Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 15:29, Klimos napisał:

> Elite różni się od innych 360 tylko tym, że posiada 120gb dysk?

I dodatkowo kabel HDMI w komplecie. Poza tym jest czaarny. Swego czasu różnicą był jeszcze
port HDMI, ale stopniowo został on już wprowadzony do wszystkich wersji konsoli.

E tam w takim razie kupuje premium;) mam nadzieje ze xpudło mnie nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:26, Starter napisał:

Elite różni się od innych 360 tylko tym, że posiada 120gb dysk?



Elite rożni się też od innych nie tylko dyskiem, a kolorem i kablem HDMI którego nie ma w innych wersjach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanko odnośnie X360 czy można przerobić ta konsole nietracąc gwaranci bo skoro czesto sie psuje to gwarancja jest niezbędna X jeszcze nie mam ale chcę kopić i chciałbym mieć wszystko zaplanowane.
A przerobić chcę bo kasiasty nie jestem by oryginalny kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:35, PipBoyPL napisał:

Hey mam pytanko odnośnie X360 czy można przerobić ta konsole nietracąc gwaranci bo skoro
czesto sie psuje to gwarancja jest niezbędna X jeszcze nie mam ale chcę kopić i chciałbym
mieć wszystko zaplanowane.
A przerobić chcę bo kasiasty nie jestem by oryginalny kupować :)



Takich jak ty nie tolerujemy.... Parę stron wcześniej też gostek dostał bana za podobne pytanie, a że nie jesteś kasiasty to do roboty ja przez cały weekend majowy harowałem na Per-oder MGS-4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:35, PipBoyPL napisał:

Hey mam pytanko odnośnie X360 czy można przerobić ta konsole nietracąc gwaranci bo skoro
czesto sie psuje to gwarancja jest niezbędna X jeszcze nie mam ale chcę kopić i chciałbym
mieć wszystko zaplanowane.
A przerobić chcę bo kasiasty nie jestem by oryginalny kupować :)

Oj, koleś chyba sobie przegiąłeś. Tutaj o takich rzeczach nie rozmawiamy, o czym sam kiedyś się przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my na tym forum piratow nie lubimy. Tak nie stac mnie na gierke to ja ukradne... Szkoda slow, wiec powiem jesze tylko jeden wyraz - BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:22, master matrox napisał:

> Hmm, a to tak działa? Jak mam pod routerem kompa i jeszcze z tego kompa dalej puścić

> internet kolejnym kablem? Bo osobiście o czymś takim nie słyszałem.

Nie ma żadnych kłopotów z połączeniem gniazdko telefoniczne > komputer + modem >
konsola. Ja sam korzystam z takiego rozwiązania - mam Neostradę, i po prostu wyprowadziłem
sobie z komputera kabelek Ethernet do konsoli i wszystko śmiga jak miło. Tyle, że na
PC musi być internet włączony.

Że tak można to wiem. Ale u mnie wygląda to tak: router > dwa kompy. No i teraz jak chcę mieć konsolę podłączoną to przekładam kabel z kompa. żeby podłączyć osobny kabel, musiałbym go ciągnąć przez całe mieszkanie. A generalnie nie jest mi to za bardzo potrzebne, bo nie mam HDD w konsoli:) Tylko na próbę podłączyłem neta. Co mnie zaskoczyło, to automatyczna konfiguracja. NIC nie trzeba było konfigurować, żadnego IP etc. Wygodne. A te punkty za które się ściąga co ciekawsze rzeczy to tylko z pre-paid można? Tzn. zawsze trzeba za nie płacić i nie ma innego sposobu na nabijanie ich?

I tak przy okazji jeszcze zapytam: można użyć zapisanej gry z innego konta? Bo rozumiem że można się zalogować na konto XBL ale offline? Bo teraz jak założyłem nowe to bym musiał gry od nowa przechodzić...

Sorki za zawalanie pytaniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem gdzieś mi sie zgubiła przejściówka euro z PS3 ta od kabla na końcu taka przejscioweczka euro na pewno ktoś wie o co cho?:D Taa tylko jest taki problem ze nie wiem gdzie ja dostać pytałem w MM ale za bardzo mi nie pomogli mogę ja gdzieś kupić na allegro? jakby ktoś mógł niech poda linka do najlepszej możliwej jakiejś?:P Dokładnie chodzi mi o to: Wtyczka Euro-AV Plug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 21:10, master matrox napisał:

> (...)

No cóż, trochę poszukałem na Allegro, ale rzeczywiście nie jest ona tak łatwo dostępna.
Chyba jednak ta przejściówka rozwiążę Twój problem:
http://www.allegro.pl/item359019774_przejsciowka_euro_wtyk_3x_rca_s_vhs_pr zelacznik.html


Podobna była w MM ale coś panienka mówiła ze to może być zła i nie działać wiec sam juz nie wiem!:( niema prostej takiej jak byla w zestawie z PS3 żebym po prostu ja zamówił przyszła i tyle? Bo chce byc pewny ze jakoś obrazu będzie najwyższa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu stałem sie posiadaczem PS3 :) mimo że nie mam lcd HD a zwykly stary 29 calowy telewizor to mimo to jestem zachwycony wiec nie mowcie ze grafa est taka jak na PS2 bo to klamstwa :) tak wiec jak ktos sie wacha to goraco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wygaduje takie brednie, że grafa jest podobna jak na PS2?! Pokaż mi go palcem! :P A tak serio, to szczerze gratuluję doskonałego wyboru, jak masz konto na PSN to dawaj nick, zaraz Cię dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 16:32, Łeber napisał:

Kto wygaduje takie brednie, że grafa jest podobna jak na PS2?! Pokaż mi go palcem! :P
A tak serio, to szczerze gratuluję doskonałego wyboru, jak masz konto na PSN to dawaj
nick, zaraz Cię dodam :)


Davidskrk :)
tej opcji ze znajomymi jeszcze nie wyprubowalem :) bo narazie pykam sobie :)
Inni też podajcie mi nicki to was pododawam :)
PS3 Górą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciekawą sytuacje zaobserwowałem z moim Xsem otóż zawsze mi się jakoś płyty rysował (a dbam o płyty) nawet te, które były w konsol cały czas (Dead Rising). Wiec zdziwiony byłem, że po tych 20 godzinach gry płyta od GTA IV jest całkowicie nieporysowana. Mam napęd Benq w konsoli a przy grze w Gta nigdy nie stawiałem konsole pionowo (jak położyłem poziomo tak leżała). A jak w inne gry zdarzało się postawić konsole pionowa (przed gra oczywista) i są porysowane. Czyli z tego wynika ze X rysuje płyty jak stoi pionowo :/ (wierzyć mi się nie chce). I właśnie mam do was pytanie czy u was tez rysuje płyty stoją pionowo czy to tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:33, Bratek196 napisał:

Elite rożni się też od innych nie tylko dyskiem, a kolorem i kablem HDMI którego nie
ma w innych wersjach....


Premium posiada także kabel HDMI, lecz od bodajże sierpnia zeszłego roku.
pzdr.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się