Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 17:25, Mateusz9214 napisał:

Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),… > ekhm cena na te obie konsole jest taka sama...


Tego nie wiedziałem. Ale ogółem gry na PS3 są droższe, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to jak będę miał szczęście. Na gwiazdkę zamierzam wydać kasę na PSP a później na nowego kompa bo GF4 MX zbyt fajny dziś nie jest. Ale w wakacje pewnie już wszystko będzie rozstrzygnięte która jest najlepsza bo niedawno słyszałem że na X360 będą pogarszać grafikę w GTA4 bo przycina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:29, skywalker28 napisał:

> Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),… >
ekhm cena na te obie konsole jest taka sama...

Tego nie wiedziałem. Ale ogółem gry na PS3 są droższe, czyż nie?

no w sumie tak, ale to jest spowodowane mala iloscia sprzedanych konsol, w porownaniu do X0 ktory jest dluzej na rynku.Ale w 2008 ceny powiny spasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:32, Mateusz9214 napisał:

> > Assassin’s Creed(nie będzie exclusive dla x, ale po co przepłacać),… > > > > ekhm cena na te obie konsole jest taka sama...
> > > Tego nie wiedziałem. Ale ogółem gry na PS3 są droższe, czyż nie?
no w sumie tak, ale to jest spowodowane mala iloscia sprzedanych konsol, w porownaniu do X0
ktory jest dluzej na rynku.Ale w 2008 ceny powiny spasc.


I jeśli wypali mój plan z pracą na wakacje(piszę maturę w tym roku, więc będę je miał dłuugie) to sobie PS3 kupie-jeśli będą jakieś naprawdę fajne pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:09, Tomek1120 napisał:

To ja już nie wiem brać PS3 czy X360. Z jednej strony Bluray, Gran Turismo, bezpłatna gra przez
neta ale drogie gry. A z drugiej strony Halo 3, net 160zł co rok, tańsze gry, awaryjność.


hmmm. Wiesz, to zależy co serio wolisz, każda konsola ma (lub będzie miała) swoje perełki wśród gier, jednak to też pozostaje kwestią gustów. Natomiast jeśli lubisz grać po sieci, a możesz mieć przerwy w płynności finansowej to lepszym wyjściem byłoby PS3, masz przynajmniej pewność, że wracając do zmęczony domu będziesz mógł bez przeszkód popykać on-line z resztą świata, bez zbędnych komplikacji ;-)
Co do ceny gier, to moim zdaniem PS3 nie ma aż takiej straty w cenach gier do X360 , Jericho na ten przykład można znaleźć w takich samych cenach, więc to chyba problemu nie stanowi , nie? ;)
Inną kwestią są gry, ale nie te co są obecnie, ale również i te, co będą kiedyś, w końcu konsolka ma starczyć na X lat, nie? :)
Dla mnie perełkami na PS3 są m.in. Residence , Ratchet... No, kilka jeszcze by się znalazło :) Natomiast na X''a gier , w które chciałbym zagrać jest o wiele więcej, Bioshock, Blue Dragon, Eternal Sonata, The Simpsons, Gears of War, Halo 3 , nowa odsłona Lego Star Wars II: Original Trilogy oraz, oczywiście Overlord ^^
Dlatego, mimo wszystko łyknąłbym X''a ,ale to kwestia gustu , więc wiesz ;-)
Oprócz tego X ma w Polsce więcej eventów, lepszą ''popularność'' oraz zaangażowany oddział developerski :)
Wybór należy do ciebie, jak nie jesteś zdecydowany to lepiej poczekać i pomyśleć, popatrzeć na wschodzące gry itp. niż potem żałować ;-)
Mój wybór to byłby jednak X-kloc, z wielu powodów (btw. cena konsoli też swoje robi :) ) .
Napisałem "byłby: , gdyż ja wybrałem już (wczoraj :P ) Nintendo Wii ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ciągle dylemat....ale chyba jednak PS3 tylko ze względu na F1 bo to jest dla mnie największy + jak by PS3 nie miało tej gry to wątpię czy bym ją kupił xD A poza tym, jest jeszcze wiele ciekawych tytułów. W najbliższym czasie wiele gier na PS3 ma zostać spolszczonych (NEO+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:47, Oskar 1994 napisał:

A jak Ci się Wii spisuje ?? Fajna zabawa xD ?


