Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Pewnie jak i ja zastanawialiście sie jak na nowej konsoli SONY będzie się nazywała tzw.”platynowa seria”. A więc seria zowie się “The Best Collection”. Ale jest to nazwa dla regionu Japonii i może ulec zmianie dla USA i EU. Seria startuje 10 stycznia 2008. Pierwszą grą z serii będzie:

* Armored Core 4

Ja czekam na cenę i więcej tytułów: W kolejce pewnie czekają:

* Resistance: Fall of Man™
* Heavenly Sword™
* Motorstorm™

To pewniaki. A jakie wy macie propozycje?

Źródło: PS3 Site

No cóż, fajnie że w końcu ukarze się kolekcja gier za małe pieniądze, choć jeszcze nie wiadomo jakie. Ja myślę, żę będzie to w granicy 60-80 zł.
Czekam na ujawnienie kolejnych tytułów, zapewne będą to gierki, które były dostępne w sprzedaży podczas premiery konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajne tytuły : PHmmm....ja bym chciał aby znalazły się tam : HS, Virtua Tennis 3, Ridge Ricer 7 ;]

Te gry są w miarę tanie więc myślę, że do owej klasyki dojdą

a to jest pewna informacja na 100% będzie ta seria już 10 stycznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 08:57, Ciastuś napisał:

> Mhm...ja tam wole kupowac w sklepie, a ze mieszkam w Anglii to moge - do najblirzszego
pozadnego
> sklepu z grami mam 3 przystanki ;)

jako mieszkaniec UK powinienes wiedziec ze tam wszystko kosztuje wiecej wzgledem reszty EU
:). jesli karte kupisz za wiecej niz 32 funty to przeplacisz. a cena sugerowana w sklepie -
ktora w miejscach typu HMV czy game.net jest zwykle przestrzegana - to bodaj 39.99 funtow czyli
jakies 40 zl drozej niz przez allegro.




Cos ci sie ceny pokopcily, funt jeszcze trzyma sie na 5.15zl...ale jeszcze nie upadl tak nisko by byc na 4zl jeden funt!!! Opanuj sie - 10 funtow to okolo 50.20zl. A na eBayu mam nawet za 25 funtow :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:19, Bratek196 napisał:

No to super a możemy się spodziewać najbliższym czasie jakieś obniżki PS3 ???


Ja w Sony nie pracuję, to nie mam pojęcia. A nawet gdybym pracował, to takie informacje są poufne do momentu oficjalnego ogłoszenia.
A tak na chłopski rozum - NIE. Dopiero co wprowadzono model 40GB i obniżona Starter Packa 60GB, nie wiem czy miesiąc od tego czasu minął. Konsola na całym świecie sprzedaje się bardzo dobrze. Widać, że odbiła się od dna. Po co zatem Sony miałoby obniżać cenę? Na pewno nie przed świętami i raczej na pewno nie tuż po nich. Jeżeli coś, to pewnie dopiero na wiosnę. Nie spodziewałbym się jednak obniżki, prędzej dorzucenie jakiejś gry w tej samej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie na święta. Są różne strategi wyróżniamy dwie podstawowe:
- Jak najwięcej za jak najniższą cenę
- Trochę mniej za wysoką cenę

Sony preferuje tą drugą ;] A poza tym sony chce teraz wysprzedać to co zalega na magazynie : P A po świętach spadnie cena gier, bo ludzie na święta kupią ich masę za wyższą kasę. Powiem tak np.
Przed świętami w Polsce 400 osób kupi Motorstorm (w sklepie) za 199 zł wszystko kosztuje 79 600. a jeżeli cenę by obniżyli teraz do 80 zł to kupi tę grę powiedzmy 2 razy tyle ludzi 800 osób grę za 80 zł to wychodzi 64 000. więc widzisz, że sony chce teraz się pobyć wszystkich zalegających na magazynie gier. Mogą oni nawet trochę stracić bo jak by dali gry teraz ( za 80 zł) To na pewno liczba nabywców wzrosła by nie 2 a 3 może 4 razy : P

Trudno wywnioskować co planuje Sony. Sam jednak myślę, ż eta seria nie pojawi się w styczniu jak coś to może luty-marzec-kwiecień. Myślę, że wyjdzie wraz z otwarciem SCE Poland ;]

a co do serwisu PS3 Site to mnie nie jednokrotnie zawodził :( Pisali, że pojawi się pack z Uncharted''em i R&C ToD. No jednak o takowym jeszcze nie słyszałem :)

PS: Teraz dla zbicia czasu grywam sobie w Gothica 1. Bardzo fajna część, ma swój klimacik :] Idę grać

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na swieta bende mial co robic bo 4 zajebiste gierki dojda:D:D

Fight Night Round 3
Call of Duty 4
Fifa 2008
Need For Speed Pro Street

musze przyznac ze te gry sa dosyc drogie na playa szczegolnie jak sie kupuje wlasnei 4 naraz:D ale co tam mialem tylko 2 te resistance i motor storm to teraz bende mial jzu w co gra bo resistance przeszedlem a motor storm mnie nudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:45, syriusz.b napisał:

>Ja myślę, żę będzie to w granicy 60-80 zł.

