlił, żeby wymienili mi go na hitachi, bo jest zdecydowanie lepszy/cichszy

20070206134312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja na całe szczęście posiadam napęd Hitachi. Jednak on również płyty, a tylko w przypadku zmieniania pozycji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:11, master matrox napisał:

Porównaj sobie gry na PS2 i Xbox.


...i co porównałem popatrz np. w sklepie gram.pl, gdzie takie świetne gry na Xboxa jak Halo 2 czy Jade Empire można zakupić za ok.60 zł, a gry na PS2 - 50zł. No, ogromna mi różnica. Niskie ceny gier na PS2 jest powodem dużej popularności ów konsoli w Polsce, a małej Xboxa. Jednak teraz gdy pojawiły się next-geny teraz Xbox360 jest(może będzie) raczej bardziej popularny od PS3, co może przełożyć się na ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:40, nievil napisał:

Jeśli już posiadasz, ew. przymierzasz się do zakupu X360 to w zależności od "szczęścia" mocno
zak*rwisz na microsoft - nie znam osoby, która nie miałaby problemów z konsolą.


Heh ja znam jedną osobę:P która miała x360 dłużej niż ja i żaden error jej nie wyskoczył. Reszta użytkowników niestety już dzwoniła na helpline.

Dnia 05.02.2007 o 20:40, nievil napisał:

Sam mam problemy z tym sprzętem i jeśli microsoft niczego nie poprawi w tej kwestii to IMO
przegra z PS3, która jak na przeszłe dokonania sony okazuje się być przyjaznym, bezgłośnym,
w miarę bezawaryjnym sprzętem a wadę ma póki co jedną : cenę


x360 są rzeczywiście wadliwe. Ale chciałbym tylko zwrócić uwagę na fakt, że helpline jest najlepszym z jakiego miałem okazję korzystać. Wszystko załatwione fachowo, idą na rękę klientowi. I jeszcze ta 2 letnia gwarancja. Kiedyś reklamowałem PS2. To był istny horror. W tej generacji role się odwróciły. To x360 dostał etykietkę psującego się złomu. Dobrze że Obsługa Klienta stoi na wysokim poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:11, master matrox napisał:

Porównaj sobie gry na PS2 i Xbox.

Każda gra premierówka na konsole kosztuje około 200-250 zł, ale np. u Sony po roku gry wyjdą
w ''Platinum'' i będą kosztować poniżej 100 zł

tak jak na pierwszego x

>. Można powiedzieć, że na pewno ukaże się w niej

Dnia 06.02.2007 o 13:11, master matrox napisał:

Resistance: Fall of Men.

jeszcze jakies zyczenia do sw. mikolaja? nie sadze zeby przynajmniej na poczatku platyna next gen byla na poziomie cenowym obecnej, no ale kto wie...

czas pokaze, narazie z moim x360 zadnych problemow nie mialem, zobaczymy jak przezyje lato. pewne jest ze jak wyjdzie chlodniejsza wersja pod koniec roku to wymienie - nie lubie jak sprzet sie grzeje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W... WIPEOUT?! Na Next-Gena?! Legenda serii powraca! :D Kolejny doskonały powód do kupienia (które i tak jest pewne) PlayStation3 :D Yeaaaa :P
Korzystając z okazji - stwierdzam, że Sony Poland zatrudnia jakichś idiotów w centrum obslugi. Zadzwoniłem z pytaniem, czy PS3 z HDD 60GB będzie dostępne w jakimś punkcie w Olsztynie. Najpierw zapadło jednoznaczne milczenie, po czym facet wykręcił się tekstem, że PS3 będzie na pewno dostępne w dniu premiery w Gdyni lub Bydgoszczy :| Co to do cholery ma być, czyżby Sony miało zamiar ściągnąc powiedzmy 10k sztuk PS3? Ja oponuję! :| Aczkolwiek pracownicy MM w Olsztynie mówią że powinni mieć PS3 23.03. No cóż, zobaczymy. Oby był ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:01, RX-8 napisał:

W... WIPEOUT?! Na Next-Gena?! Legenda serii powraca! :D Kolejny doskonały powód do kupienia
(które i tak jest pewne) PlayStation3 :D Yeaaaa :P
Korzystając z okazji - stwierdzam, że Sony Poland zatrudnia jakichś idiotów w centrum obslugi.
Zadzwoniłem z pytaniem, czy PS3 z HDD 60GB będzie dostępne w jakimś punkcie w Olsztynie. Najpierw
zapadło jednoznaczne milczenie, po czym facet wykręcił się tekstem, że PS3 będzie na pewno
dostępne w dniu premiery w Gdyni lub Bydgoszczy :| Co to do cholery ma być, czyżby Sony miało
zamiar ściągnąc powiedzmy 10k sztuk PS3? Ja oponuję! :| Aczkolwiek pracownicy MM w Olsztynie
mówią że powinni mieć PS3 23.03. No cóż, zobaczymy. Oby był ;]


Zazdroszczę Ci tego, że będziesz miał PS3. Wybrałeś najlepszą konsolę spośród next-genów. Jakie tytuły kupujesz na start? A będziesz kupował dodatkowego Six-axisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:48, master matrox napisał:

Zazdroszczę Ci tego, że będziesz miał PS3. Wybrałeś najlepszą konsolę spośród next-genów. Jakie
tytuły kupujesz na start? A będziesz kupował dodatkowego Six-axisa?


Na start chciałby kupić WarHawka (o ile będzie dostępny), Ridge Racera 7, NfS: Carbon i jeszcze Resistance: Fall of Man. Oczywiście, to ile gier kupię, zależy od tego ile kasy oszczędzę - konsolkę sponsoruje starszy, gry za swoje kupuję. Mam aktualnie 250zł, ale jeszcze dojdą kieszonkowe z marca + kasa jaką zaoszczędzę, więc z 320-340 zł będzie na gry (co daje 2 tytuły max). Najbardziej zależy mi na WarHawku i RR7. Dodatkowego SixAxiS''a kupię może później, bo grywam raczej sam i drugi nie będzie mi potrzebny. Drugiego kupię prawdopodobnie na początek wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile prawie przeszedłem na ciemną stronę mocy i miałem kupować X360, ale cena jest nie do przejścia jak dla mnie ... co dopiero PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na FF i MGS. Z takimi grami płakałbym nad tą konsolą.
RR i NFS:C zdają się być na siłę z braku czegoś ciekawszego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zakup next-gena, najbardziej opłacalny (aktualnie) jest zakup X360. Na PS3 poczekałbym jeszcze ok. roku-teraz kiedy wyszła na rynek niczym szczególnym poszczycić się nie może, owszem potencjał ma zabójczy jednak Sony nadal raczkuje z opcjami, które mają być dostępne. Nawet w planie wydawniczym Konami na rok 2007 nie ma wpisanego nowego MGS-a, więc tym bardziej wpływa to na decyzję ewentualnego kupna. I jak oczywiście wszyscy wiedzą PS3 jest cholernie droga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:12, RX-8 napisał:

> Zazdroszczę Ci tego, że będziesz miał PS3. Wybrałeś najlepszą konsolę spośród next-genów.
Jakie
> tytuły kupujesz na start? A będziesz kupował dodatkowego Six-axisa?

Na start chciałby kupić WarHawka (o ile będzie dostępny), Ridge Racera 7, NfS: Carbon i jeszcze
Resistance: Fall of Man. Oczywiście, to ile gier kupię, zależy od tego ile kasy oszczędzę -
konsolkę sponsoruje starszy, gry za swoje kupuję. Mam aktualnie 250zł, ale jeszcze dojdą kieszonkowe
z marca + kasa jaką zaoszczędzę, więc z 320-340 zł będzie na gry (co daje 2 tytuły max). Najbardziej
zależy mi na WarHawku i RR7. Dodatkowego SixAxiS''a kupię może później, bo grywam raczej sam
i drugi nie będzie mi potrzebny. Drugiego kupię prawdopodobnie na początek wakacji.


Odradzam Carbona. Gra według mnie słaba, grałem w demo i po kilku sekundach jazdy wyrzuciłem. Model kierowania samochodem jest okropny, poza tym gra nie wnosi nic nowego do cyklu. Z tego co słyszałem to Motorstorm jest również fajną gierką.
A ja ciekaw jestem jak spiszą się najbardziej oczekiwane prze zemnie gry takie jak Gran Turismo HD i Tekken 6, o którym mało wiadomo :(
Mam nadzieję, że zrobisz jakiś filmik i sesję zdjęciową ukazując możliwości konsoli?


A teraz mały apel - nie piszcie o PS3, że jest ''be, fuj'', ponieważ konsola nie miała w Polsce jeszcze premiery. Po roku od premiery będziemy mogli zdecydowanie lepiej ocenić tego next-gena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się