Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

z tego co pamiętam nie potrzebujesz żadnych kart pamięci do przenoszenia danych :/
jeśli kupujesz oryginalny zestaw z dyskiem 120gb to zawiera on chyba jakiś ''kit'' do bezbolesnej migracji ze starego dysku na nowy. na gamespocie coś takiego pokazywali jak wyszły dyski 120GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą jakieś nowe gry DBZ na Xboxa?
Nie ma DBZ BT3 na Xboxa? :(
Co lepiej kupić PS2 czy Xboxa/Xboxa360 ?
Xbox360 często się psuje?
Jak się zepsuje, to naprawią go za darmo? Ile trwa naprawa? Trzeba płacić za koszt przesyłki?
i czym się różnią:
Xbox 360 Arcade
Xbox 360 Premium
Xbox 360 Elite
???

Trochę pytań mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Będą jakieś nowe gry DBZ na Xboxa?

Na 360 będzie DBZ Burst Limit (powrót do walki typu pierwsza seria Budokai).

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Nie ma DBZ BT3 na Xboxa? :(

Nie.

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Co lepiej kupić PS2 czy Xboxa/Xboxa360 ?

Pierwszego Xa odpuść. PS2 wciąż jest supportowana, do tego ma przeogromną biblioteke wspaniałych gier. Jeśli nie masz jeszcze ciśnienia na nowe konsole, to kup, bo jest tania jak barszcz. Jeśli chcesz nowej jakości, to zainwestuj w XO.

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Xbox360 często się psuje?

Ostatnie modele podobno nie.

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Jak się zepsuje, to naprawią go za darmo? Ile trwa naprawa? Trzeba płacić za koszt przesyłki?

Jeśli masz gwarancje (3 lata), to za darmo. Naprawa powinna trwać 2 tygodnie, aczkolwiek bywa różnie. Mój kumpel dostał po naprawie po ustawowych tygodniach, ale odesłali mu konsole ze zwalonym napędem i musiał odesłać. Bodaj ponad miesiąc czekał na działającą konsole (wliczając pierwsze wysłanie). Tak, trzeba płacić.

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

i czym się różnią:
Xbox 360 Arcade
Xbox 360 Premium
Xbox 360 Elite

Tu już pomogą Ci posiadacze tych konsol, bo nie chce namieszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

Trochę pytań mam:D

Na większość pytań odpowiedź uzyskałeś. Zostaje chyba tylko to o różnicach między poszczególnymi wersjami.

Dnia 10.03.2008 o 20:32, Paweł10 napisał:

czym się różnią:
Xbox 360 Arcade
Xbox 360 Premium
Xbox 360 Elite

Tu masz w skrócie co posiada która wersja X360: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10633&pid=8610

Aha - i pierwsze słyszę, że za wysyłkę konsoli do naprawy trzeba coś płacić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:49, bojanzaw napisał:

> Tak, trzeba płacić.

WTF?! O_o

A nie? Hmm, w takim razie przepraszam za błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie trzeba płacić za wysyłkę, to chyba XBOX360 lepszy :)
XBOX360 Premium będzie dobry? Nie będzie się psuć?
a dostanę jakąś grę albo coś za to, że muszę czekać na naprawę? :D

To trzeba płacić czy nie? a jak tak, to ile?
a za granie przez internet trzeba płacić czy mogę sobie podłączyć ten, co mam w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 22:03, Paweł10 napisał:

a dostanę jakąś grę albo coś za to, że muszę czekać na naprawę? :D

Czasami MS daje w nagrode pady lub gry ;) Mój znajomek miał ostatnio taki motyw do wyboru i wziął bezprzewodowego pada.

Dnia 10.03.2008 o 22:03, Paweł10 napisał:

a za granie przez internet trzeba płacić czy mogę sobie podłączyć ten, co mam w domu?

Oj trzeba. Musisz wykupić usługę Live! Gold. Ale ceny niech poda Ci ktoś inny, bo ja ich nie znam. Są jeszcze jakieś motywy ze zdrapkami, które pozwalają przez troche grać, ale o tym to praktycznie nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 22:03, Paweł10 napisał:

To trzeba płacić czy nie? a jak tak, to ile?
a za granie przez internet trzeba płacić czy mogę sobie podłączyć ten, co mam w domu?


Na allegro ok. 150 zł na 12 miesięcy, w sklepach ok. 200 zł na również okres 12 miesięcy. Są też do wykupienia przedłużenia na 3 miesiące - na allegro ok 60 zł, w sklepie cena podobna. Jeśli się pomyliłem proszę mnie poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie to znowu ja.Sprzedałem swoją PS3 ponieważ mi się nie podobała i teraz przymierzam się do kupna XBOXA 360 i chciałbym aby ktoś m poradził jak monitor wybrać w granicach 900 zł i aby była dobra jakość.

Z góry dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chloapki w piatek ide kupic sobie konsole bo jak wiecie MS obnizyl cene i SWersje premium mozna dostac za 1049zl.
Ale jest sprawa. jak rozpoznac ze w pudelku jest werjsa 65nm z zasilaczem 175W i HDMI??? czy na pudelku jest to napisane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 10:47, MLODY2K6 napisał:

Ale jest sprawa. jak rozpoznac ze w pudelku jest werjsa 65nm z zasilaczem 175W i HDMI???
czy na pudelku jest to napisane???


