Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Co do myszek i klawiatur - jeżeli kupi się urządzenie XFPS, można podłączyć do X360 myszkę, klawiaturkę a nawet pad z PS2.
Co do Crysisa - Aktualnie z powodu trudnej architektury Cella, raczej bezpodstawne jest te zdanie :
"W praktyce sądzę, że gra by musiała być lekko okrojona (PS3), a nawet i mocno (X360) "
Leniwe studia będą produkować gry, które będą chodzić i wyglądać lepiej na X360 (bodajże madden od EA) - jeżeli panowie od Crysisa pochwalą się pracowitością, to jednak gra na PS3 może wyglądać znacznie lepiej niż na X360. A jeżelie nie - na obu będzie tak samo wyglądała - bez znaczenia, czy będzie musiała zostać okrojona, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:06, WorldWar3PL napisał:

ciach


Po pierwsze (:D): Podłączyć można, ale z działaniem to już niekoniecznie...
Po drugie: w sprawie Crysisa przeczysz sam sobie. Najpierw mówisz, że moje zdanie jest bezpodstawne, a potem, że jednak da się to zrobić :p Crytek to nie leniwe studio i jak już robią to do końca (m.in to jest fakt, dlaczego Yerli powiedział, że nie możliwe jest wydanie w tym samym czasie gry na 3 platformy, bo żadna wersja nie była by "dopieszczona")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co kupić xboxa 360 czy ps3 wolę ps3 ponieważ mam dwie poprzednie konsole sony i jestem z nich bardzo zadowolony xD . POczekam aż ps3 stanieje jak mślicie kiedy to może nastąpić ?? I jeszcze jedno jak myślicie ile ps się utrzyma na rynku zanim przyjdzie ps4 ?? 4,5 lat ?? Aha i ps3 też dla teo że na ps2 wyszło dużo ciekawych dodatków matydo tańczenia buzz singstar a na x czegoś takieo nie ma :( No i oczywiście SONY !! Aha i jeszcze F1 (której jestem fanem a takowej nie ma na x nie wiem czy będzie była akaś zapowiadana obniżka ceny ps3 ??

Aha gry z ps2 i ps1 działają na ps3 ??


Za wszystko z góry DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 22:12, syriusz.b napisał:

(m.in to jest fakt, dlaczego Yerli powiedział, że nie możliwe jest wydanie w tym samym czasie
gry na 3 platformy, bo żadna wersja nie była by "dopieszczona")

Tak, ale jest te potem...
A z tym przeczeniem samemu sobie - może dziwnie wyszedł tamten post, ale chciałem się skupić na różnicach Crysisa na trzech platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 01:03, Tomelo napisał:

Hmmmm, reasumując, jednak lepiej kupić nowego x-a niż PS3?


Nie. Popatrz w przyszłość Playstation 3 - wyjdzie masa świetnych tytułów, a Blu-Ray nie będzie ograniczał twórców tak jak w przypadku Xboxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie planujesz za dwa, trzy lata już grać to kup teraz X360. Ale jeśli myślisz o przyszłości myślę, że lepszym wyborem będzie PS3. Ja poczekam jak PS3 jeszcze trochę stanieje, bo nie chcę za 3 lata męczyć się ze sprzedażą X360 i kupować PS3. Wolę od razu go kupić. Ale to twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:56, master matrox napisał:

Nie. Popatrz w przyszłość Playstation 3 - wyjdzie masa świetnych tytułów, a Blu-Ray nie będzie
ograniczał twórców tak jak w przypadku Xboxa...

