Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2010 o 15:56, Bartex69 napisał:

> Może to być przyczyną źle wytłoczonego egzemplarza. Jak mniemam masz grę zainstalowaną

> na dysku?
Tzn.Jak kupiłem Xboxa to normalnie włożyłem płytkę ,zrobiłem sobie konto (np. Avatar
etc.) i gram. A co do zainstalowania to jak to działa? Szczerze śmiesznie jak na mnie
to wygląda,bo Ja myślałem,że normalnie kupujesz grę,wsadzasz płytkę i grasz i to wszystko...

Możesz przecież normalnie grac, ale X360 działa głośno i się zbytnio grzeje (?) gdy gra nie jest zainstalowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobrze,to co mam niby zrobic? Po włączeniu gry HDD miałem zmniejszone o 15 GB ,czyli 105 GB teraz mam...

Edit: To przecież Ja rozumiem,że grę mam zainstalowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 16:28, Kaucz napisał:

zbytnio grzeje (?)

Tak. Grzeje się jak piecyk. Jak płytka zostanie skopiowana na dysk, czyli zainstalowana, to wcale nie czuć, że się grzeje, no jedyne przy wentylatorze jak się dotknie to czuć, że miejsce jest ciepłe, zresztą przy kompie też tak jest. No i oczywiście nie wyje jak odkurzacz, tylko działa cichutko jak assassyn. ;D

Bartex@
>Edit: To przecież Ja rozumiem,że grę mam zainstalowaną?
LoL ? Skąd ja mam wiedzieć co Ty rozumiesz ? Nie jestem przecie Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać na ile godzin około starczą 3 części Ratchet & Clank które wyszły na PS3 tzn. Tools Of Destruction, Quest for Booty i Crack in Time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2010 o 18:34, Arumantis napisał:

Może mi ktoś napisać na ile godzin około starczą 3 części Ratchet & Clank które wyszły
na PS3 tzn. Tools Of Destruction, Quest for Booty i Crack in Time.

ToD - 12h
QfB - 4h
CiT - 14h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony jest ''genialne''.
Zabrałem się do instalacji aktualizacji i co?
"Albo formatujesz cały dysk, albo tracisz dostęp do danych na partycji z linuksem".

A-ha. Czyli mam 10 GB w plecy, jeżeli nie mam ochoty kasować tych wszystkich demek i save''ów, których nie mam na co zgrać? Dzięki Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 10:14, ww3pl napisał:

A-ha. Czyli mam 10 GB w plecy, jeżeli nie mam ochoty kasować tych wszystkich demek i
save''ów, których nie mam na co zgrać? Dzięki Sony.


Save''y na pendrive''a, a demka będziesz musiał jeszcze raz zassać. Innej opcji niestety nie widzę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób co ma Xboxa i grały w FABLE II ,że jest nice.Kolega mnie ostrzegł ,ze jest za łatwa dla takich graczy jak Ja,bo podobno Jak padniesz,to potem wstajesz i masz nową/dodatkową bliznę...Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 15:15, Bartex69 napisał:

Większość osób co ma Xboxa i grały w FABLE II ,że jest nice.Kolega mnie ostrzegł ,ze
jest za łatwa dla takich graczy jak Ja,bo podobno Jak padniesz,to potem wstajesz i masz
nową/dodatkową bliznę...Czy to prawda?

Tak. Ja dla spróbowania padłem i blizna była. A jak jesz za dużo słodyczy i mięsa to później jesteś chodzącą beką :). Najlepiej jeść soje i warzywa i dużo biegać jeśli nie chcesz w późniejszej fazie gry wyglądać jak codzienny bywalec McDonalda :). Gra jest łatwa, ale bardzo przyjemna, jedna z przyjemniejszych gier w jakie grałem. Na pewno warto zagrać, przynajmniej dla normalnych ludzi, którzy lubią się zrelaksować przy padzie, a nie tylko denerwować, gdy się umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ac2 też jest banalnie prostą grą, a ludziom się podoba. Wg. mnie poziom trudności nie powinien decydować o wyborze gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 17:37, Xjumpaytech napisał:

przynajmniej dla normalnych ludzi, którzy lubią się zrelaksować przy padzie,
a nie tylko denerwować, gdy się umrze.

To tak samo jak z Prince of Persia z Elika ;-). Swietny, basniowy klimat, doskonala grafika, rozgrywka, ktora nie frustruje - no moze oprocz checi zebrania wszystkich ''kulek'' :P. Nie wiem dlaczego tak duza liczba ludzi wieszala na tej pozycji psy. Moze dlatego, ze grali w dubingowana wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w dubbingowaną wersję, a pomimo tego ''zakochałem'' się w tej grze oraz w rozmowach Eliki z Princusiem. Ech... co by to było jakbym grał w anglika. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:06, Piotrek_K napisał:

> przynajmniej dla normalnych ludzi, którzy lubią się zrelaksować przy padzie,
> a nie tylko denerwować, gdy się umrze.
To tak samo jak z Prince of Persia z Elika ;-). Swietny, basniowy klimat, doskonala grafika,
rozgrywka, ktora nie frustruje - no moze oprocz checi zebrania wszystkich ''kulek'' :P.
Nie wiem dlaczego tak duza liczba ludzi wieszala na tej pozycji psy. Moze dlatego, ze
grali w dubingowana wersje?

Bo ta gra jest nudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak działa gwarancja PS3?Tak jak u Microsoftu? To znaczy: Jeżeli kupię na Allegro (używane) Playstation 3 które ma jeszcze gwarancje na x miesięcy ale zostało kupione po drugiej stronie Polski (czyt. na pewno nie pojadę do tego sklepu by złożyć reklamacje) to mogę bezproblemowo wysłać konsolę gdzieś tam bezpośrednio do serwisu gwarancyjnego Sony? Jak mi się Xbox popsuł nawet kurier podjechał za darmo - jak to wygląda w przypadku ps3? Droga jest naprawa Ps3 bez gwarancji? (Np. YLOD).

Bo nie wiem czy kupić nówkę slima, czy może zapolować na używkę z dwoma padami + grami...

I jeszcze jedno małe pytanko - nie ma problemów z przejściówkami? Np. HDMI-->DVI-I ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:06, Piotrek_K napisał:

Swietny, basniowy klimat, doskonala grafika,
rozgrywka, ktora nie frustruje - no moze oprocz checi zebrania wszystkich ''kulek'' :P.
Nie wiem dlaczego tak duza liczba ludzi wieszala na tej pozycji psy.


Konieczność biegania po tych samych lokacjach by zbierać kuleczki - a przede wszystkim - świadomość, że aż do końca gry będę robił bez przerwy to samo było główną przyczyną sprzedaży gry jeszcze przed jej ukończeniem. Taka platformówka musi być liniowa, emocjonująca, zaskakująca - tak jak poprzednie gry z serii. Tutaj niestety tego zabrakło, a szkoda - bo postacie, grafika, klimat i dialogi były rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeżeli karta gwarancyjna jest podbita, to przez rok od daty zakupu działa gwarancja door-to-door (kurier przyjeżdża po konsolę, potem przywozi naprawioną/nową). Po roku trzeba już bawić się ze sprzedawcą - rękojmia etc.
YLOD można bardzo łatwo naprawić samodzielnie. Na allegro życzą sobie za to ok. 200 złociszy.
EDIT: IMHO bierz slima, jeżeli cemy są podobne. Fat pobiera więcej prądu, a od ostatniej aktualizacji systemu nie obsługuje już linuksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się