Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Chłopaki koniec z fanbojstwem. Ile razy mam to mówić: patrzcie na gry, które wam odpowiadają. Nie ma co wadzić się która konsola ma osiągi lepsze o te kilka %. Co to ma do rzeczy? Patrzysz na tytuły i już wiesz co brać. Tak i Tobie radzę Bratek196.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:03, Tomek1120 napisał:

Hej co to za wersja PS3 i kiedy będzie w Polsce?
http://www.centrumsony.pl/files/2007-12_xmas_Centrum_Sony.pdf


eee? mam nadzieję, że nie pomyślałeś, że w tamtym zestawie są te 4 gry (Uncharted, Lair itd.), bo to tylko "prezentacja" nowych tytułów, a ten zestaw co jest pod PS3 to z Eye of Judgment - karcianką na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marth chodzi o twojego komenta na moim gs-sie, już wyrobiłem sobie opnie o PS3 bo czytałem recki i komentarz o tym produkcie, a co do x-a też się nim interesowałem ale zrezygnowałem dlatego z awaryjności paru chamskich rzeczy (typu płatny multi), A PS 3 moze ma swoje wady typu mała liczba gier ale to powoli się zmienia. Czas o wybraniu konsoli i tak był długi chyba z 3 miesiące więc trzebało podjąć decyzje. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
I już wszystko jasne. Ty się zdecydowałeś na PS3. Gratuluję. Obaj jesteśmy zadowoleni. Ciesz się z tego! Najważniejsze byś nie zatracił się, czyt. został fajnbojem i obrzucał wszystkich naokoło błotem.

Swoją drogą dostępny jest nowy trailer GTA4. Za tym tytułem nie szaleję, ale napewno zagram, bo podoba mi się free-roaming ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:00, Marth napisał:

Swoją drogą dostępny jest nowy trailer GTA4


jeśli mówimy szczerze to ta wypowiedź powinna wyglądać tak:

Swoją drogą dostępny jest nowy trailer GTA4, który jest jedną wielką porażką


jak to się mówi? Aha - fixed... Jedyny fajny trailer GTA4 to ten "jak tworzy się pudełka gier" reszta oprócz fajnego podkładu niczego dobrego nie oferuje/pokazuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 19:46, syriusz.b napisał:

> Hej co to za wersja PS3 i kiedy będzie w Polsce?
> http://www.centrumsony.pl/files/2007-12_xmas_Centrum_Sony.pdf

eee? mam nadzieję, że nie pomyślałeś, że w tamtym zestawie są te 4 gry (Uncharted, Lair itd.),
bo to tylko "prezentacja" nowych tytułów, a ten zestaw co jest pod PS3 to z Eye of Judgment
- karcianką na konsole :)

Nie pomyślałem ale zobaczyłem nowe opakowanie od PS3 i jestem ciekaw czy ktoś wie co w nim jest. Gra w karty na konsole? Co ludzie nie wymyślą. Już słyszałem o Tetrisie za 120zł na Xboxa a teraz karty na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:07, Tomek1120 napisał:

> > Hej co to za wersja PS3 i kiedy będzie w Polsce?
> > http://www.centrumsony.pl/files/2007-12_xmas_Centrum_Sony.pdf
>
> eee? mam nadzieję, że nie pomyślałeś, że w tamtym zestawie są te 4 gry (Uncharted, Lair
itd.),
> bo to tylko "prezentacja" nowych tytułów, a ten zestaw co jest pod PS3 to z Eye of Judgment

> - karcianką na konsole :)
Nie pomyślałem ale zobaczyłem nowe opakowanie od PS3 i jestem ciekaw czy ktoś wie co w nim
jest. Gra w karty na konsole? Co ludzie nie wymyślą. Już słyszałem o Tetrisie za 120zł na Xboxa
a teraz karty na PS3.

Jeśli sie dobrze orientuje to te karty sa podobne do Yu-Gi-Oh czyli kladzisz jakas karte z np smokiem kamerka ja zczytuje i masz juz to na ekranie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:07, Tomek1120 napisał:

Nie pomyślałem ale zobaczyłem nowe opakowanie od PS3 i jestem ciekaw czy ktoś wie co w nim
jest. Gra w karty na konsole? Co ludzie nie wymyślą. Już słyszałem o Tetrisie za 120zł na Xboxa
a teraz karty na PS3.