Pisałem już, że jeszcze nie mam ;-) Może za tydzień :)


Konował właśnie chciałem zedytować posta i dopisać do PS3 Simpsonów (dopiero zauważyłem brak :P ) , ale źle kliknąłem i był podwójny post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:51, Mr.M napisał:

Konował właśnie chciałem zedytować posta i dopisać do PS3 Simpsonów (dopiero zauważyłem brak
:P ) , ale źle kliknąłem i był podwójny post :P


Z tego co widziałęm to na Wii też maja wyjść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 18:22, Ceteris Paribus napisał:


Z tego co widziałęm to na Wii też maja wyjść :-)



Oo... To tego już nie widziałem ^^ Ale pewnie i tak nie kupię, bo mam już sporo świetnych gier na oku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:44, Mr.M napisał:

Oo... To tego już nie widziałem ^^ Ale pewnie i tak nie kupię, bo mam już sporo świetnych gier
na oku :)


Ja myśle o X Arcade, też już mam pare gierek na oku, a Simsonów zostawię sobie na potem, jak staniejaą albo zudzą mi sie te giery, które będę miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:55, Ceteris Paribus napisał:

> Oo... To tego już nie widziałem ^^ Ale pewnie i tak nie kupię, bo mam już sporo świetnych
gier
> na oku :)

Ja myśle o X Arcade, też już mam pare gierek na oku, a Simsonów zostawię sobie na potem, jak
staniejaą albo zudzą mi sie te giery, które będę miał...


Też bym kupił arcade, gdybym nie planował grać na xbox live. a tak kupuję premium nową wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:46, Oskar 1994 napisał:

a ja mam ciągle dylemat....ale chyba jednak PS3 tylko ze względu na F1 bo to jest dla mnie
największy + jak by PS3 nie miało tej gry to wątpię czy bym ją kupił xD A poza tym, jest jeszcze
wiele ciekawych tytułów. W najbliższym czasie wiele gier na PS3 ma zostać spolszczonych (NEO+)

Ile razy mówiliśmy, że czasowy exclusive dla gier z F1 skończył się dla Sony i lada moment powinien zacząć się wysyp takowych produkcji na X360?
Co do spolszczonych gier - trochę ich na iksa jest i jeszcze będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:29, WorldWar3PL napisał:

Ile razy mówiliśmy, że czasowy exclusive dla gier z F1 skończył się dla Sony i lada moment
powinien zacząć się wysyp takowych produkcji na X360?


Od kiedy to Sony ma zamiar produkować gry na licencji F1 dla MS? Bo to że EA ustawiło się z Hamiltonem, nie odbiera Sony przedłużonych praw do gier z F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sony licencja na f1 sie wypalila i teraz to EA prawdopodobnie beddzie produkowac gry z formula. a jak niedawno mowili, to xbox ma byc ich glowna konsola.. wiec logika, panowie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:41, RX-8 napisał:

> Ile razy mówiliśmy, że czasowy exclusive dla gier z F1 skończył się dla Sony i lada moment
> powinien zacząć się wysyp takowych produkcji na X360?

Od kiedy to Sony ma zamiar produkować gry na licencji F1 dla MS? Bo to że EA ustawiło się z
Hamiltonem, nie odbiera Sony przedłużonych praw do gier z F1.

no właśnie, ale czy faktycznie przedłużyło? ostatnio specjalnie sprawdzałem na gamespocie i tam w newsie na temat hamiltona wyraźnie napisali, że możliwe że wyłączność sony się skończyła.
nie powiesz mi chyba, że EA wywala w błoto ot tak sobie 10mln dolców na okładkę gry, której nie będzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:01, penny napisał:

> > Ile razy mówiliśmy, że czasowy exclusive dla gier z F1 skończył się dla Sony i lada
moment
> > powinien zacząć się wysyp takowych produkcji na X360?
>
> Od kiedy to Sony ma zamiar produkować gry na licencji F1 dla MS? Bo to że EA ustawiło
się z
> Hamiltonem, nie odbiera Sony przedłużonych praw do gier z F1.
no właśnie, ale czy faktycznie przedłużyło? ostatnio specjalnie sprawdzałem na gamespocie i
tam w newsie na temat hamiltona wyraźnie napisali, że możliwe że wyłączność sony się skończyła.
nie powiesz mi chyba, że EA wywala w błoto ot tak sobie 10mln dolców na okładkę gry, której
nie będzie? ;)

hmm sony przedluzylo licencje na F1 to nawet bylo w newsie o Hamiltonie na gram.pl wiec raczej EA uzyje tego nieszcześnika na nowa reklame simsow^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się