Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2008 o 21:21, ghos-t napisał:

dzięki

Jest jeszcze inna kwestia. Czy tę różnicę jakości będziesz w stanie zauważyć. Porównując obraz z X360 podłączonego HDMI i przez HD-Component, ja różnicy raczej nie stwierdziłem.

Dnia 08.05.2008 o 21:21, ghos-t napisał:

aha a czy w wersji premium xboxa 360 jest wejście do HDMI bo słyszałem że tylko w wersji ELITE !!!!

10 miesięcy temu ta informacja byłaby jak najbardziej prawdziwa. Teraz już wszystkie wersje X360, od Arcade przez Premium, po Elite mają port HDMI. Aczkolwiek w sprzedaży można jeszcze trafić na stare egzemplarze sprzed wprowadzenia tego drobnego upgrade'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 20:10, Davidskrk napisał:

Davidskrk :)
tej opcji ze znajomymi jeszcze nie wyprubowalem :) bo narazie pykam sobie :)
Inni też podajcie mi nicki to was pododawam :)
PS3 Górą :D


Proszę bardzo :) Mój nick na PSN: Revenan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję rady :
Mam zamiar zakupić X360 i szczerze mówiąc do dziś byłem w zasadzie zdecydowany , ale ... no właśnie . Co jest obiektywnie lepsze (nie pytam o parametry , bo te znam , ale o jakość rozrywki) X360 czy PS2 ? Zaznaczam że PS3 jest poza moim zasięgiem finansowym .

PS- może to nie najlepszy temat na takie pytania ale lepszego nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:01, Kazmierczak-M napisał:

potrzebuję rady :
Mam zamiar zakupić X360 i szczerze mówiąc do dziś byłem w zasadzie zdecydowany , ale
... no właśnie . Co jest obiektywnie lepsze (nie pytam o parametry , bo te znam , ale
o jakość rozrywki) X360 czy PS2 ? Zaznaczam że PS3 jest poza moim zasięgiem finansowym
.

Jeśli jesteś graczem - bierz X360, a jeśli jesteś hardkorowym omfg Japońcem - bierz PS3 ;] Ale popatrz, skoro nie masz funduszy na PS3, to po co się zastanawiasz? ;P Obojętnie, którą konsolę weźmiesz - i tak będziesz w 100% zadowolony i dumny z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:01, Kazmierczak-M napisał:

Mam zamiar zakupić X360 i szczerze mówiąc do dziś byłem w zasadzie zdecydowany , ale
... no właśnie . Co jest obiektywnie lepsze (nie pytam o parametry , bo te znam , ale
o jakość rozrywki) X360 czy PS2 ? Zaznaczam że PS3 jest poza moim zasięgiem finansowym


Ja bym brał X360 z tej dwójki. Dlaczego? PS2 to konstrukcja już dosyć leciwa. Ma znakomitą bazę gier, ale coraz mniej nowych tytułów jest wypuszczane na tą platformę (GTA IV, Assasin''s Creed, HL2: Orange Box, z tych bardziej znanych). Gdybyś ją kupił, to będzie to rozwiązanie tylko i wyłącznie na teraz. W starsze gry będziesz mógł zagrać, ale nowości Cię siłą rzeczy ominą. A za rok może się okazać, że już zupełnie nic nowego nie będzie powstawać. Natomiast przed X360 jeszcze spokojnie kilka lat życia. Posiada także sporo bardzo dobrych pozycji (imho cały czas zdecydowanie lepszy wachlarz tytułów niż PS3, ale to moje subiektywne zdanie - zależy co kto lubi), a i nie zanosi się by developerzy mieli zamiar zrezygnować z wypuszczania gier na konsolę Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2008 o 23:21, Klimos napisał:

/.../


Sęk w tym że do gry w nowości ma PC ( prędzej czy później pojawią się te gry na PC) Z drugiej jednak strony Zagrałbym dajmy na to w GTA IV a na PS2 ono nie wyjdzie , natomiast na X''a brakuje mi takich casualowych gier jak np Singstar ... Przy czym co o PS2 rozmawiałem już z dwiema osobami i niestety prezentowały zupełnie odmienne zdania, podobnie sprawa ma się co do X''a więc już sam nie wiem ... A czy nie będą już wychodziły gry na PS2 tego nie wiem , bo Sony cały czas "podtrzymuje " przy życiu tą konsolkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 23:49, Kazmierczak-M napisał:

Sęk w tym że do gry w nowości ma PC ( prędzej czy później pojawią się te gry na PC)

Poprzedni post był pisany z perspektywy osoby, która w ogóle PC nie posiada. Do grania mam konsole: w domu X360, w drodze do pracy, czy w podróży PSP.

