Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 19:54, master matrox napisał:

Mam nadzieję, że zrobisz jakiś filmik i sesję zdjęciową ukazując możliwości konsoli?


Ja ja, naturliś :D Na gramsajta wrzucę fotki konsoli + link do filmików ewentualnych. No, Motorstorm też widnieje na liście ewentualnych zakupów. Gran Turismo HD można pobierać z neta (Sony zarzuciło robienie "dopalonej" GT4 w pełnym HD na rzecz pełnoprawnego GT5), podobnie jak konwersję Tekken: Dark Ressurection. Więc tak na dobrą sprawę, nawet jezeli nie kupi się zadnej gry to w PlayStation Store są zawsze tytuły, które mozna downloadować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 19:54, master matrox napisał:


A teraz mały apel - nie piszcie o PS3, że jest ''be, fuj'', ponieważ konsola nie miała w Polsce
jeszcze premiery. Po roku od premiery będziemy mogli zdecydowanie lepiej ocenić tego next-gena...


Hmm w sumie idąc tym samym tropem ty nie powinieneś również pisać jakie PS3 jest mega-hiper-super. A już napewno nie porównywać wszystkich next genów w momencie gdy nie grałeś na ani jednym. Bo granie w coś tam, kiedyś tam na stoisku to żadne granie. Naszczęście tutaj można umieścić każdy post który nie łamie regulaminu. A embargo informacyjne które chcesz nałożyć na zawsze pozostanie Twoim słodkim marzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, wątpie aby Ps3 była konsolą dla Ciebie. Nawet FF10 nie przeszedłeś a o 13 mówisz? MGSy przeszedłeś? 2 i 3? Bo coś mnie uszy świerzbią, że nie :)
Kupowanie tej konsoli teraz to wyrzucenie kasy w błoto. Lepszym pomysłem jest, poczekać rok, może dwa i wtedy kupić konsole, bo będą powody. Obecnie to szkoda pieniędzy, zwłaszcza, ze konsola traci na wartości z każdym dniem.
PS2 kupiłem, dopiero mając spore zaplecze growe w postaci 10, 10-2 oraz nadchodzącą 12 (której import zresztą mam w domku od paru tyg. i gram sobie ;))
PS3 kupię, gdy będzie już 13, MGS4 a sama konsola będzie w normalnej cenie, bo chyba nikt się nie łudzi, że zostanie taka cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem, jestem i będę zwolennikiem PSX, PS2 , PS3

Moją którąś z kolei konsolą była PSX i nie mogłem się z nią rozstać długi czas , potem jednak sprzedałem ''jedynkę'' i zakupiłem PS2 było tak samo jak w przypadku PSX ..... niestety na PS3 mnie nie stać i nie zamierzam jej kupić, uważam także że lepszy jest Xbox 360 bo jest tańszy i ''bardziej do grania'' niż PS3 .... no cóż mogę tylko patrzeć na rozwój najnowszych konsoli i podziwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaka do cholery, konsola jest dla mnie? :|
FFVXIII ma nie być typowym jRPG a Action RPG, to raz. Dwa, mogę kurde blade grać w co chcę, bo mówisz to tak jakbyś mi zabraniał kupować PS3, bo "nie jest konsolą dla mnie". A co to za argument?! Poza tym, ostatni raz o FF X gadaliśmy chyba we wrześniu, więc daruj. PS2 też jest konsolą "nie dla mnie" bo przecież nie przeszedłem na PSX Final Fantasy VII :| Biblioteka gier wykracza poza serie MGS i FF, więc są one ŻADNYM odnośnikiem, co do tego czy "mogę" kupic konsolę. Gran Turismo, Burnout, WarHawk - te gry są dla mnie równie wielkim wabikiem, co FF i inne. Więc nie pisz na drugi raz tekstów typu "Szczerze mówiąc, wątpię aby Ps3 była konsolą dla Ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wątpię, sądzę tak po rozmowach z Tobą i mam prawo tak SĄDZIĆ.
Mój osąd, moja opinia, możesz napisać skargę, że mam taką a nie inną opinię.
Jeśli kupuje konsole, to tylko dla gier które nie mają swoich odpowiedników na pozostałe.
Masz inne podejście, Twoja sprawa, ale ciągle moją sprawą jest moje własne zadanie ;)
Powiem Ci jeszcze, że sądzę, że moje podejście co do zakupy konsol jest odpowiedniejsze ;))
No ale wszystko się zmienia, z czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:30, gracz 155 napisał:

czy wie ktoś gdzie można kupic kabel ethernetowy pod xbox 360


Kabel jest wraz z wersją Premium, jeżeli jednak posiadasz wersję Core, kupisz go w każdym sklepie elektronicznym. W sklepach wysyłkowych się naturalnie nie opłaca ponieważ około 1 metr kosztuje 1 zł. Czyli koszt wysyłki jest droższy niż koszt samego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:32, Kurammi napisał:

> czy wie ktoś gdzie można kupic kabel ethernetowy pod xbox 360

Kabel jest wraz z wersją Premium, jeżeli jednak posiadasz wersję Core, kupisz go w każdym sklepie
elektronicznym. W sklepach wysyłkowych się naturalnie nie opłaca ponieważ około 1 metr kosztuje
1 zł. Czyli koszt wysyłki jest droższy niż koszt samego produktu.

a czy on nie musi mieć ja kiegoś a testu czy coś w tym stylu przez microsoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:08, Simon Whiteman napisał:

O ile mi wiadomo, Wii jest jak najbardziej kompatybilne z grami z GC, pod warunkiem, że posiadasz
pad z GC ...


