Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 12:37, gothicsheep napisał:

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/aktualnosci/news3473.php -
akurat zbieram na jakąś konsole i myślę, że Xbox360 z Blu-Rayem będzie idealnym wyborem
:>.


Ale musi też być zewnętrzny bo inaczej pełno graczy oleje Xboxa, bo co to ma być? pół blurej a pół dividi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy PS3 odczytuje płyty DVD? Bo facet w Empiku mówił, że TYLKO Blue Ray...

I jeszcze jedno, czy PS3 odczytuje płyty VCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:55, gothicsheep napisał:

(...)


Hm, dziwne że jakoś w innych portalach traktujących o gamingu i konsolach tego nie widziałem.
W sumie to dobry krok ze strony Microsoftu, zapożyczony ''od lepszych'' hehe ;) Na początku robiąc HD DVD sporo zaryzykowali i jednak przegrali. Teraz jednak postanowili zrobić Blu-Ray, ale moim zdaniem już za późno. Gier na BR nie będą robić raczej, bo większość posiadaczy będzie miała konsole z DVD. Ciekawe, jak to zostanie wszystko rozpatrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:19, Klimos napisał:

> Czy PS3 odczytuje płyty DVD? Bo facet w Empiku mówił, że TYLKO Blue Ray...
>
> I jeszcze jedno, czy PS3 odczytuje płyty VCD?

Wierz facetowi z Empiku...
"Blu-ray/DVD/CD DRIVE "tylko do odczytu""
http://pl.playstation.com/ps3/support/specyfikacja-techniczna-ps3.htm l


Lol... i przez to tata nie zgodził się kupić konsoli. Bo jak usłyszał, że nie odtwarza DVD, to powiedział, że nie da 1490zł na takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:27, Falconer napisał:

Lol... i przez to tata nie zgodził się kupić konsoli. Bo jak usłyszał, że nie odtwarza
DVD, to powiedział, że nie da 1490zł na takie coś...


Wybierając się na zakupy do Empiku, Media Markt, Saturna czy Electroworld, zawsze idę wcześniej przygotowany i odpowiedzi na takie pytania już dawno mam gotowe. Nie mówię, że to niemożliwe, ale rzadko można spotkać kompetentnego i obeznanego sprzedawcę, czego sam masz najlepszy dowód. Bardziej odpowiednim miejscem na dowiedzenie się o możliwościach PS3 byłby salon Sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:25, master matrox napisał:

Hm, dziwne że jakoś w innych portalach traktujących o gamingu i konsolach tego nie widziałem.
W sumie to dobry krok ze strony Microsoftu, zapożyczony ''od lepszych'' hehe ;) Na początku
robiąc HD DVD sporo zaryzykowali i jednak przegrali. Teraz jednak postanowili zrobić
Blu-Ray, ale moim zdaniem już za późno. Gier na BR nie będą robić raczej, bo większość
posiadaczy będzie miała konsole z DVD. Ciekawe, jak to zostanie wszystko rozpatrzone.

BR będzie tylko jako odtwarzacz, gier na tym robić nie będą, tak jak nie robili na HD-DVD, ale to i tak nie ma znaczenia bo wymiana płyty raz na 15h nie stanowi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... ja wiedziałem jakie płyty odtwarza PS3. Ale tata oczywiście musiał się upewnić pytając sprzedawcę... I ten powiedział:

"PS3 odtwarza Blu Ray... i... i tylko Blu Ray."

Komu tata uwierzył? Oczywiście sprzedawcy... -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:50, Falconer napisał:

Komu tata uwierzył? Oczywiście sprzedawcy... -_-


Nie wychowałeś sobie rodziców... :P
U mnie w domu jak trzeba coś o sprzęcie elektronicznym się dowiedzieć, to wszystkie pytania idą do mnie. Poza tym nawet moi rodzice już tyle razy nacięli się na "kompetentnych sprzedawców", że ich zdanie zwykle mają głęboko w poważaniu.

Polecam wytłumaczyć tacie co i jak i nawet jak Ci nie uwierzy, zabrać go do sklepu, gdzie się bardziej na rzeczy znają, czyli np. do wspomnianego przeze mnie wcześniej salonu Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom i stało się X będzie miał blue ray za 6 miesięcy ma wyjść ta konsolka z Blue więc pytanie czy warto teraz kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:29, Chilid napisał:

Nom i stało się X będzie miał blue ray za 6 miesięcy ma wyjść ta konsolka z Blue więc
pytanie czy warto teraz kupić ??



Daj linka do tej informacji bo jakoś nie wierzę, a jak ma wyjść z blu-ray to chyba będzie tak samo jak z HD DVD (czy jak tam temu standardu),czyli do filmów a nie do gier.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 18:29, Chilid napisał:

Nom i stało się X będzie miał blue ray za 6 miesięcy ma wyjść ta konsolka z Blue więc
pytanie czy warto teraz kupić ??


Już jakieś oficjalne potwierdzenie tej informacji jest, czy nadal tylo dwa polskie serwisy cytujące siebie nawzajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, co przedstawiciele M$ mówili przy pierwszej informacji dotyczącej Blu-raya. Twierdzili, że nawet jeśli zdecydują się na Blu-ray, co jest bardzo prawdopodobne, będzie to przystawka do filmów - gry dalej będą na DVD. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się