Dnia 08.05.2008 o 23:49, Kazmierczak-M napisał:

Z drugiej jednak strony Zagrałbym dajmy na to w GTA IV a na PS2 ono nie wyjdzie , natomiast
na X''a brakuje mi takich casualowych gier jak np Singstar ...

Do casualu to ty sobie może Wii weź ;)
A co do Singstara, sam na PC bawiłem się na jakiejś imprezie programem do karaoke. Zabawa przednia :P

Dnia 08.05.2008 o 23:49, Kazmierczak-M napisał:

Przy czym co o PS2 rozmawiałem już z dwiema osobami i niestety prezentowały zupełnie odmienne zdania,
podobnie sprawa ma się co do X''a więc już sam nie wiem ...

Własnego PS2 nigdy nie miałem, czego szczerze żałuję. Gdy zorientowałem się, że w sumie mógłbym się w coś takiego zaopatrzyć, było już nieco za późno i postanowiłem poczekać te pół roku, dozbierać kasę i kupić X360.

Dnia 08.05.2008 o 23:49, Kazmierczak-M napisał:

A czy nie będą już wychodziły gry na PS2
tego nie wiem , bo Sony cały czas "podtrzymuje " przy życiu tą konsolkę .

Sony podtrzymuje konsolę przy życiu, tak samo EA będzie wydawać na nią gry, bo oni zawsze robią hurtem na wszystko. Nie wiadomo tylko jak długo to potrwa. Odnoszę jednak wrażenie, że teraz na PS2 będą ukazywały się raczej casualowe tytuły, a te bardziej hardcore''owe będą wypuszczane na PS3/X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche to zaniedbałem jest już xl dla polaków?
gdzieś czytałem newsa że podobno na jeśeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam pytanie do PS3 .Jak podłącza się PS3 do neta ? Czy można to zrobić zwykła wtyczką RJ wychodzącą z modemu Thompsona od Neostrady ? Po takim podłączeniu wystarczy konfiguracja i pędzi ?

Czy istnieje jeszcze ta strona z darmowymi kodami zdrapkami do Xa ,na 48h free Live ?

Wszystkie wersje PS3 mają wbudowaną bezprzewodową kartę sieciową ? W sensie ,żeby ciągnąć internet przez router bez kabelkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:22, HiSin napisał:

troche to zaniedbałem jest już xl dla polaków?

Nie ma i nie wiadomo czy i kiedy będzie

Dnia 09.05.2008 o 12:22, HiSin napisał:

jeśeń...

Oh my god O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem znów z xl :/
a raczej z moim internetem
Mam internet z vectry ( http://www.vectra.pl/ )
łącze się przez modem
i nawet nie wiem jakie mam ip itp...
jak wchodzę panel sterowania--->połączenia sieciowe i internetowe---->połączenia sieciowe--->protokół internetowy tcp...czy coś takiego
to mam zaznaczoną opcje uzyskaj automatycznie...
Błagam o pomoc ja potrzebuję xl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:22, jackass napisał:

Hej.Mam pytanie do PS3 .Jak podłącza się PS3 do neta ? Czy można to zrobić zwykła wtyczką
RJ wychodzącą z modemu Thompsona od Neostrady ? Po takim podłączeniu wystarczy konfiguracja
i pędzi ?

Wszystkie wersje PS3 mają wbudowaną bezprzewodową kartę sieciową ? W sensie ,żeby ciągnąć
internet przez router bez kabelkowy


PS3 do netu można podłączyć albo zwykłym kablem Ethernet (dostaje się go w zestawie), albo bezprzewodowo przez Wi-Fi (każda konsola ma wbudowany odbiornik). Pierwszego sposobu nie testowałem, w drugim trzeba w ustawieniach routera podać adres MAC konsoli, aby jej nie blokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:48, Paweł10 napisał:

a można do xboxa włożyć bezprzewodowy internet? :)


Przypatrz się na spokojnie swojemu postowi i zastanów się jak to brzmi :P

W każdym bądź razie wiadomo o co chodzi, a odpowiedź brzmi: można.
Wystarczy coś takiego: http://www.gram.pl/sk8_6gPk2_Wireless_Network_Adapter.html
Sam korzystam z takiego rozwiązania i nie ma z nim żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:53, Klimos napisał:

> a można do xboxa włożyć bezprzewodowy internet? :)

Przypatrz się na spokojnie swojemu postowi i zastanów się jak to brzmi :P

W każdym bądź razie wiadomo o co chodzi, a odpowiedź brzmi: można.
Wystarczy coś takiego: http://www.gram.pl/sk8_6gPk2_Wireless_Network_Adapter.html
Sam korzystam z takiego rozwiązania i nie ma z nim żadnych problemów :)


To mam tracić jeszcze 300zł??? Nawet na xboxa jeszcze nie mam:P No i jeszcze tracić za bezprzewodowy internet... (chyba ten z orange będę miał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się