PlayStation Eye czy jak to się zwie i specjalna podstawka, gdzie jest 9 pól w komplecie jeszcze gra i karty no i się gra "wystawiając" kartę na odpowiednie pole jeśli np. atakujemy to widzimy animację na ekranie - rzeczywiście ludzie mają pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:06, syriusz.b napisał:

> Swoją drogą dostępny jest nowy trailer GTA4

jeśli mówimy szczerze to ta wypowiedź powinna wyglądać tak:

Swoją drogą dostępny jest nowy trailer GTA4, który jest jedną wielką porażką


jak to się mówi? Aha - fixed... Jedyny fajny trailer GTA4 to ten "jak tworzy się pudełka gier"
reszta oprócz fajnego podkładu niczego dobrego nie oferuje/pokazuje...


Rzeczywiście. Po obejrzeniu mogę Ci szczerze przyznać rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:20, syriusz.b napisał:

PlayStation Eye czy jak to się zwie i specjalna podstawka, gdzie jest 9 pól w komplecie jeszcze
gra i karty no i się gra "wystawiając" kartę na odpowiednie pole jeśli np. atakujemy to widzimy
animację na ekranie - rzeczywiście ludzie mają pomysły :)

Dobry pomysł nie jest zły. ;P Kreatywność to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:00, Marth napisał:

Najważniejsze byś nie zatracił się, czyt. został fajnbojem i obrzucał wszystkich naokoło błotem.


Ciekawa filozofia ^^.
Chyba na pudełkach od konsol powinno być napisane: ''uwaga, istnieje ryzyko zostania fan-boy''em i obrzucania ludzi błotem''...
Oczywiście żartuję, ale to ostrzeżenie brzmiało jak odniesione do skrajnego kretyna...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed ukończony, złoto w dwóch kategoriach:

(1) najbardziej przereklamowana gra roku (ex equo z Halo 3)
(2) najbardziej przegadana gra ever.

Nawet dobrze, że to już koniec. Teraz spokojnie mogę zakończyć Mass Effect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 01:36, ubu napisał:

Assassin''s Creed ukończony, złoto w dwóch kategoriach:

(1) najbardziej przereklamowana gra roku (ex equo z Halo 3)
(2) najbardziej przegadana gra ever.

Nawet dobrze, że to już koniec. Teraz spokojnie mogę zakończyć Mass Effect :)


(3) najbardziej niezrozumiana gra ever...

Prawda jest taka, że 80% negatywnych recenzji mówi o całym przereklamowaniu, sęk w tym, że w tym przereklamowaniu nie było dużo o gameplayu itp. itd. więc tak na prawdę minus daje się za to, że "wyszło coś innego, niż się spodziewałem". IMO żywe miasto jest takie, jakie być powinno i żadna inna gra nie ma takiego czegoś, ogromu samych miejscówek też (tak będą wyglądać gry next-gen - AC wyznacza kierunek pod tym względem), sam klimat jest przedni, a na dodatek głęboka fabuła, która nie mówi nam wszystkiego, tylko musimy "wejść" w temat by pojąć. Niektórzy chcieli dobrej gry (gameplayowo), a Ubi chodziło bardziej o klimat, fabułę i chyba nie wszystkim to przypadło do gustu - ja osobiście przechodzę grę właśnie 2 raz i robię 100% achievów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 07:55, syriusz.b napisał:

(3) najbardziej niezrozumiana gra ever...

Prawda jest taka, że 80% negatywnych recenzji mówi o całym przereklamowaniu, sęk w tym, że
w tym przereklamowaniu nie było dużo o gameplayu itp. itd. więc tak na prawdę minus daje się
za to, że "wyszło coś innego, niż się spodziewałem". IMO żywe miasto jest takie, jakie być
powinno i żadna inna gra nie ma takiego czegoś, ogromu samych miejscówek też (tak będą wyglądać
gry next-gen - AC wyznacza kierunek pod tym względem), sam klimat jest przedni, a na dodatek
głęboka fabuła, która nie mówi nam wszystkiego, tylko musimy "wejść" w temat by pojąć. Niektórzy
chcieli dobrej gry (gameplayowo), a Ubi chodziło bardziej o klimat, fabułę i chyba nie wszystkim
to przypadło do gustu - ja osobiście przechodzę grę właśnie 2 raz i robię 100% achievów :)

