Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 20:54, ak.47 napisał:

Erm.. Mam nadzieję, że w Fight Night Round 3 nie ma takich problemów? Bo zamierzam do Xa dokupić
właśnie tą grę i Forzę 2..


Heh myślałem, że miałeś na myśli DoAIV lub VF5. Z FNR3 raczej nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chcialbym kupic konsole ktora nie kosztowala by zbyt drogo (powyzej 1000 zeta). Chcialbym taze konsole podlaczyc do monitora LCD, a uzywaz glownie po to, zeby sie zrelaksowac po ciezkim dniu nauki ;). Na pewno nie chce Wii - za duzo machania w tym, i grafa kiepska - NDS tez swoje sprzedaje. PS3 za drogie. Tak wiec zostaje Xbox360, ktory bylby dobrym wyborem dla mnie, i to ze wzgledu na to ze moglbym se pykac w takiego CoD4 z kuzynem przez Xbox Live!. Problem w tym, ze chyba jest kilka rodzaji Xboxa360, a nie wiem czym sie one roznia. Nie chce zadnych bajerow do tego, byle by byl kontroler. Istnieje cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 22:34, Choinix napisał:

A jakim kablem uzyskam 1080p nie używając HDMI?


jesli chodzi o gry i ogolnie dashboard to do wyswietlenia obrazu w rozdzielczosci 1080p wystarczy zarowno kabel component jak i vga (no i oczywiscie hdmi tez :). natomiast jesli ktos planuje ogladac filmy hd-dvd z dostepnego do kupienia czytnika HD-DVD do x360 to 1080p obsluzy juz tylko vga oraz hdmi. po componencie uzyskasz tylko 1080i. nie jest to jednak wina kabla ale zabezpieczen AACS ktore wymusza zarowno blu-ray jak i hd-dvd.

ps: analogicznie sytuacja ma sie z upscale filmow na DVD do rozdzielczosci 1080p przez x360 - po component nie jest to mozliwe, maksymakna rozdzielczosc to 480p / 576p, analogicznie znowu wina zabezpieczen (tym razem CSS). po kablu vga jak i hdmi mozna uzyskac 720/1080i/1080p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:03, Mechu95 napisał:

Mam pytanie. Chcialbym kupic konsole ktora nie kosztowala by zbyt drogo (powyzej 1000 zeta).
Chcialbym taze konsole podlaczyc do monitora LCD, a uzywaz glownie po to, zeby sie zrelaksowac
po ciezkim dniu nauki ;). Na pewno nie chce Wii - za duzo machania w tym, i grafa kiepska
- NDS tez swoje sprzedaje. PS3 za drogie. Tak wiec zostaje Xbox360, ktory bylby dobrym wyborem
dla mnie, i to ze wzgledu na to ze moglbym se pykac w takiego CoD4 z kuzynem przez Xbox Live!.
Problem w tym, ze chyba jest kilka rodzaji Xboxa360, a nie wiem czym sie one roznia. Nie chce
zadnych bajerow do tego, byle by byl kontroler. Istnieje cos takiego?


Są trzy zestawy Arcade,Premium i Elite.
Arcade: Nie ma twardego dysku(ma kartę pamięci), bezprzewodowy pad i 5 gier znanych z XBLA - 900 zł
Premium:Twardy dysk 20Gb,bezprzewodowy pad, headset,kabel sieciowy , miesiąc subskrypcji XL Gold(umożliwia granie przez internet) - 1399zł
Elite: Wszystko to co Premium + kabel HDMI + twardy dysk 120 GB - 1749 zł

Twardy dysk przyda Ci się do korzystania z XBL(ściągania dem,dodatków itp.) a także możesz nagrać na nim swoją muzykę ;]
Ja polecam Ci zestaw Xbox 360 Premium HDMI + COD4 za 1399zł(w Saturnie). Sam taki zakupuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:43, Steel Dogg napisał:

czy xboxa moża normalnie podłączyc do normalnego telewizora tzn. nie ma HD i nie jest LCD po
prostu zwykły telewizorek


Można w zestawie jest przejściówka eurozłącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:47, muszczu napisał:

czy bezprzewodowego pada można podłączyć pod PC? słyszałem że trzeba ściągnąć jakieś stery.
prawda to ? :)


Jeżeli chcesz podłączyć przewodowego pada od Xboxa do pc to wystarczy sciągnąć odpowiednie stery. Natomiast jeżeli chcesz bezprzewodowego pada podłąćzyć to musisz mieć specjalny odbiornik. M$ sprzedaje takie zestawy (pad + odbiornik i sterowniki do kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: otóż mam X360 Premium ale bez HDMI. Kupiłem sobie Virtua Fighter 5 który obsługuje rozdzielczośc 1080p, ale na Componencie nie można osiągnąc takiej rozdziałki (1080i max :-( ). Jaki kabel mam kupic aby wyswietlic obraz FULL HD? VGA od M$ wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 13:20, rob300i napisał:

Mam problem: otóż mam X360 Premium ale bez HDMI. Kupiłem sobie Virtua Fighter 5 który obsługuje
rozdzielczośc 1080p, ale na Componencie nie można osiągnąc takiej rozdziałki (1080i max :-(
). Jaki kabel mam kupic aby wyswietlic obraz FULL HD? VGA od M$ wystarczy?