Jak spytasz w sklepie to powinni Cię poinformować co kupujesz. Poza tym, możesz przez pudełko zobaczyć naklejkę z numerem seryjnym konsoli (z którejś strony odchyla się kawałek tekturki). Jest tam także data produkcji xboxa. Jeżeli złożono go w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to niemal na pewno będzie to Premium z HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 10:53, Klimos napisał:

> Ale jest sprawa. jak rozpoznac ze w pudelku jest werjsa 65nm z zasilaczem 175W i
HDMI???
> czy na pudelku jest to napisane???

Jak spytasz w sklepie to powinni Cię poinformować co kupujesz. Poza tym, możesz przez
pudełko zobaczyć naklejkę z numerem seryjnym konsoli (z którejś strony odchyla się kawałek
tekturki). Jest tam także data produkcji xboxa. Jeżeli złożono go w ciągu ostatnich kilku
miesięcy, to niemal na pewno będzie to Premium z HDMI.


Ok wiem ze moga mui nawet otworzyc pudelko ale jak sprawdzic czy jest to wersja 65NM i zasilacz175W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 10:57, MLODY2K6 napisał:

Ok wiem ze moga mui nawet otworzyc pudelko ale jak sprawdzic czy jest to wersja 65NM
i zasilacz175W


Wersja 65nm - będzie na pewno jeżeli konsola będzie miała wyjście HDMI. W 90nm architekturze nie było tego wyjścia. Nawet pierwsze Elity na Zephyrze były wykonane w nowszym procesie technologicznym.
Zasilacz 175W - nie mam pojęcia czemu żeś się go tak uparł, ale jak już rozpakujesz wszystko, to podstawowe dane techniczne powinny być na naklejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszedzie na forach X-a pisza zeby brac wersje z 175W zasilaczem podobno mniej awaryjny takie mi udzielili informacje. Acha mam pytanie jeszcze jedno. X-a nbede chcial podlaczyc pod monitor LCD 22" 16:10 i jego natywna rozdzialak to 1680x1050. Orientujesz sie jak beda wygladac na nim gry??? czy moze dojsc do jakiegos bardziewnego skalowania??? Fakt kabel przyjdzie jutro do mnie to pozycze X-a od znajomego ale jestem troche niecierpliwy i chcialbym aby ktos udzielil mi jakiejs informacji na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 11:07, MLODY2K6 napisał:

Bo wszedzie na forach X-a pisza zeby brac wersje z 175W zasilaczem podobno mniej awaryjny
takie mi udzielili informacje.

Znaczy co, zasilacz jest mniej awaryjny, czy jak?
Naczytałeś się plotek po necie jak wszyscy i teraz wielka panika przed kupnem :P
Ja kupując we wrześniu X360 nie zwracałem uwagi absolutnie na nic. Okazało się, że nabyłem konsolę wyprodukowaną niemal rok wcześniej (listopad 2006) i o dziwo wszystko działa ;]

Dnia 11.03.2008 o 11:07, MLODY2K6 napisał:

Acha mam pytanie jeszcze jedno. X-a nbede chcial podlaczyc
pod monitor LCD 22" 16:10 i jego natywna rozdzialak to 1680x1050. Orientujesz sie jak
beda wygladac na nim gry??? czy moze dojsc do jakiegos bardziewnego skalowania???

Nie mam pojęcia, nie podłączałem X360 pod monitor. Anyway, nie powinno być źle: http://www.tomshardware.com/forum/244291-33-using-xbox-monitor

Dnia 11.03.2008 o 11:07, MLODY2K6 napisał:

Fakt kabel przyjdzie jutro do mnie to pozycze X-a od znajomego ale jestem troche niecierpliwy
i chcialbym aby ktos udzielil mi jakiejs informacji na ten temat :D

Polecam w takim razie 12 i 13 odcinek 10. serii South Parku: "Go God Go". Nawet drobna analogia jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam bardzo podobny do wielu osób tutaj czyli chce w najbliższym czasie kupić sobie konsole specjalnie do GTA IV i teraz mam problem bo nie wiem czy wybrać Xbox 360 czy Playstation 3. Za xboxem przemawia większa ilość gier, dodatki do gta 4, gry typu który bardziej mi odpowiada (no ale ps3 jest krócej na rynku) bo nie lubię typowo konsolowych tytułów takich jak final fantasy czy inne tego typu japońskich produkjji, po prostu klimat mi nie odpowiada. Ale za playstation zaś argument jest taki że będe miał odtwarzacz blu-ray za tak niską cene. SAm nie wiem co wybrać. No i jeszcze jedna sprawa nie widziałem jeszcze prawie żadnej spolszczonej gry na ps3 oprucz gier EA. No a na x-a z tego co wiem jakieś tytuły już były spolszczone. I teraz pytanie rozsądek podpowiada mi że lepiej kupić ps3 i mieć nowocześniejszą konsole ale na xboxa wydaję mi się żę będzie więcej spolszczeń no i tytuły bardziej mi odpowiadają. Nie interesowałem się konsolami do tej pory więc może to tylko moje błędne spostrzeżenia ale prosiłbym kogoś obeznanego w tym temacie żeby zapoznał się z tymi argumentami. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pudełku wersji z HDMI jest wyraźny napis, że takie wejście jest, patrz zdjęcie

a jeżeli chodzi o datę produkcji, to HDMI w Premium pojawiło się bodajże w sierpniu lub wrześniu zeszłego roku

20080311114536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się