Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2010 o 19:39, Diverso napisał:

Mam zamiar kupić sobie PlayStation 3 i w związku z tym czego mam unikać, czego szukać,
jakie gry na start, co dokupić itp. ?


Jak lubisz grać z przyjaciółmi to dodatkowe pady:) Do PS''a nie muszą być oryginalne Sony mogą byc takie co używasz np do kompa. FIFA to napewno :) KillZone :) Też ..Może Jakiś NFS albo Burnout Paradise (jest dużo dodatków w Ps Store, dużo bezpłatnych )...
Czego masz unikać hmm? nie kładź konsoli gdzieś gdzie będzie mogła wypuszczac z siebie powietrze :) Nie w jakimś zamkniętej szafce itp ..bo sie przegrzac może i awaria...
Szukaj jakiegoś zestawu z dobrą gre :) resident evil 5 w zestawie gdzies widziałem ..ablo PS Eye (kamerka) + jakas tam gra .... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:39, Diverso napisał:

Mam zamiar kupić sobie PlayStation 3 i w związku z tym czego mam unikać, czego szukać,
jakie gry na start, co dokupić itp. ?


Ze sprzętu: Drugi (opcjonalnie trzeci, czwarty) pad, TV/Monitor full HD, Zestaw słuchawkowy Bluetooth
Z gier: Szmaciaki (LittleBigPlanet) + to wszystko co ci będzie pasować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, Uncharted 2, LittleBigPlanet, GoD of War''y w które nie grałeś jeszcze. To IMO najciekawsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:39, Diverso napisał:

Mam zamiar kupić sobie PlayStation 3 i w związku z tym czego mam unikać, czego szukać,
jakie gry na start, co dokupić itp. ?


Potwierdzam: koniecznie przynajmniej 1 pad więcej, jeśli masz nowy tv, to kabelek hdmi (choć podobno do slimek teraz go dodają, ale na 100 % nie wiem).
Co do gier: Koniecznie Uncharted 1 i 2, Little Big Planet, God of War Collection i God of War III, Heavy Rain.
Z zakupem Killzone 2 wstrzymałby się do czasu jak nabierzesz wprawy w FPS''ach.
Z gier multiplatformowych polecam Red Dead Redemption, Assasin''s Creed II (jedynkę możesz sobie darować- szybko idzie się skapować o co chodzi , a 2 jest dużo lepsza).
Z bijatyk NIE polecam Tekkena 6, ale za to polecam genialną Fight Night Round 4 - najlepszy boks ever !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem kupca na xboxa 360 20gb, 25 gier, 2 dysku, 2 pady, 2 mikrofony z gwarancją :D, za otrzymane pieniądze kupuje ps3.
Doszedłem do takiego wniosku ponieważ nie stać mnie na płacenie golda, jedyna gra która mnie trzymała przy xbox to było Fable 3, które jak się okazało wyjdzie na PC. Do tego wbudowane wifi :).
Na początek kupię sobie God of War 3 albo Heavy Rain :).
ps.oczywiście, że chciałbym sobie zostawić xbox''a ale po prostu brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsze pytanie czy wersje Playstation 3 slim 120gb i 250 gb posiadają wbudowane WiFi i czy jeżeli posiadam jakieś 802.11g/2.4ghz to będzie działać?
Chciałbym także poznać opinie czy Plejstejszyn(jeśli posiada w ogóle) gubi zasięg czy wszystko jest na najwyższym poziomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:33, I_dont_know napisał:

Mam pierwsze pytanie czy wersje Playstation 3 slim 120gb i 250 gb posiadają wbudowane WiFi

Tak

Dnia 09.07.2010 o 19:33, I_dont_know napisał:

i czy jeżeli posiadam jakieś 802.11g/2.4ghz to będzie działać?

Tak

Dnia 09.07.2010 o 19:33, I_dont_know napisał:

Chciałbym także poznać opinie czy Plejstejszyn(jeśli posiada w ogóle) gubi zasięg czy
wszystko jest na najwyższym poziomie?

Na najwyższym poziomie. Dodam, że mnie ani razu nie rozłączyło, także nie powinieneś mieć problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:33, I_dont_know napisał:

Chciałbym także poznać opinie czy Plejstejszyn(jeśli posiada w ogóle) gubi zasięg czy
wszystko jest na najwyższym poziomie?