Popieram wedlug mnie gra jest genialna chociaz jestem przy 4/5 zabojstwie a grać niemoge bo TV sie popsul, ale gra ma świenty klimat i nie rozumiem ludzi ktorzy mowia o rozczarowaniu roku, bo czego oni oczekiwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 07:55, syriusz.b napisał:

(3) najbardziej niezrozumiana gra ever...

Prawda jest taka, że 80% negatywnych recenzji mówi o całym przereklamowaniu, sęk w tym, że
w tym przereklamowaniu nie było dużo o gameplayu itp. itd. więc tak na prawdę minus daje się
za to, że "wyszło coś innego, niż się spodziewałem". IMO żywe miasto jest takie, jakie być
powinno i żadna inna gra nie ma takiego czegoś, ogromu samych miejscówek też (tak będą wyglądać
gry next-gen - AC wyznacza kierunek pod tym względem), sam klimat jest przedni, a na dodatek
głęboka fabuła, która nie mówi nam wszystkiego, tylko musimy "wejść" w temat by pojąć. Niektórzy
chcieli dobrej gry (gameplayowo), a Ubi chodziło bardziej o klimat, fabułę i chyba nie wszystkim
to przypadło do gustu - ja osobiście przechodzę grę właśnie 2 raz i robię 100% achievów :)


A co tam jest do rozumienia? Gdzie ta głębia? Mam padać plackiem, bo po raz n-ty usłyszałem "nothing is true, everything is permitted"? Bo w kwestii fabularnej gra stawia na teorię spiskową kiepską niczym w książkach Dana Browna?
Szczerze mówiąc, "wejść w temat" nie jest wcale trudno, trudno jest przestać ziewać w trakcie kolejnego przerywnika (powrót do Masyaf albo wizyty w poszczególnych biurach - gdzie jest "skip cutscene"?).

Zgadzam się, że AC to ogromny potencjał (mechanika gry, grafika, rozległy obszar), rzecz w tym, że niewłaściwie wykorzystany tzn. sprowadzony do jednego schematu, który powtarza się praktycznie w każdej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ubu biega po sajcie i tylko narzeka na gierki :)
Generalnie chyba sprawia ci to jakiś fun tylko po co grasz skoro nic ci się nie podoba?
Niezły malkontent się trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 08.12.2007 o 01:36, ubu napisał:

Nawet dobrze, że to już koniec. Teraz spokojnie mogę zakończyć Mass Effect :)


Ale na innym wątku w mass effect też ci coś przeszkadza. Rozumiem, że kończysz żeby ponarzekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do poruszenia inny ciekawy temat, czyli tzw. nieorginalnych orginałów na x360. W mieście stołecznym i nie tylko(pewnie) od jakiegoś czasu pojawiły sie normalnie tłoczone gry tylko w lipnych pudełkach, np. kupiłem grę THQ w opakowaniu ze znakiem EA w środku. No i kosztują nówki po 100 maks 150 zł.To sporo niżej niż w hurtowniach
Poczułem wewnętrzny obywatelski obowiązek żeby poruszyc ten temat. Takie cos to zabójstwo dla naszego rynku a przeciez wszyscy chcemy żeby rozwijał się w najlepsze. Więc powiedzmy po imieniu "paserzy" sprzedają juz przed premierą rąbany towar na giełdzie i allegro i nikogo to nie rusza. A podobno sprzedaz gier na xa spadła zgadnijmy dlaczego, skoro złodzieje wprowadzaja na rynek kilkaset sztuk?(może więcej) rąbanego towaru.
Panowie z CD zajmijcie się tym.
A tym czasem wzywam wszystkich gramowiczów do bojkotu takiego procederu.
W Warszawie omijajcie Mad Games i Sara Games na ul. Chmielnej.
Czekam na info czy macie growych "paserów" u siebie, w waszych miastach. Zróbmy ogólnopolską akcję przeciwko złodziejom zabijającym nasz ukochany growy rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się