Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 20:13, Dincooo napisał:

EDIT: Właśnie obejrzałem dwa gameplay''e z Fable 2 prezentowanego na GC (wersja ostateczna).
I patrząc na grafikę dość mocno się zawiodłem. W tej grze jest naprawdę żenujący zasięg
widzenia!

http://pl.youtube.com/watch?v=ti9OcNtY9lI


Ło matko. Ale nuda. Dziwne, że facet który zasłaniał widok nie usnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:51, Miluś napisał:


> EDIT: Właśnie obejrzałem dwa gameplay''e z Fable 2 prezentowanego na GC (wersja
ostateczna).
> I patrząc na grafikę dość mocno się zawiodłem. W tej grze jest naprawdę żenujący
zasięg
> widzenia!
>
> http://pl.youtube.com/watch?v=ti9OcNtY9lI

Ło matko. Ale nuda. Dziwne, że facet który zasłaniał widok nie usnął...


No własnie :D ja bym usnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 22:54, Tomek1120 napisał:

Niedawno słyszałem że MS zamierza wprowadzić do X360 obsługę ekranów 16:10. Czy to prawda?

taa.w jesiennym update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:08, jackass napisał:

> Niedawno słyszałem że MS zamierza wprowadzić do X360 obsługę ekranów 16:10. Czy
to prawda?
taa.w jesiennym update


Dziwne mi sie to wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pobierając demo z rynku można zapauzować ,wyłączyć konsolę i następnego dnia kontynuować ściąganie ?
Czy podczas ściągania można grać (single)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dzis sie dzieje z tym internetem przepraszam was za to znowu sie zawiesiło jak dodawłąem posta , Przykro mi z tego powodu ale ten internt mnie kurza 20 Kb/s :(( PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:18, Jacobek92 napisał:

> > Niedawno słyszałem że MS zamierza wprowadzić do X360 obsługę ekranów 16:10.
Czy
> to prawda?
> taa.w jesiennym update

Dziwne mi sie to wydaje :)

Co ci się dziwne wydaje ? Nie masz nic do powiedzenia to nie pisz .To nie GG .Taka rozdziałka ma być wprowadzona podczas New Xbox Experience ,czyli nowego Dasha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:37, 4exe napisał:

Z tym coś jest nie tak, może to jest mgła albo takie miejsce akurat, bo widzialem inne
gameplay''e to zasięg widzenia był po horyzont :>


Ja niestety przeglądałem już kilka gameplay''ów poczynając od tych pierwszych - zawsze zasięg widzenia był taki sam. Mógłbyś dla mnie znaleźć ten znaleziony przez Ciebie? Bo naprawdę mi się nie podoba to ograniczenie (o ile rzeczywiście istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:21, jackass napisał:

Czy pobierając demo z rynku można zapauzować ,wyłączyć konsolę i następnego dnia kontynuować
ściąganie ?
Czy podczas ściągania można grać (single)?


W ustawieniach możesz ustawić aby konsola:

a) wstrzymywała download po wyłączeniu (jak włączysz będzie w tym samym miejscu)

b)jak wyłączysz konsolę, będzie się nadal ściągało (konsola cicho chodzi, a zielony przycisk na konsoli mruga co jakieś 15 sek). Konsola sama wyłączy się "całkowicie" po pobraniu.

Jak widzisz opcja B jest genialna i idealna na ściąganie demek przez noc :-)

Pozatym możesz grać na konsoli w trakcie ściągania. W przypadku gdybyś wszedł na multiplayer, download zostaje natychmiast zapauzowany i wyskakuje takie małe okienko (zatrzymano pobieranie "XXX demo").

Dincooo --> W gameplayu od 4exe jest taki fragment na zboczu góry. Widać nawet inne góry tyle że rozmazane, ale takie coś jest w wielu nowych grach (GTA IV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim, mam kilka pytan wiec moze je wypunktuje:

1. W najnowszej ofercie mediamarktu (od 29 sierpnia) znajduje sie Playstation 3 za 1099 zl, jest to wersja 40GB bez zadnych gier w srodku - czy to sie oplaca poniewaz nie wiem czy kupic Ps3 czy Xbox360?
2. Jesli najpozniej na tegoroczna gwiazdke kupilbym Xbox360 to na jak dlugo on mi wystarczy, mam tu na mysli czy juz cos wiadomo o jego nastepcy? Zeby nie bylo tak ze kupie a za rok wyjdzie nowy xbox i nici z nowych gier.
3. Jak wyglada sytuacja z nastepca PS3? Czy juz cos wiadomo kiedy wyjdzie?
4. Czy na dysk twardy od Ps3 mozna zgrywac mp3 z pendrive''a lub mp3 playera? Bo w xboxie to niestety nie mozna:-(
5. Czy Tekken 6 wyjdzie na Xbox360?
6. Na wczesniejszych stronach forum przeczytalem ze Blu-Ray w Ps3 jest slaby, wolny i nie jest to na razie zadna rewolucja, czy jest to prawda? W przyszlosci gdybym mial Ps3 to chcialbym ta konsole rowniez wykorzystac jako odtwarzacz Blu-Ray.

