Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

A ja mam takie noobowskie pytanie: Da się podłączyć Wii do monitora (np. do Benq G2220HD)? Czy tylko to chodzi z telewizorami, ja za bardzo na tym się nie znam i nie wiem, a mówią, że kto pyta nie błądzi...
I jeśli da się bez problemów podłączyć to to da się tak, żeby nie męczyć się za bardzo ze zmianą komputer-konsola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego, też LG (z tą różnicą że monitor i 21 cali). Powiem krótko: jakość świetna, gra sięznakomicie, najważniejsze jest po prostu wejście HDMI, ten co podałeś ma i myślę że to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:18, miecio1996 napisał:

doradzi mi ktoś co kupić ps3 czy xboxa360 elite

Iksboksa trzystasześćdziesiąt, dwieściepiędziesiąt gigabajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie bo czytałem na innych forach że niedługo gry na konsole bendą wychodzić na blu-rey czy to prawda??? iczy takie gry bendom hodzić na konsoli bez blu-rey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:05, miecio1996 napisał:

mam takie pytanie bo czytałem na innych forach że niedługo gry na konsole bendą wychodzić
na blu-rey czy to prawda??? iczy takie gry bendom hodzić na konsoli bez blu-rey

Seba, ale zamiast w konsolę to ty w słownik zainwestuj.

Spoiler

troll detected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:05, miecio1996 napisał:

mam takie pytanie bo czytałem na innych forach że niedługo gry na konsole bendą wychodzić
na blu-rey czy to prawda??? iczy takie gry bendom hodzić na konsoli bez blu-rey

Naucz się pisać. Włącz mózg. Jeśli nie umiesz tego zrobić, dziękuj mi bo odpowiem na Twoje pytanie.
Gry od premiery PlayStation 3 wychodzą na blu ray. Gry na blu ray nie chodzą na konoslach bez blu ray.
Szok! Powinny chodzić, a nie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 19:53, krak2610 napisał:

Szok! Powinny chodzić, a nie chodzą.

To dlatego mi nie chodzą, a czy gry z Xboxa pójdą mi na Wii? Hi hi
Btw, kilka dni temu Iwata wreszcie oficjalnie wypowiedział się na temat prac nad następcą Wii, oczywiście nie będzie to Wii2 poza tym więcej szczegółów nie ma. Tradycyjnie zapowiadana jest rewolucja etc etc
Osobiście rewolucja mi nie potrzebna, ważne, żeby znów był to towar porządny.
Ponad to sam nie bardzo mam pomysł co można aktualnie z naszą technologia jeszcze wykmninić. Ucieszłbym sie na wieści o konsoli 8 bitowej z 50 gigowym twardym dyskiem i podłączeniem do neta xD ale to na pewno miejsca mieć nie będzie, a wy jakie macie pomysły? O ile w ogóle was sprzęt Niny interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:30, Kaucz napisał:

Nową konsole Niny kupuje z miejsca, dla serii Mario ;) Na PS Move może będą gry, ale
nie takie!

Hehe, myślę jednak, że nie tylko Mario będzie wart uwagi ;) NIe mogę się doczekać dnia jak np gry z serii "tales of..." staną się u nas powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 22:30, Kaucz napisał:

Nową konsole Niny kupuje z miejsca, dla serii Mario ;) Na PS Move może będą gry, ale
nie takie!

W sensie 3DSa? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:40, krak2610 napisał:

> Nową konsole Niny kupuje z miejsca, dla serii Mario ;) Na PS Move może będą gry,
ale
> nie takie!
>
W sensie 3DSa? :>

O Wii2 chyba mowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 23:40, krak2610 napisał:

> Nową konsole Niny kupuje z miejsca, dla serii Mario ;) Na PS Move może będą gry,
ale
> nie takie!
>
W sensie 3DSa? :>

Wii 2, jak tylko gdzieś widzą te konsolę, to od razu odpływam przy Mario :) Co poradzę, ale drugiej takiej gry nie ma, wszystkie Ratchety, LBP przy Mario są niczym :) Dlatego Wii 2 jest obowiązkiem, oczywiście PS3 zostanie, dla tych paru sensownych exów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 08:40, Tolasz napisał:

Dostałem na urodziny PS3 i chciałbym dokupić tv/monitor tak żeby się zmieścić w 900zł
i komfortowo sobie graćsmile_prosty.gif (nie oczekuje super wielkich ekranów, byle się
zmieścić w tej kwocie :P)
Znalałem właśnie ten telewizor http://allegro.pl/item1173945277_tv_full_h...sc_m227wdp.html
nada sie? :)


Wygląda fajnie i dobrze, że ma hdmi, bo wtedy nie trzeba kombinować z oddzielnym kablem dla dźwięku. Jednak pomyśl może o trochę większym. Podobno różnicę między hdready i fullhd widać dopiero od 32 cali. Więc kup może telewizor hdready, ale za to większy. I tak tylko kilka gier odpala się w jakości fullhd - prawdę mówiąc nie pamiętam nawet jakie. A takie gry jak np Uncharted 2 i GoW III śmigają na 720p a nie 1080 a i tak świetnie wyglądają. Generalnie, jak czytałem kiedyś w PSX Extreme zasada jest taka - każdy kto waha się między większym a mniejszym telewizorem, po miesiącu od kupienia uważa, że telewizor mógłby być większy... z własnych doświadczeń potwierdzam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 08:29, BluesBoy napisał:

> Dostałem na urodziny PS3 i chciałbym dokupić tv/monitor tak żeby się zmieścić w
900zł
> i komfortowo sobie graćsmile_prosty.gif (nie oczekuje super wielkich ekranów, byle
się
> zmieścić w tej kwocie :P)
> Znalałem właśnie ten telewizor http://allegro.pl/item1173945277_tv_full_h...sc_m227wdp.html

> nada sie? :)

Wygląda fajnie i dobrze, że ma hdmi, bo wtedy nie trzeba kombinować z oddzielnym kablem
dla dźwięku. Jednak pomyśl może o trochę większym. Podobno różnicę między hdready i fullhd
widać dopiero od 32 cali. Więc kup może telewizor hdready, ale za to większy. I tak tylko
kilka gier odpala się w jakości fullhd - prawdę mówiąc nie pamiętam nawet jakie. A takie
gry jak np Uncharted 2 i GoW III śmigają na 720p a nie 1080 a i tak świetnie wyglądają.
Generalnie, jak czytałem kiedyś w PSX Extreme zasada jest taka - każdy kto waha się między
większym a mniejszym telewizorem, po miesiącu od kupienia uważa, że telewizor mógłby
być większy... z własnych doświadczeń potwierdzam hehe

1. Telewizor /prawie/ nigdy nie jest za mały. :D
2. Różnice pomiędzy HDready, a FullHD można gołym okiem zauważyć dopiero przy przekątnej 42`+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2010 o 11:47, krak2610 napisał:

1. Telewizor /prawie/ nigdy nie jest za mały. :D

tu masz rację ;)

Dnia 10.08.2010 o 11:47, krak2610 napisał:

2. Różnice pomiędzy HDready, a FullHD można gołym okiem zauważyć dopiero przy przekątnej
42`+


Tu już jednak nie, włącz jakikolwiek program na chociażby 32" Full HD i na 32" HD Ready i zobaczysz, jakie kwadraciory są na HDReady, naprawdę.. Przekonałem się dopiero o tym, gdy kupywałem Telewizor 32 Philipsa, miałem do wyboru Full HD i HD ready, sprzedawca puścił mi na obu te same filmy (leciała akurat Moda na sukces) i widziałem różnice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się