Hmm będę musiał jeszcze poszperać bo na stronie internetowej jednego sklepu znalazłem taki opic dotyczący classic cotntrolera do Wii "To pad dla wszystkich, którzy chcą pograć stosując zwykłe sterowanie. Ten pad jest też idealny dla starych gier, które ściągać można z internetu za pomocą konsoli Wii." Wavebird jest niby 30 zł tańszy ale wygląda dużo gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do dyskusji a propos awaryjnosci X360 - od 3 grudnia 2005 nie mialem z nia zadnych problemow.

Co do argumentow przemawiajacych za zakupem PS3 w momencie startu - nie stwierdzilem zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:38, gracz 155 napisał:

a czy on nie musi mieć ja kiegoś a testu czy coś w tym stylu przez microsoft

a do czego bedziesz konsole podpinał? bo kable sa 2 rodzajow- proste i krosowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny dylemat, a że ma związek z konsolami też to radze się tu ...
A więc... Miałem nie kupować x pudła, ale okazało się, że mój tato zaczął się bawić w sponsora (wreszcie :p) i mam do wyboru X pudlo, albo Karta graf i Ram. Warianty są 3 (moze 4):

1. Kupuje X''boxa
2. Kupuje Grafe i Ramy
3. Sprzedaje all (procek itp itd) + kasa na x''a i mam na C2D, 1GB Ramu i 7900 GS
4. (wersja, która przypadnie do gustu RX-8) Czekam na Ps3 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na gamespot i przejrzyj plan wydawniczy. Wszystko od tego zależy:P Mnie w tym roku na PC interesuje jedynie The Witcher. Ja bym poprostu kupił x360, sądząc po ocenach to na PS3 b. dobry poziom prezentuje jedynie Resistance, lineup na 2007 biedny, Heavenly Sword przełożony na TBA (pewnie będzie to fall 2007). Jeszcze raz zaznaczam, zlustruj listy wydawnicze. To napewno ułatwi Ci wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś cierpliwy czekaj na PS3. Chociaż niedługo będziesz musiał czekać na premierę w Europie, to zważ na to, że niczym specjalnym (jeśli chodzi o tytuły) sprzęt nie zabłyśnie. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być kupno Wii lub X-a. A w twoim wypadku raczej X-a (patrząc na możliwe warianty). Parę postów wyżej możesz przeczytać moje zdanie na ten temat. Pakowanie w PC jest dla mnie niezbyt opłacalnym wyjściem, chociaż żeby cieszyć się pełnią oferowanej grafiki na X360 potrzebny będzie ci porządny HD, chyba że zainwestujesz w monitor z odpowiednim wejściem jednak dla mnie nie jest to rozwiązanie. Wybór należy do ciebie jednak skłaniam się ku X-owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko X360. Czemu? Najlepszy stosunek jakosc/cena, do tego naprawde rozsadna juz, a poza tym najlepsze gry i najlepszy online. Czyli najlepsze granie. Czyli to, o co w tym wszystkim chodzi.

Mnie na PC w tym roku, podobnie jak shiniana, interesuje tylko Witcher, w ktorego i tak sobie spokojnie pogram na tym, co mam. Interesuje mnie tez DNF, haha.

Jesli chodzi o Wii to na razie warto kupic tylko Zelde, a z zapowiedzianych gier interesuje mnie tylko Manhunt 2 i Metroid Prime 3. No i ta cena - mimo wszystko mam wrazenie, ze lepsza value kryje sie w X360.

W przypadku PS3 czekam na to, na co czekaja wszyscy, czyli kontynuacje moich ulubionych gier z PS2. W zadna przed koncem 2008 roku nie wierze (MGS4, GT5, FFXIII...). No i ta cena - moze jak za odtwarzacz Blue Ray faktycznie nienajgorsza, niemniej jednak telewizor 1080p kupie dopiero za jakis czas, na razie starczy mi 720p.

A na X360? Gry, gry, i jeszcze raz gry. I to jakie. Mass Effect. Too Human. Halo 3. Forza Motorsport 2. Virtua Fighter 5. Virtua Tennis 3. Crackdown. Alan Wake. Def Jam Icon. Medal of Honor: Airborne. Two Worlds. Unreal Tournament 3. GRAW2. Half-Life 2 Orange Box. GTA 4. Fable 2. Haze. Kane & Lynch: Dead Men. Army of Two. Burnout 5. Tenchu Z.

Mozesz miec dzis za niecale 1600 zeta konsole, na ktorej pograsz w to wszystko. W najlepsze gry swiata bedziesz mogl grac od zaraz, a nie jak w przypadku, PS3 najwczesniej za rok, kiedy w koncu zanczna wychodzic. A jak bedziesz za dwa lata mial kilka gier z PS3, bez ktorych nie bedziesz mogl zyc, to sobie za dwa lata kupisz konsole w normalnej, a nie kosmicznej cenie.

I zeby nie bylo, ze jestem Anty-PS3. Pierwszy polece kupic ta konsole jak zobacze nowego Wipeouta, Twisted Metal czy Metal Gear Solid. Ale musialbym upasc na glowe, zeby kupic ja dla Warhawka czy Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się