Za wszystkie odpowiedzi kazdemu serdecznie dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dziś z bratem na xpudle i nagłe sie wyłaczył.Właczam i tam 3 czerwone diody sobie mrugają,to ja panika,szukam rachunku,żeby oddawać na gwarancje.Ale właczam po chwili i działa.Czy to zapowiedz nadchodzącego kręgu śmierci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:22, FerraEnzo napisał:

Gram dziś z bratem na xpudle i nagłe sie wyłaczył.Właczam i tam 3 czerwone diody sobie
mrugają,to ja panika,szukam rachunku,żeby oddawać na gwarancje.Ale właczam po chwili
i działa.Czy to zapowiedz nadchodzącego kręgu śmierci??:)

Trochę z leksza niemożliwe bo z chyba masz Arcade, tak? Może pomyliło Ci się z 4 diodami, które oznaczają odłączony kabel video?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,świeciły sie 3 diody i mrugały.Ale ponadto świeciła sie na czerwono kontrolka na zasilaczu.A mój xbox stoi na biurku ma dużo przestrzeni.wiec nie wiem co jest grane.

Tam mam Arcade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

1. W najnowszej ofercie mediamarktu (od 29 sierpnia) znajduje sie Playstation 3 za 1099
zl, jest to wersja 40GB bez zadnych gier w srodku - czy to sie oplaca poniewaz nie wiem
czy kupic Ps3 czy Xbox360?

Zauważ, ze Xbox 360 też staniał w MM. Za tą cenę opłaca się kupić PS3, ale Xboxa 360 (za 777,-) już nie. Obie konsole staniały w związku z wprowadzeniem modeli z większymi dyskami. Dysk w PS3 możesz sobie wymienić, w Xboxie już nie.

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

2. Jesli najpozniej na tegoroczna gwiazdke kupilbym Xbox360 to na jak dlugo on mi wystarczy,
mam tu na mysli czy juz cos wiadomo o jego nastepcy? Zeby nie bylo tak ze kupie a za
rok wyjdzie nowy xbox i nici z nowych gier.

Nowe gry będą wychodzić przez spory czas no i masz bagaż kilku ostatnich miesięcy konsoli. Jeżeli wychodziła by kolejna generacja konsol to raczej w miarę równocześnie.

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

3. Jak wyglada sytuacja z nastepca PS3? Czy juz cos wiadomo kiedy wyjdzie?

Nic, a nic nie wiadomo

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

4. Czy na dysk twardy od Ps3 mozna zgrywac mp3 z pendrive''a lub mp3 playera? Bo w xboxie
to niestety nie mozna:-(

Z tego co wiem można.

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

5. Czy Tekken 6 wyjdzie na Xbox360?

Nie. Ale tak samo mówiono o FFXIII na Xboxa

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

6. Na wczesniejszych stronach forum przeczytalem ze Blu-Ray w Ps3 jest slaby, wolny i
nie jest to na razie zadna rewolucja, czy jest to prawda? W przyszlosci gdybym mial Ps3
to chcialbym ta konsole rowniez wykorzystac jako odtwarzacz Blu-Ray.

BD to jest rewolucja. Więcej danych, taki MGS4 nie zmieściłby się za jednym DVD, gdyby miał wyjść na Xboxa. Jeżeli masz telewizor HD i zależy ci na filmach, PS3 może być niezłym wyborem - odtwarzacz filmów HD i konsola nowej generacji w jednym.

Dnia 27.08.2008 o 13:17, Zimek napisał:

Za wszystkie odpowiedzi kazdemu serdecznie dziekuje:-)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:22, FerraEnzo napisał:

Gram dziś z bratem na xpudle i nagłe sie wyłaczył.Właczam i tam 3 czerwone diody sobie
mrugają,to ja panika,szukam rachunku,żeby oddawać na gwarancje.Ale właczam po chwili
i działa.Czy to zapowiedz nadchodzącego kręgu śmierci??:)


Możliwe, miałem to samo 7 miesięcy temu. Już szukałem numeru do MS''u, kiedy postanowiłem wyjąc płytkę z grą. Włączam a tu bez RRoD''a. Postanowiłem ją dobić, więc włączyłem GoW na dwie godziny... i.... nic. Konsola działa do dziś :-). Mimo iż była męczona nawet po 8 godzin, gdy razem z kumplami przechodziliśmy GoW na split-screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się