To się przeliczysz, bo Sony taką ceną zrobiło by sobie sepuku... 119 najmarniej...

czemu tak sadzisz ja stawiam ze max 100zl bedzie to kosztowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:38, Oskar 1994 napisał:

A tak nie na temat trochę. Bo widziałem, że wile ludzi za pomocą tego 3Dmarktu jakoś sobie
ko0mpa sprawdzają. ego 3D można gdzieś pobrać ?


Tak można ale to nie jest program freeware ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:38, Oskar 1994 napisał:

A tak nie na temat trochę. Bo widziałem, że wile ludzi za pomocą tego 3Dmarktu jakoś sobie
ko0mpa sprawdzają. ego 3D można gdzieś pobrać ?

poszukaj na necie a znajdziesz darmowa wersje tego programu wpisz 3dmark03 np i szukaj a znajdziesz darmowa wersje tego programu czyli chyba demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo na moim biurku zagości Xbox 360 i mam pewne wątpliwości co do ustawienia konsoli. Najlepiej by mi pasowało pionowo, ale słyszałem, że podobno w tej pozycjy rysują się płyty. To prawda? I drugie pytanie może głupie ale zadam: Czy mogę ustawić klocka przy głośnikach? Bo gdzieś czytałem na forum, że nie.

Z góry thx. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:28, Kondzio90 napisał:

Niedługo na moim biurku Czy mogę ustawić klocka przy głośnikach?
Bo gdzieś czytałem na forum, że nie.

Hmm możesz byle by to nie kolidowalo z wylotami wentylacyjnymi konsoli.

Dnia 06.12.2007 o 19:28, Kondzio90 napisał:

Z góry thx. Pozdrawiam ;]

Ja rownież pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:41, Mechu95 napisał:

Cos ci sie ceny pokopcily, funt jeszcze trzyma sie na 5.15zl...ale jeszcze nie upadl tak nisko
by byc na 4zl jeden funt!!! Opanuj sie - 10 funtow to okolo 50.20zl. A na eBayu mam nawet za
25 funtow :S


napisales ze na allegro (aukcji) nie kupisz - wolisz w zwyklym sklepie. nie wiem skad wytrzasnales 4 zeta za funt - przeczytaj jeszcze raz uwaznie co napisalem:

1. cena xblive 12m na allegro = 150-160 zlotych. napisalem ze "jesli karte kupisz za wiecej niz 32 funty to przeplacisz". 32 funty = 160 zlotych a wiec sie zgadza.

2. cena sugerowana wspomnianej zdrapki w uk to 39.99 funtow (200 zlotych). napisalem ze jesli kupisz ja w sklepie (a w takich ceny sugerowane sa zwykle przestrzegane) to zaplacisz "40 zl drozej niz przez allegro". 200 - 160 = 40.

rozumiemy juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 21:15, Ciastuś napisał:

> Cos ci sie ceny pokopcily, funt jeszcze trzyma sie na 5.15zl...ale jeszcze nie upadl tak
nisko
> by byc na 4zl jeden funt!!! Opanuj sie - 10 funtow to okolo 50.20zl. A na eBayu mam nawet
za
> 25 funtow :S

napisales ze na allegro (aukcji) nie kupisz - wolisz w zwyklym sklepie. nie wiem skad wytrzasnales
4 zeta za funt - przeczytaj jeszcze raz uwaznie co napisalem:

1. cena xblive 12m na allegro = 150-160 zlotych. napisalem ze "jesli karte kupisz za wiecej
niz 32 funty to przeplacisz". 32 funty = 160 zlotych a wiec sie zgadza.

2. cena sugerowana wspomnianej zdrapki w uk to 39.99 funtow (200 zlotych). napisalem ze jesli
kupisz ja w sklepie (a w takich ceny sugerowane sa zwykle przestrzegane) to zaplacisz "40 zl
drozej niz przez allegro". 200 - 160 = 40.

rozumiemy juz?


Yes sir!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się