Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja tak zrobiłem i również wybrałem PS3. Komputer, to teraz u mnie tylko rzecz do przeglądu neta, słuchania muzy i komunikacji. Do gier i filmów mam konsole i jestem z tego układu bardzo zadowolony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 11:28, evilADM napisał:

Czy za gry z Xboxa (1) dostaje się achievementy? Grając oczywiście na 360-tce.

A to X 360 ma kompatybliność wsteczną ? ;>
Hah zawsze myślalem, że nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:07, krak2610 napisał:

A to X 360 ma kompatybliność wsteczną ? ;>
Hah zawsze myślalem, że nie :P

Ma, ale wymagany dysk twardy, ponieważ pierwszy X posiadał wbudowany. Więc posiadacze wersji Arcade bez dokupienia HDD nie pograją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:09, destro177 napisał:

> A to X 360 ma kompatybliność wsteczną ? ;> > > Hah zawsze myślalem, że nie :P
Ma, ale wymagany dysk twardy, ponieważ pierwszy X posiadał wbudowany. Więc posiadacze
wersji Arcade bez dokupienia HDD nie pograją.

Aha dzięki za informację.:)
Tak czy siak nie moja platforma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:11, krak2610 napisał:

Tak czy siak nie moja platforma ;]

Byłem na GS, więc wyczytałem że masz PS3. Swoją drogą nie obraził bym się na posiadanie obu maszynek... Ale by mnie to już do bankructwa doprowadziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żebyś dostał jednoznaczną odpowiedź. Obie gry są fajne, ale rzadko zdarza się, żeby jedna osoba lubiła oba te tytuły - to wojna tak stara, jak World of Warcraft vs. Guild Wars. Sam posiadam dwie gry i uważam, że Gears of War jest naprawdę wspaniałą grą, przez co Halo 3 zbiera kurz na półce (choć czasem wracam do tej gry, bo może coś fajnego dodali, czy coś...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:26, evilADM napisał:

Co bardziej opłaca się kupić: Halo 3 czy Gears of War?

Zależy co lubisz... Obydwa mają dobre multi, i dobrego singla, chociaż nic rewelacyjnego:) No i w przypadku Halo, dobrze jest znać poprzednie części, żeby mieć ciągłość, bo fabuł ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:26, evilADM napisał:

Co bardziej opłaca się kupić: Halo 3 czy Gears of War?

Gears of War to "brand new" tytuł. W dodatku, w związku wychodzącym niedługo GoW2, w którego powinno się zagrać, to będzie niezłe wprowadzenie. No i nie zapominajmy, ze GoW to po prostu świetna gra akcji, z elementami krycia się za przeszkodami. Ciągła akcja, nie sposób się nudzić.

Halo 3 w przeciwieństwie do GoW ma strasznie rozproszone oceny - albo bardzo dobre, ale złe. Musisz znać poprzednie części - bo po prostu większości rzeczy w grze nie zrozumiesz.

W obu wypadkach jest bardzo dobry online. No i pdst. pytanie - "horror" czy sci-fi? Jeżeli pierwsze to GoW, drugie to Halo 3

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajmy, wielu elementów horroru to nie ma.
No może poza scenami, gdy jest pusto (a wtedy można się bać), albo np.


spoiler/////
////////


////////////////////////////////////////// ///////////
Marcus jest przy tych pociągach, wyskakuje
na niego Wretch. Jego odpowiedź to of corz FU.

////////////////////////////////////////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pare pytań odnośnie konsol i myśle, że najlepiej zadać je tutaj ;] Chodzi mi po głowie od dłuższego czasu kupno konsoli... chociaż byłem zagożałym "fanem" można powiedzieć pc''ta to jednak patrząc na cene konsoli i cene nowych kart graficznych zacząłem się poważnie zastanawiać ;]

Więc celowałbym w PS3 lub xbox 360.... nie ukrywam tymsamym, że wolałbym tę konsole, która prezentuje lepszą oprawę graficzną, także chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Drugie pytanie to czy taką konsole będę mógł podłączyć do komputerowego monitora lcd, panoramiczny do 1440x900. Z konsolami kojarzył mi się przymus kupna telewizora najlepiej z HD itd, jednak zbytnio się na tym nie znam i nie wiem, czy przypadkiem zwykły monitor komputerowy pozwoliłby konsoli rozprostować skrzydła a na kupno jeszcze mocnego telewizora mnie nie stać narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 20:04, Skwarek pl napisał:

Więc celowałbym w PS3 lub xbox 360.... nie ukrywam tymsamym, że wolałbym tę konsole,
która prezentuje lepszą oprawę graficzną, także chciałbym poznać wasze zdanie na ten
temat. Drugie pytanie to czy taką konsole będę mógł podłączyć do komputerowego monitora
lcd, panoramiczny do 1440x900. Z konsolami kojarzył mi się przymus kupna telewizora najlepiej
z HD itd, jednak zbytnio się na tym nie znam i nie wiem, czy przypadkiem zwykły monitor
komputerowy pozwoliłby konsoli rozprostować skrzydła a na kupno jeszcze mocnego telewizora
mnie nie stać narazie.


Ja je***... Temat monitorów jest chyba co stronę wałkowany O_o TAK BĘDZIESZ MÓGŁ, KUŹWA! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejej ludziska, ja wyskoczę Wam z takim pytaniem, gdyż nie miałem przez długi czas dostępu do komputera, co z jesienną aktualką dasha w 360? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się