Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Takie małe pytanie skierowane głównie do posiadaczy PlayStation 3 jak i Xboxa 360. Gdy grałem po sieci w Halo 3 czy Gears of War 2 używałem headseta dodawanego "gratis" z konsolą w wersji premium. Niezbyt miło go wspominam - pomijając przeszkody typu wypadający z pada bez powodu kabelek, miałem problemy z dźwiękiem. To znaczy często mnie ludzie mutowali :D (szczególnie w Left 4 Dead ;d) za to, że mówię niewyraźne, chociaż nie mam problemów z dykcją czy mówieniem głośno i wyraźnie, często też mówili, że szumię czy słabo mnie słychać. Z resztą - innych graczy też rzadko kiedy wyraźnie słyszałem. Jak graliście to wiecie o co mi chodzi, ciężko zrozumieć gracza gdy mówi szybko lub pod nosem (bo wtedy to przypomina raczej dźwięk płukanego gardła :D) i nie jest to kwestia nie nadążania za angielską mową, bo akurat z tym problemów nie mam żadnych. Zastanawiam się czy jest to wina marnej jakości headsetu dodawanego do xboxa czy też może mam coś nie tak z łączem. Anyway - kupuję Headset do Playstation 3 i nie chciałbym znów wsłuchiwać się z bólem w to co próbuje mi gorączkowo przekazać medyk obok ((dobra i GŁOŚNA słuchawka)) oraz starać się niezwykle głośno artykułować swoje myśli (dobry, nie szumiący mikrofon który ładnie wszystko złapie). Tak więc - warto wydać 120 złotych na oryginalny headset sony? Jest dużo lepiej od tego xboxowego? Zbliża się chociaż do poziomu rozmów przez Ventrilo? I w ogóle warto kupować headset? W Bad Company 2 chyba niezbyt często spotykam tych rozmawiających, ale nie zwracałem na to nigdy szczególnej uwagi tak więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Headseta warto kupić, szczególnie gdy masz z mim grac (znajomi). Polecam ci oryginalny HS Sony, choć sam mam taki za 50zł jabry i sprawuje się świetnie, wszystko słychać itp.(na początku miałem dziwny głos podobno, na szczęście odkryłem opcje mutacji głosu, wiec wszystko potem było dobrze). Więc jeśli taki tani HS działa dobrze to tym bardziej oryginalny. Grałem z osobami posiadający takowy i zero szumu itp. Więc kupuj śmiało 120zł to świetna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:24, KrisK91 napisał:

/ciach/


Być może masz coś z łączem, u mnie słyszę bardzo wyraźnie wszystkich (choć gram tylko w BF: BC, więc mało kto tam mówi), ale jak mówią to często jestem właśnie pod wrażeniem, bo ten headset wygląda jak za 5 zł. Mój się akurat zepsuł, więc używam go tylko do słuchania (słychać podobno jakieś trzaski zamiast mnie), ale być może z wilgoci się mu coś zepsuło (całą jesień przeleżał sobie w wilgotnym miejscu). Czasami (bardzo rzadko mi się to zdarza, ale w Halo 3 jak w multi sobie gram to jednak się zdarza w BF jeszcze się nie spotkałem) faktycznie są ludzie, których nie słychać i jest tylko jakiś dziwny dźwięk, więc albo też mają coś z łączami, albo te headsety są takiej jakości, że łatwo je zepsuć :). Ale jeśli chodzi o ogólną słyszalność rozmów, to większość słyszę bardzo dobrze i wyraźnie. A jeśli chodzi o wypadanie z pada. Dziwne, może masz wyrobiony już ten port, ale mi nigdy sam z siebie nie wypadł :). Najczęściej wypada mi jak szarpnę ręką, bo przy grze to zapominam o tym kablu, ale sam z siebie mi nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:44, bezimienny45 napisał:

A ja się zastanawiam czy kupić Wii??Tak myślę raczej do takiego relaksu i bezstresowej
rozrywki. Warto inwestować w tą konsole?? Co może mi zaoferować??

