Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 11:40, Larry Laffer napisał:

Właśnie czytam cos o rysujących napędach w ixie360. Czyli mogę sprawdzić przed zakupem jaki
mam czytnik czy ta niespodzianka zostaje na potem :\

Mam ciekawą plotkę i nie miałbym nic przeciwko wprowadzeniu tego czegoś u nas :) http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/2730,0,Czarny_Xbox_360_z_120_GB_i_HDMI.aspx

hmm, z tym rysowaniem jakos mi ciezko uwierzyc ze tak samo z siebie - ja jeszcz czegos takiego nie mialem.

co do newsa z tego co wiem m$ to juz zdementowal twierdzac ze ps3 pokona grami a nie nowym sprzetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 11:40, Larry Laffer napisał:

Właśnie czytam cos o rysujących napędach w ixie360. Czyli mogę sprawdzić przed zakupem jaki
mam czytnik czy ta niespodzianka zostaje na potem :\


No jak pozwolą ci otworzyć disck tray to nie ma problemu:P Co do rysujących płyty konsol. x360 rysuje tylko i wyłącznie gdy ruszysz konsolą podczas gry. Te wszystkie pogłoski o rysowaniu płyt wynikają z prozaicznego powodu. Gdy x360 zaczyna się kaszanić wyskakuje komunikat o Disc read error- płyta nie może być odczytana. Na płytach jednak nie ma rys. W grach w których wyskakiwał mi disc read error, po wymianie konsoli już tych błędów nie ma. Nie mogą to być więc mechaniczne uszkodzenia nośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:08, shinian napisał:

> O ile mi wiadomo, Wii jest jak najbardziej kompatybilne z grami z GC, pod warunkiem, że
posiadasz
> pad z GC ...

Hmm będę musiał jeszcze poszperać bo na stronie internetowej jednego sklepu znalazłem taki
opic dotyczący classic cotntrolera do Wii "To pad dla wszystkich, którzy chcą pograć stosując
zwykłe sterowanie. Ten pad jest też idealny dla starych gier, które ściągać można z internetu
za pomocą konsoli Wii." Wavebird jest niby 30 zł tańszy ale wygląda dużo gorzej.

Gry z Game Cube chodzą na pewno ,natomiast pady są m.in. na allegro od 69zł. Dodatkowo za punkty możesz również ściągnąć na "wirtual console" gry z N64 m.in."Zelda Okarina Of Time" .Punkty też są do kupienia na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 15:08, shinian napisał:

> O ile mi wiadomo, Wii jest jak najbardziej kompatybilne z grami z GC, pod warunkiem, że
posiadasz
> pad z GC ...

Hmm będę musiał jeszcze poszperać bo na stronie internetowej jednego sklepu znalazłem taki
opic dotyczący classic cotntrolera do Wii "To pad dla wszystkich, którzy chcą pograć stosując
zwykłe sterowanie. Ten pad jest też idealny dla starych gier, które ściągać można z internetu
za pomocą konsoli Wii." Wavebird jest niby 30 zł tańszy ale wygląda dużo gorzej.

Gry z Game Cube chodzą na pewno ,natomiast pady są m.in. na allegro od 69zł. Dodatkowo za punkty możesz również ściągnąć na "wirtual console" gry z N64 m.in."Zelda Okarina Of Time" .Punkty też są do kupienia na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:12, gracz 155 napisał:

czy internet 512 wystarczy do swobognego grania na xbox live

nie powinno być problemów ja mam neo 256 i wszystko chodzi zaskakująco dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:45, gracz 155 napisał:

a czy xbox live trzeba opłacać

jeśli chcesz grać online to tak. kupując zdrapki zapłacisz koło 140-160zł za rok.
płacąc bezpośrednio kartą kredytową powinno wyjść trochę mniej.
jeśli natomiast xbox live jest ci potrzebne ''tylko'' do ściągania dem, kontaktu ze znajomymi, nabijaniu achevementów czy porównywaniu swoich wyników, to nie musisz za to płacić.
opłata jest potrzebna tylko jeśli chcesz grać online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 17:58, gracz 155 napisał:

a czy po kupnie wersji core jest jakiś okres darmowy

zakładając nowe konto powinieneś dostać miesiąc abonamentu gold na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Chce X''a ... Głównie z powodu Gears of War, Mass Effect, a w szczególności Assassin''s Creed (bo ma wyjść na x''a tak?). Teraz jeszcze kilka pytań:
1. Jak mogę zobaczyć jaki napęd jest?
2. Na ile gwarancja jest?
3. Czy w lepszej wersji x pudła jest kabel do HD? (no mam TV Sony Bravia 32 i z tego co wiem HD obsługuje...)
4. Czy BOK działa dobrze? Tzn. czy szybko pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

1. Jak mogę zobaczyć jaki napęd jest?


Najlepiej spytaj się sprzedawcy. Ja polecam Hitachi, jest cichszy i o wiele lepiej działa.