Do Iksa ma wyjść (a może już jest) czytnik HD-DVD, tak więc BluRay z PS3 to żaden argument. Cenowo wyjdzie na to samo, a nawet lepiej, bo nie trzeba całej kwoty od razu wystawiać. Zresztą co to za ograniczenie?? Gra na dwóch płytkach to żadna tragedia przecież.
A mówić, że na PS3 wyjdzie w przyszłości masa dobrych gier... na Iksa przecież też :P Chociażby Mass Effect, który na PS3 nie zawita.
Obiektywnie patrząc na całą sprawę należy uczciwie przyznać - SONY dostaje w dupę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2007 o 13:35, Quatre napisał:

Obiektywnie patrząc na całą sprawę należy uczciwie przyznać - SONY dostaje w dupę :]


A według mnie nie. Nie chcę znowu pisać tego samego, sto razy pisałem w tym topicu dlaczego Playstation 3 jest lepsze. Jak chcesz X360 to kupuj i wysyłaj co miesiąc do serwisu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:37, master matrox napisał:

A według mnie nie. Nie chcę znowu pisać tego samego, sto razy pisałem w tym topicu dlaczego
Playstation 3 jest lepsze. Jak chcesz X360 to kupuj i wysyłaj co miesiąc do serwisu :/

Nie kupuję ani jednego, ani drugiego. Za to gram codziennie po kilka godzin u sąsiada na X360 i nic się mu nie dzieje. Tak więc ta cała zawodność Xboxów wcale nie musi objawiać się w każdym egzemplarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 13:35, Quatre napisał:

> Nie. Popatrz w przyszłość Playstation 3 - wyjdzie masa świetnych tytułów, a Blu-Ray nie
będzie
> ograniczał twórców tak jak w przypadku Xboxa...
Do Iksa ma wyjść (a może już jest) czytnik HD-DVD, tak więc BluRay z PS3 to żaden argument.


Blu-Ray to jest argument, bo na HD-DVD gry mają nie wychodzić - słowa M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak chcesz X360 to kupuj i wysyłaj co miesiąc do serwisu :/

Tu sobie wypraszam... W całej waszej krótkiej sprzeczce ten argument, lub to zdanie (jak kto woli) jest najbardziej żałosne? (innego słowa znaleść nie mogłem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 01:03, Tomelo napisał:

Hmmmm, reasumując, jednak lepiej kupić nowego x-a niż PS3?


w tej chwili nie ma wiekszego sensu pchac sie w ps3 chyba ze ktos nie ma co zrobic z pieniedzmi - konsola jest wciaz mega droga, model ktory jest dostepny w europie jest wycofywany z usa na rzecz lepszego zestawu (i pewnie nie jest to ostatni upgrade :), a dobrych gier na chwile obecna jest jak na lekarstwo (i jest to problem kazdej konsoli przez minimum pierwszy rok).

gadanie o pieknej przyszlosci i inwestowaniu w ps3 jest ostro naciagane - to nie rynek nieruchomosci czy papierow wartosciowych gdzie inwestycja moze z czasem zdobyc na wartosci. nie ma sensu byc w goracej wodzie kompanym, placic najwieksza cene i pchac sie w dana platforme "bo kiedys bedzie super". jak owe "wspaniale" gry na ps3 wyjda i faktycznie okaza sie takie cudne i warte swojej kasy to dla nie-fanboya sony bedzie sens zastanowic sie nad zakupem ps3. szczegolnie ze za te kilka-kilkanascie miesiecy cena albo spadnie albo bedzie dostepny lepszy model niz teraz (20gb juz zniknelo, 60gb znika, co bedzie dalej - cholera wie). i wtedy zakup faktycznie bedzie warto swojej kasy :).

a poki co mozna smialo brac x360. dobrych tytylow jest pelno, da sie je kupic tanio (sporo swietnych gier jest po 100-130 zeta) a historie o jezdzeniu co tydzien do supportu zdrowo przesadzone (moj x dziala bez problemow od listopada 2005, konsole bodaj 7 innych osob z mojej firmy zakupione w roznych miesiacach ubieglego roku takze dzialaja bez usterek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:30, syriusz.b napisał:

Blu-Ray to jest argument, bo na HD-DVD gry mają nie wychodzić - słowa M$

Tego nie wiedziałem. Ale i tak pewnie w czasach, kiedy gry zaczną wymagać tak wielkiej ilości danych, że DVD zupełnie nie będzie wystarczać MS wypuści nową wersję konsoli. Tak jak było w przypadku PS2 i Xboxa - produkt MS pojawił się później i rok szybciej został zastąpiony przez nowy model. SONY za bardzo chce sztucznie przedłużać żywotność swoich konsol, za to MS szybciutko goni :] A nowy Iks będzie już miał inny nośnik - kto wie, może już będzie dystrybucja gier jedynie online? Cały czas uważam jednak, że PS3 to tak jak DX10 na dzień dzisiejszy, czyli jeden wielki bubel marketingowy, bo na zapas to ja sobie mogę kupić zgrzewkę wody mineralnej, a nie konsolę za ponad 2 tysiące, z której możliwości jeszcze przez jakiś czas nie skorzystam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 15:53, Quatre napisał:

a nie konsolę za ponad 2 tysiące, z której możliwości jeszcze przez jakiś czas nie skorzystam
:/



Nie tak prędko ostatnio ps3 na allegro.pl było wystawione za 1999.99 zł (nada ljest na allegro) więc nie mów że jest za ponad 2k złotych bo nie :/ Aha i jest to sprawdzony koleś o daje bodajże 3 lata gwarancji :]

A ogólnie rzecz biorąc wolę kupić ps3 na święta na pewno będzie jakaś promocja :P A X chciałem kupić ale przemyślałem i mówię mam PSX mam PS2 oba są super czemu 3 ma być inna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:59, Oskar 1994 napisał:

Nie tak prędko ostatnio ps3 na allegro.pl było wystawione za 1999.99 zł (nada ljest na allegro)

Ja tam wolałem kupić w sprawdzonym sklepie niż na allegro. A za 1999 nówka, zapakowana?

A tak poza tym, twoje zdjęcie w avku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Co z tego, że na allegro jest taniej... W porównywaniu tego typu sprzętu nie liczy się to, za ile ktoś sprzedaje i o ile obniża cenę, tylko tu liczy się cena sugerowana... X360 też na allegro jest taniej, ale np. w takim USA oficjalna cena jest nie wiele mniejsza od PS3 60GB (po obniżce) i tam jest to dobry argument dla fanów PS3, ale i tak biorą pod uwagę cenę sugerowaną (te ichniejsze sklepy Best Buy na pewno mają tańsze, ale kogo to obchodzi w takim porównywaniu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze pamiętamy oświadczenie pana Yoshihiro Maruyamy który w imieniu Microsoftu powiadomił wszystkich przepełnionych nadzieją graczy, iż napęd HD-DVD sprzedawany jako oddzielne urządzenie będzie przeznaczony tylko i wyłącznie do odtwarzanie filmów zapisanych w tym formacie. O grach nie ma mowy.

Ciekawe co powiedział by pan Maruyama dzisiaj, gdy na horyzoncie pojawiła się gra Dragon`s Lair, która ze względu na swój charakter wydana została wyłącznie na HD-DVD i Blu-Raya (1080p, dźwięk 5.1 surround, prawie 1,5h nagranie).
Przypomnę dla tych wszystkich, którzy nie pamiętają, że Dragon`s Lair to rodzaj interaktywnego filmu, w którym gracz ma niewielki wpływ na dziejące się na ekranie wydarzenia, podejmując decyzję tylko w kluczowych momentach (wskazując kierunek, lub rodzaj akcji).

Czyżby tytuł ten nie był traktowany przez panów z Microsofru jako pełnoprawna gra? Hmm, być może i trochę mają racji, ale tego typu zachowanie tworzy niebezpieczny precedens, z którego mogą skorzystać w przyszłości i inne firmy.

A czy my, gracze, na tym skorzystamy?
Xźródło nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się