Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

W CDA napisali że PES na ps3 wygląda niezbyt ładnie (jakby zabrakło antyaliasingu) a na x360 gdy jest dużo piłkarzy na ekranie płynność zdecydowanie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:19, Oskar 1994 napisał:

I właśnie dlatego w tym roku, raczej zdecyduję sie na Fifa 2008. A za rok no cóż, PES musi
pokazać coś lepszego dla next genów...

Po prostu PS3 i X360 nie były w stanie udźwignąć takiej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem błąd programistów. W NEO+ pisało, że mieli małe problemy i wiedzą, że gra nie jest znakomita, ale mówią, że i tak się cieszą z tego co zrobili. No nie chcę mówić ale jak PES to będzie lipa to mogą strasznie dużo fanów stracić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz pojecia. PES jest slabo zoptymalizowany, dlatego krzaczy sie na konsolach. Mowisz ze konsole nie sa w stanie udzwignac takich gier..lol czy ty masz wogole jakas konsole? Obecnie sa tytuly duzo bardziej zlozone, z piekna grafika i chodza plynnie. Ot taki oblivion, nawet bethseda (nigdy nie wiem jak to sie pisze ;p) stwierdzila ze wersja na ps3 wyszla im najlepiej z wszystkich platform. To ze niektorzy nie optymalizuja gier nalezycie, to nie wina konsol (zobaczymy za ile lat bedziesz miec jakis emulator konsoli na pc...do tej pory emulatory ps2 nie odpalaja wszystkich gier plynnie).ps. moja wypowiedz jest riposta na post tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ? lol dziwne, ze nie zauwazam zadnych problemow odpalajac np. gt4 na ps3..ale coz, zyj dalej w swiecie fantazji dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:39, Xiem napisał:

a mozesz dodasz ze to stary soft?

Ja sie na softach od PS3 nie znam. Ale mam kolegę co ma PS3 i mówił że wygląda to wszystko znacznie gorzej niż na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bylo na wczesniejszych, bo mialem tylko 1.80 jak dobrze pamietam, zaraz po kupieniu ps3, updatowalem na 1.93 i ... nie widze takich problemow u siebie, ps3 podlaczone kablem hdmi hdmi, do telewizora lcd hd ready. Upscaling dziala poprostu dobrze. btw. ja mam kolege ze sloniem w butelce... nie wierz we wszystko co mowia koledzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie mój znajomy ma zamiar kuic teraz konsolę old gena najlepiej bo nei chce on wydać byt wielu pieniędzy na konsolę. Jest on fanem strzelanek co mu doradzicie Xboxa czy PS2 ? ja osobiście PS2 ale nie wiem może X jest lepszy xD

I nie wie on jaki model itp ?? Co dla niego będzie najlepsze

PS: Im taniej tym lepiej proszę szybką odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Najwyraźniej kolega nie jest wiarygodnym źródłem, albo jest na tyle głupi że nie potrafi kliknąć na "UPDATE" w sekcji Settings. Film który ma stanowić porównanie, można sobie wsadzić, bo został zrobiony na podstawie grafiki z PS3 z softu 1.50. Na obecnym, 1.93, gry mają dodatkowe wygładzanie krawędzi a rozdziałka podbijana jest do HD. Więc nie truj mi tutaj, że "wygląda gorzej!!!!" bo to blef. Zobacz najpierw sam, a nie piszesz że "kolega powiedział".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:44, Xiem napisał:

nie wiem jak bylo na wczesniejszych, bo mialem tylko 1.80 jak dobrze pamietam, zaraz po kupieniu
ps3, updatowalem na 1.93 i ... nie widze takich problemow u siebie, ps3 podlaczone kablem hdmi
hdmi, do telewizora lcd hd ready. Upscaling dziala poprostu dobrze. btw. ja mam kolege ze sloniem
w butelce... nie wierz we wszystko co mowia koledzy.

A po co miałby kłamać? Cały czas jedzie po Xboxie. Zna jego wszystkie wady i zachęca wszystkich do kupna ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli mamy do czynienia z fanboyem? dobra nvm, rozmowy z kims kto nie mial do czynienia z platforma o ktorej mowi nie maja sensu. Milej reszty niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak twoj kolega ale na na starym sofcie(chyba 1,5) gry z PS2 odpalalem bez najmniejszego problemu i nie wygladaly wcale gorzej od tych odpalanych na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:05, Mateusz9214 napisał:

nie wiem jak twoj kolega ale na na starym sofcie(chyba 1,5) gry z PS2 odpalalem bez najmniejszego
problemu i nie wygladaly wcale gorzej od tych odpalanych na PS2

To czemu sony zrezygnowało z gier na ps2 w nowej wersji ps3? mimo że w europejskiej wersji jest to robione programowo. mogli to zostawić skoro odpalało bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest prosta, chca wkoncu zaczac zarabiac, wiadomo ze zysk przynosi sprzedaz gier, nie konsol, i nie jest to jak mowisz nowa wersja co sugerowaloby ze jest lepsza, to wersja okrojona.A co do pana interesujacego sie starszymi konsolami, to nie wiem jak stoja xbox i ps2 z fpp ale... wiem ze na ps2 bylo mase roznych swietnych gier. Nie mowie ze na x boxa nie bylo ale jezeli chodzi o bibiloteke gier to ps2 wygrywa bezsprzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 14:46, Oskar 1994 napisał:

a mam pytanie mój znajomy ma zamiar kuic teraz konsolę old gena najlepiej bo nei chce on wydać
byt wielu pieniędzy na konsolę. Jest on fanem strzelanek co mu doradzicie Xboxa czy PS2 ? ja
osobiście PS2 ale nie wiem może X jest lepszy xD

I nie wie on jaki model itp ?? Co dla niego będzie najlepsze

PS: Im taniej tym lepiej proszę szybką odpowiedź ;]


to pytanie to chyba nie w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się