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

2. Na ile gwarancja jest?


O ile dobrze wiem 2 lata, ale nie jestem pewien (sam mam Ameryka i gwarancja mnie nie dotyczy).

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

3. Czy w lepszej wersji x pudła jest kabel do HD? (no mam TV Sony Bravia 32 i z tego co wiem
HD obsługuje...)


Tak, w lepszej wersji Premium jest kabel Component, która pozwala podłączyć Xboxa do telewizora HD.

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

4. Czy BOK działa dobrze? Tzn. czy szybko pomagają


Tak działa świetnie, sam nie dzwoniłem/pisałem, lecz inne osoby bardzo je chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

1. Jak mogę zobaczyć jaki napęd jest?


Musiałbyś otworzyć disc tray. Tu masz obrazki obu napędów. Łatwo je rozróżnić: http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_06/20070206134312.jpg

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

2. Na ile gwarancja jest?


24 miesiące

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

3. Czy w lepszej wersji x pudła jest kabel do HD? (no mam TV Sony Bravia 32 i z tego co wiem
HD obsługuje...)


Tak.

Dnia 10.02.2007 o 11:39, syriusz.b napisał:

4. Czy BOK działa dobrze? Tzn. czy szybko pomagają


Z lepszego jeszcze w życiu nie korzystałem. W dużym stopniu niwelują niedogodności związane z padającymi x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 10.02.2007 o 14:57, shinian napisał:

> 4. Czy BOK działa dobrze? Tzn. czy szybko pomagają

Z lepszego jeszcze w życiu nie korzystałem. W dużym stopniu niwelują niedogodności związane
z padającymi x360.


hmm czyli, jak bym miał podobne problemy co niektórzy to wymienią mi konsole bez szemrania? Co do tych napędów sprzedawca nie będzie miał w kompie wklepane jaki to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:00, syriusz.b napisał:

hmm czyli, jak bym miał podobne problemy co niektórzy to wymienią mi konsole bez szemrania?
Co do tych napędów sprzedawca nie będzie miał w kompie wklepane jaki to?

nie będzie miał wklepane, bo niby jak?? jedynym sposobem rozpoznania jest obejrzenie napędu... albo sprawdzenie w bazie danych microsoftu po numerze seryjnym konsoli ;) tak więc prościej będzie zajrzeć do konsoli, ale tak na dobrą sprawę, to jak sobie wyobrażasz szukanie tej ''odpowiedniej''??? każesz im otworzyć każde pudełko z konsolą o wysunąć każdego tray''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do napędów. O ile dobrze mi się wydaję napęd można sprawdzić po dacie produkcji Xboxa, im konsola nowsza, tym większe prawdopodobieństwo, że to będzie napęd Samsunga. Lecz co do tego nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 15:00, syriusz.b napisał:

hmm czyli, jak bym miał podobne problemy co niektórzy to wymienią mi konsole bez szemrania?


Jeżeli x360 nie padnie z Twojej winy (upadnie z wysokości, zalejesz go napojem) to wymienią bez żadnego problemu. Dzwonisz na polską linię xboxa, rejestrujesz konsolę, diagnozują problem. Jeżeli to 3 czerwone lampki i nie jest to wina zasilacza wtedy wysyłają ci na maila 2 etykiety do przyklejenia na paczkę. Pakujesz swojego x360 , naklejasz etykiety. Dzwonisz na UPS, umawiasz się z kurierem na odbiór przesyłki z Twojego domu. Jak przyjdzie to dajesz mu paczkę i po sprawie. Czekasz na nowego albo naprawionego x360.

Dnia 10.02.2007 o 15:00, syriusz.b napisał:

Co do tych napędów sprzedawca nie będzie miał w kompie wklepane jaki to?


Niemożliwe. O wymianie napędów jest głośno bo łatwo to zauważyć. Konsole w ciągu swojego życia przechodzą mnóstwo modyfikacji. Nie sposób żeby sprzedawca miał informacje np o ilości lutów na płycie głównej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się