A jak ja miałem PS3 u siebie to na kablu ładnie chodziło, a Wi-Fi strasznie rozłączało, wchodziłem w PSS i disconnect i wyświetlał się komunikat "error (jakiś kod, którego nie powtórzę)". Ale może to akurat moje routery nie chciały współpracować. Dodam jeszcze, że był to Fat 60, albo 80 GB już nie pamiętam. Na pewno ten bez wstecznej kompatybilności, bo chciałem sobie pograć w crasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Co jakiś czas PS3 niestety się rozłącza z netem przez W-Fi, nawet bez wprowadzenia zmian po poprzednim razie, kiedy działało dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 21:46, Albii napisał:

Nieźle, ta gra wcale nie wygląda jak gra na Wii. Ciekawi mnie jak wygląda sterowanie
w tej gierce.


Na pewno nie będzie to nic w stylu DQ: Swords ;D
Niestety wciąz za mało iformacji mamy o tym tytule, no i zapowiada sięnaprawde interesująco. Zywy świat a walki nawet takie wymagające zręczności, ze wzgledu na twórcę liczę na naprawdę mocną fabułę i to coś magicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 19:06, I_dont_know napisał:

Już znalazłem kupca na xboxa 360 20gb, 25 gier, 2 dysku, 2 pady, 2 mikrofony z gwarancją
:D, za otrzymane pieniądze kupuje ps3.
Doszedłem do takiego wniosku ponieważ nie stać mnie na płacenie golda, jedyna gra która
mnie trzymała przy xbox to było Fable 3, które jak się okazało wyjdzie na PC. Do tego
wbudowane wifi :).
Na początek kupię sobie God of War 3 albo Heavy Rain :).
ps.oczywiście, że chciałbym sobie zostawić xbox''a ale po prostu brak kasy.

Wszystko się pomieszało, kupiec zrezygnował więc xboxa i moją kolekcje zachowałem.
Jednak dziś jak byłem z tatą w Tesco i zobaczyłem ps3 fat 80gb z wystawy, z gwarancją ale bez pada za 649zł odrazu kupiłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 19:19, I_dont_know napisał:

Wszystko się pomieszało, kupiec zrezygnował więc xboxa i moją kolekcje zachowałem.
Jednak dziś jak byłem z tatą w Tesco i zobaczyłem ps3 fat 80gb z wystawy, z gwarancją
ale bez pada za 649zł odrazu kupiłem :).

Kapelanka? Tam była taka oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 20:28, Kaucz napisał:

> Wszystko się pomieszało, kupiec zrezygnował więc xboxa i moją kolekcje zachowałem.

> Jednak dziś jak byłem z tatą w Tesco i zobaczyłem ps3 fat 80gb z wystawy, z gwarancją

> ale bez pada za 649zł odrazu kupiłem :).
Kapelanka? Tam była taka oferta.

Tak w tesco na Kapelance :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 21:32, I_dont_know napisał:

> Kapelanka? Tam była taka oferta.
Tak w tesco na Kapelance :).

Właśnie był o tym news na polygamia.pl Ale z tego co doczytałem. Konsola z wystawy używana 2 lata bez przerwy, sama konsola bez dodatków/gier. Nie wiem czy warto, ale cena i tak świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 08:13, Kaucz napisał:

> > Kapelanka? Tam była taka oferta.
> Tak w tesco na Kapelance :).
Właśnie był o tym news na polygamia.pl Ale z tego co doczytałem. Konsola z wystawy używana
2 lata bez przerwy, sama konsola bez dodatków/gier. Nie wiem czy warto, ale cena i tak
świetna.

Myśle, że się opłacało bo z gwarancją(2 lata), pełnym okablowaniem i jedną grą za taką cene to dobry biznes(tylko pada brakowało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do osób, które kupowały dodatkowego pada.

Nie macie czasem wrażenia, że oryginalny (ten który był z konsolą) pad jest taki bardziej... hmm... gładki, a ten dokupiony matowy ?

Nie wiem czy może kupiłem podróbkę czy takie pady są przeznaczone na rynek wschodni (gorszej jakości). Co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 13:23, woko27 napisał:

A ja mam pytanie do osób, które kupowały dodatkowego pada.

Nie macie czasem wrażenia, że oryginalny (ten który był z konsolą) pad jest taki bardziej...
hmm... gładki, a ten dokupiony matowy ?

Nie wiem czy może kupiłem podróbkę czy takie pady są przeznaczone na rynek wschodni (gorszej
jakości). Co o tym myślicie ?

Może to być podróbką, jeśli pad z pakietu z konsolą jest inny od kupionego (zapewne na allegro, bo w sklepie by takiego nie dali), to podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się