Mister, przecież niedługo premiera Wii HD

Spoiler

PS Move

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:48, Pablo_Querte napisał:

Mister, przecież niedługo premiera Wii HD

Spoiler

PS Move

:P


Ale co z tego skoro masę zajebistych gierek, które ma Wii na PS3 nigdy nie ujrzymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:05, woko27 napisał:

> Mister, przecież niedługo premiera Wii HD

Spoiler

PS Move

:P

Ale co z tego skoro masę zajebistych gierek, które ma Wii na PS3 nigdy nie ujrzymy...

Wii Party, Mario Party, Imagine Babyz, Catz, Dogz, Nintendogz, Nintencatz, Nintenbabyz, można wymieniać w nieskończoność... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 22:36, Dared00 napisał:

Wii Party, Mario Party, Imagine Babyz, Catz, Dogz, Nintendogz, Nintencatz, Nintenbabyz,
można wymieniać w nieskończoność... ;)


Ekhem... myślałem raczej o Super Mario Galaxy i innych Zeldach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie...
Podczas burzy spalił mi się xbox i zamierzam teraz kupić nowego. Ale tak... Co z save''ami? Czy da radę je przenieść na xobxa slim z xobxoa pro 20gb? Czy musi być sprawny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 12:31, noobie napisał:

Pomóżcie...
Podczas burzy spalił mi się xbox i zamierzam teraz kupić nowego. Ale tak... Co z save''ami?
Czy da radę je przenieść na xobxa slim z xobxoa pro 20gb? Czy musi być sprawny?


Jakby nie był spalony to pendrive dałoby się użyć, a tak zostaje chyba Ci tylko to: http://www.gram.pl/sk8_9A3iGu7_Data_Transfer_Cable_do_konsoli_Xbox_360_Slim.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z PS3. Co jakiś czas wyskakuje informacja o tym, że kabel internetowy nie jest podłączony, ale zaraz potem wszystko wraca do normy. Czym jest to spowodowane?

P. S. Mam wersję 40GB i łącze 4 Mb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 15:07, miCHolo_PL napisał:

Mam pewien problem z PS3. Co jakiś czas wyskakuje informacja o tym, że kabel internetowy
nie jest podłączony, ale zaraz potem wszystko wraca do normy. Czym jest to spowodowane?

P. S. Mam wersję 40GB i łącze 4 Mb/s.

Może nie ma styku w kablu? Spróbuj z innym kablem, jak masz pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem palą się wam konsole w czasie burzy? Gdzie Wy kupowaliście swoje listwy przeciwprzepięciowe - w mięsnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 18:58, ww3pl napisał:

Jakim cudem palą się wam konsole w czasie burzy? Gdzie Wy kupowaliście swoje listwy przeciwprzepięciowe
- w mięsnym?


Może niektórzy podpinają konsolę bezpośrednio do gniazdka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 19:37, The_Nemezis napisał:

> Jakim cudem palą się wam konsole w czasie burzy? Gdzie Wy kupowaliście swoje listwy
przeciwprzepięciowe
> - w mięsnym?

Może niektórzy podpinają konsolę bezpośrednio do gniazdka?

Ooooooo... hardkorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej listy bugów, na przyszłość nie zamieszczaj jej na forum, bo ktoś może Ci ją "ukraść" i zgarnie darmowy egzemplarz gry, wtedy byś się wkurzył. Listę zatrzymaj dla siebie i dla przedstawicieli firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 21:19, Kaucz napisał:

W burze lepiej zawsze dla świętego spokoju mieć wyłączony PC czy też konsole ;)

No ja właśnie grałem sobie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na urodziny PS3 i chciałbym dokupić tv/monitor tak żeby się zmieścić w 900zł i komfortowo sobie grać (nie oczekuje super wielkich ekranów, byle się zmieścić w tej kwocie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się