jesli masz telewizor full hd a nie mozesz uzyskac obrazu w 1080p po kablu komponentowym to problem jest po stronie twojego telewizora a nie kabla czy konsoli. vga moze dzialac a moze nie, jw wszystko zalezy od telewizora jaki posiadasz i tego jaki sygnal akceptuje. mozesz miec telewizor ktory akceptuje 1080p tylko po vga a mozesz miec i taki ktory zaakceptuje go jedynie za posrednictwem hdmi. najprosciej bedzie jak wepniesz PCta do telewizora po VGA i sprawdzisz.

ps: co sie dzieje jak ustawiasz 1080p w dashboardzie konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:26, Kondzio90 napisał:

Są trzy zestawy Arcade,Premium i Elite.
Arcade: Nie ma twardego dysku(ma kartę pamięci), bezprzewodowy pad i 5 gier znanych
z XBLA - 900 zł
Premium:Twardy dysk 20Gb,bezprzewodowy pad, headset,kabel sieciowy , miesiąc subskrypcji
XL Gold(umożliwia granie przez internet) - 1399zł
Elite: Wszystko to co Premium + kabel HDMI + twardy dysk 120 GB - 1749 zł


mała korekta: miesiąc Xbox Live Gold jest do każdej wersji. i nie jest on fizycznie dodawany. to po prostu polityka microsfotu - każde nowe konto na Xobx Live dostaje miesiąc Golda gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:47, muszczu napisał:

czy bezprzewodowego pada można podłączyć pod PC? słyszałem że trzeba ściągnąć jakieś stery.
prawda to ? :)

można podłączyć. niestety potrzebny jest specjalny odbiornik, którego u nas w kraju jeszcze nigdzie nie widziałem w sprzedaży.... dlatego zamówiłem sobie na amazon.co.uk drugiego pada z tym odbiornikiem w zestawie, za cenę mniej więcej taką jak sam pad w Polsce :/
pada przewodowego podłączysz bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nie wiem czym sie one roznia. Nie chce

Dnia 03.12.2007 o 23:03, Mechu95 napisał:

zadnych bajerow do tego, byle by byl kontroler. Istnieje cos takiego?


Czyli, jak nie chcesz korzystać z XBox Live przez internet to kupuj Xbox 360 Arcade za 900 zł - Polecam ;)
A w razie czego możesz zawsze dysk dokupić, nawet na Allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:17, Woko11 napisał:

A można te dema itp. ściągać na np. pendrive''a? Czy dysk jest konieczny?


X360 ma to do siebie, że łączy się tylko z HDD marki M$, więc... Tak, dysk jest konieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:26, Kondzio90 napisał:

> Mam pytanie. Chcialbym kupic konsole ktora nie kosztowala by zbyt drogo (powyzej 1000
zeta).
> Chcialbym taze konsole podlaczyc do monitora LCD, a uzywaz glownie po to, zeby sie zrelaksowac

> po ciezkim dniu nauki ;). Na pewno nie chce Wii - za duzo machania w tym, i grafa kiepska

> - NDS tez swoje sprzedaje. PS3 za drogie. Tak wiec zostaje Xbox360, ktory bylby dobrym
wyborem
> dla mnie, i to ze wzgledu na to ze moglbym se pykac w takiego CoD4 z kuzynem przez Xbox
Live!.
> Problem w tym, ze chyba jest kilka rodzaji Xboxa360, a nie wiem czym sie one roznia. Nie
chce
> zadnych bajerow do tego, byle by byl kontroler. Istnieje cos takiego?

Są trzy zestawy Arcade,Premium i Elite.
Arcade: Nie ma twardego dysku(ma kartę pamięci), bezprzewodowy pad i 5 gier znanych
z XBLA - 900 zł
Premium:Twardy dysk 20Gb,bezprzewodowy pad, headset,kabel sieciowy , miesiąc subskrypcji
XL Gold(umożliwia granie przez internet) - 1399zł
Elite: Wszystko to co Premium + kabel HDMI + twardy dysk 120 GB - 1749 zł

Twardy dysk przyda Ci się do korzystania z XBL(ściągania dem,dodatków itp.) a także możesz
nagrać na nim swoją muzykę ;]
Ja polecam Ci zestaw Xbox 360 Premium HDMI + COD4 za 1399zł(w Saturnie). Sam taki zakupuje
;P


a da sie grac po necie z samym XL silver? Bo jak sie nie da, to po ch...iny mi to jak chce pwnowac noobow po Sieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 18:22, Mechu95 napisał:

a da sie grac po necie z samym XL silver? Bo jak sie nie da, to po ch...iny mi to jak chce
pwnowac noobow po Sieci???


NIe, żeby grać "po sieci" musisz mieć konto XBL Gold :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:24, Mr.M napisał:


> a da sie grac po necie z samym XL silver? Bo jak sie nie da, to po ch...iny mi to jak
chce
> pwnowac noobow po Sieci???

NIe, żeby grać "po sieci" musisz mieć konto XBL Gold :)


Not to ch...inowo...a zeby grac ze znajomymi czy cos? I ile taki Gold kosztuje jak sie wyczerpie triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się